Nokia Lumia 625

Büyük ekran, büyük eğlence!

Nokia Lumia 625, dikkat çekici rengarenk kapakları, eğlenceyi destekleyen performansı ve Akıllı Nokia Kamerasıyla paylaşmaya değer fark yaratan bir deneyim sunuyor. 4,7 inç büyük ekranı ile daha fazla alanda daha fazla oyun ve video keyfi sizi bekliyor!


Nokia Lumia 625, birbirinden avantajlı teklif seçenekleriyle Avea’da! 

Tarifeye Ek
1 TL'den başlayan fiyatlarla
İnternet Paketli
46 TL'den başlayan fiyatlarla
Peşin
799 TL (KDV Dahil)
 • Büyük ekran 

  Oyun Oynamak, Video ve Fotoğraf Çekmek çok daha keyifli!  Yeni Nokia Lumia 625, 4.7 inçlik geniş ekranıyla özgürlük alanını genişletiyor. Oyun ve video keyfi ikiye katlanıyor.

 • Sinemagraf 

  Sinemagraf, saniyede 15 kare fotoğraf çekebilme özelliğiyle fotoğraflar video tadında izlenebiliyor. Bu sayede, GIF uzantısıyla kaydedilebilen fotoğraflarla animasyon etkisi yaratılıp paylaşılabiliyor.

 • Panaroma 

  Bir fotoğraf karesine çok daha fazla kişi ve çok daha geniş bir manzara sığdırarak muhteşem görüntüler yaratabilir. Çekilen fotoğrafları otomatik olarak birleştirebiliyor.

 • Glam Me 

  Glam Me ile kişisel fotoğrafların üzerinde oynanarak, ‘Öncesi’ ve ‘Sonrası’ fonksiyonu kullanılarak eğlenceli fotoğraflar ortaya çıkabilir.

 • Nokia Müzik – Mix Radio 

  Mix Radio ile kaydolma, abonelik, reklam izleme zorunlulukları olmadan sınırsız müzik dinleyebilir, 12 milyon şarkılık bir katalogdan oluşturulmuş 200’den fazla miks’in tadı çıkarılabilir.

 • Here Maps 

  Nokia’nın navigasyon uygulaması Here Maps’in tarif ve yönlendirmeleriyle ulaşım çok daha kolay.

 • Ekran

    4.7 inç IPS LCD Dokunmatik ekran teknolojisi; Süper duyarlı dokunuş

 • Kamera

    5 MP Ana kamera. Led flaş. Lensler (Sinemagraf/Panorama) Smart Camera (Action Shot/Best Shot) HD video kaydı

 • İşlemci

    Snapdragon S4 1.2 Ghz Dual Core

 • Hafıza

    8 GB dahili hazıfa. Micro SD Desteği. Skydrive (7 GB)

 • Güç Yönetimi

    2G konuşma süresi: 23,9 saat.  3G konuşma süresi: 15,2 saat Müzik çalma süresi: 90 saat 

 • Bağlantı

  GPRS / Edge / 3G / 4G 

Tarifeye Ek

24 ay taahhütlü teklifler: İlk 3 ay 100 MB internet hediye!

Tarife Grubu Tarife İsmi Dakika SMS İnternet Tarife Ücreti*(TL) Ek Ödeme Aylık Ödeme
Grup 1
Diğer tarifeler için
Kamu 300 Plus Tarifesi Grup içi Limitsiz Dk
Avealılarla 3000 Dk
Her Yöne 300 Dk
Her Yöne
100 SMS
- 38 39 77
S.E.Ç. Konuşmak Lazım 500 Her Yöne  500 Dk - - 27 39 66
S.E.Ç. Full 2GB** Her Yöne 500 Dk Her Yöne
5000 SMS
2 GB 32 39 71
S.E.Ç. 500 2GB Her Yöne 500 Dk Her Yöne
1000 SMS
2 GB 40 39 79
Süper İkili 500 Her Yöne 500 Dk - 4 GB 39 39 78
Grup 2
Diğer tarifeler için
Yok Yok Tarifesi Her Yöne  1000Dk
Grup içi Limitsiz Dk
Her Yöne
1000 SMS
2 GB 47 36 83
Kamu657 Plus Tarifesi Avealılarla 3000 Dk
Her Yöne 657 Dk
Her Yöne
100 SMS
- 49 36 85
S.E.Ç.500 4GB Her Yöne 500 Dk Her Yöne
1000 SMS
4 GB 45 36 81
S.E.Ç.1000 2GB Her Yöne 1000 Dk Her Yöne
1000 SMS
2 GB 50 36 86
S.E.Ç.1000 4GB Her Yöne 1000 Dk Her Yöne
1000 SMS
4 GB 55 36 91
Prime Klasik Tarifesi Her Yöne 1500 Dk Her Yöne
1500 SMS
6 GB 65 36 101
Grup 3
Diğer tarifeler için
Prime Mini Tarifesi*** Her Yöne 3000 Dk Her Yöne
3000 SMS
4 GB 85 23 108
Prime Midi Tarifesi Her Yöne 4000 Dk Her Yöne
4000 SMS
5 GB 95 23 118
Prime Maksi Tarifesi Her Yöne 6000 Dk
Avealılarla Sınırsız Dk
Her Yöne
Sınırsız SMS
6 GB 115 23 138
Grup 4
Diğer tarifeler için
Prime Ekstra Tarifesi Her Yöne 8000 Dk
Avealılarla Sınırsız Dk   
Her Yöne
Sınırsız SMS
6 GB 149 1 150

 *Tarifeye Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

**S.E.Ç. Full 2 GB tarifesinde bulunan ya da bu tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler, Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında geçerli olacak fiyattır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren, aylık ücret 42 TL olacaktır. Detaylı ücretlendirme tablosu için tarife ismine tıklayabilirsiniz.

***12 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında %50 Hoş geldin Kampanyası ile Prime Mini tarifesine gelen müşterilerimiz Tarife Grup 1’de yer alan ek ödeme tutarı üzerinden ücretlendirilecektir.

İnternet Paketli
  24 AY
250 MB 46 TL
1 GB
50 TL
4 GB 66 TL
*Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.
Kamu Protokol Kampanyası

Kamu protokol kampanyasına ulaşmak için tıklayınız.

Peşin
İlk 3 ay 250 MB hediye!
Tavsiye edilen peşin satış fiyatı 799 TL (KDV dahil)
*Tavsiye edilen peşin satış fiyatıdır.Güncel satış fiyatları Avea bayileri tarafından bağımsızca belirlenmektedir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Kimler Faydalanabilir?
Taahhüt alınan kampanya kurguları için
 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya,
 • Son 30 gün içerisinde yeni hat tesisi ve numara taşıma ile Avea faturalıya gelen veya en az 3 aydır Avea faturalı müşterisi olan Milli Eğitim Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda çalışan kamu görevlileri ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nde görev yapan subay, astsubay ve uzman çavuşlardan kamu kimliği ve maaş bordrosunu bayiye ibraz edenler veya,
 • Yukarıdaki şartların sağlanmaması halinde varsa diğer AVEA bireysel faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu Avea tarafından olumlu değerlendirilen bireysel faturalı müşterilerden,
  • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
  • Aynı TCKN’ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 3’ten az olan,
  • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,
  • T.C. uyruklu olan,
  • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.
Peşin ödemeli kampanya kurguları için

Faturalı Kampanya Kurgusu:

 

Avea çalışan tarifesi haricindeki faturalı tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.

 

Faturasız Kampanya Kurgusu:

 

Avea çalışan, Avea çalışan aile, Satış Noktası, Mobil Ofis, Faturasız bayi, JetMobilModem tarifeleri, Avea data tarifeleri, Hemsehrim tarifesi, Baharda yükle kazan, Katlayan tarife, Standart tarife, Bimcell tarifeleri, TTnet tarifeleri, PTTcell, POcell, Kontrollü SEÇ tarifeleri haricindeki yeni veya mevcut bireysel faturasız tarifelerden hizmet alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, kampanya kapsamındaki data paketleri ile 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. 
Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
 • Aynı TC kimlik numarası ile alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır. Bu limit müşterilerin abonelik yaşı veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu skoruna bağlı olarak 3 (üç) adede yükseltilebilecektir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. Tarifeye ek ödemeli kampanyada ise kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
Tarifeye ek ödeme teklifi
 • Bu tekliften faydalanabilen tarifeler 4 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
 • Kampanya kapsamında yer alan tarife grupları arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife grupları arası geçişler için taahhütnamede belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır. 
 • Bu tekliften faydalanan müşterilere ilk 3 fatura dönemi için her ay 100 MB internet paketi hediye edilecektir 100 MB internet paketi 3. fatura döneminden sonra her ay 5 TL olarak ücretlendirilecektir. Paket iptali için müşterilerimizin “IPTAL INT100” yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. Daha önce herhangi bir cihaz kampanyası ile aylık 100 MB internet hediyesinden faydalanan müşterilerin bu Kampanya ile 3 ay 100 MB internet hediyesinden faydalanabilmeleri için, daha önce faydalanılan Kampanya kapsamındaki 100 MB internet paketini bu kampanyaya katılım öncesinde iptal etmiş olmaları gerekmektedir.
 • Tarifeye ek ödemeli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
İnternet paketli teklifi
 • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden istediklerini seçebileceklerdir.
 • İnternet Paketlerini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bu kampanyadan Avea personel tarifeleri, Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri ve Uçan İnternet tarifesi hariç faturalı bireysel tüm tarifelerdeki müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya taahhüt dönemi içerisinde, kampanya dahilindeki internet paketleri müşterilere indirimli olarak sunulacaktır.  İlgili taahhüt döneminde paketler arasında geçiş yapılabilecek olup, söz konusu paket geçişlerinde uygulanacak kurallara kampanya taahhütnamesinde yer verilmiştir.
 • İnternet paketli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Peşin Teklifine İlişkin Detaylar
 • Avea çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Müşterilerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. 
 • Faturalı müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi, 3. fatura döneminden sonra 7 TL olarak her ay yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL INT250 yazılarak 5101'e, Kalan kullanım miktarları için ise, INTERNET yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Faturasız müşterilerimize tanımlanan 250 MB internet paketi 3. aydan sonra iptal edilecek olup EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde ayda 7 TL karşılığında yenilenecektir. Yenilenen paketlerini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir. Kalan kullanım hakkı miktarları INT 250 yazılıp 5555’e SMS gönderilerek sorgulanabilinir.
 • Müşterinin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
 • 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 2KR/100KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
X