Avea inTouch

Şimdi bu telefon in! 

Yıllarca avantajlı tarifeler tasarlayan Avea şimdi de Akıllı telefon tasarladı.

Avea inTouch

Kampanya Bilgisi

Şimdi bu telefon in!
Yıllarca avantajlı tarifeler tasarlayan Avea şimdi de Akıllı telefon tasarladı .

Android işletim sistemi, auto focus özellikli kamera, AveaMüzik’le milyonlarca şarkı, sosyal ağlar, Facebook ve Twitter’a anında erişim. Tüm bu özelliklere sahip Avea inTouch 4 farklı teklifiyle birlikte Avea bayilerinde. Üstelik 3 aylık internet*, Avea Müzik’ten 200 şarkı ve 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediyesiyle.

• Tarifeye ek ödemeli
• İnternet paketi ile birlikte
• Her şey dahil olarak
• Peşin ödeme ile

*3 aylık internet hediyesi sadece tarifeye ek ödemeli ve peşin teklifte geçerli olup, tarifeye ek ödemeli teklifte aylık 1GB, peşin teklifte ise aylık 250 MB ile sınırlıdır.


Avea inTouch çıktı! Yakından tanımak için buraya tıklayınız.

Kampanya Tekliflerimiz

TARİFENİZE EK ÖDEME İLE ALMAK İSTERSENİZ
İlk 3 ay 1 GB hediye!+ AveaMüzik’ten 200 Şarkı+ 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye!
1.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
15 TL
2.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
9 TL
3.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
1 TL
4. Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
1 TL

HER ŞEY DAHİL ALMAK İSTERSENİZ
AveaMüzik’ten 200 Şarkı+ 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye!
1000 DK + 1000 SMS + 2 GB 70 TL

İNTERNETİ İÇİNDE ALMAK İSTERSENİZ
AveaMüzik’ten 200 Şarkı+ 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye!
250 MB 25 TL
1 GB (Sınırsız) 29 TL
4 GB (Sınırsız) 45 TL


Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.PEŞİN ALMAK İSTERSENİZ
 İlk 3 ay 250 MB+ AveaMüzik’ten 200 Şarkı+ 3 ay ücretsiz Tivibu Cep hediye! 399* TL

* Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı ( KDV Dahil ): 399 TL
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanabilmek için

Avea bayilerine gelin.

Kimler Faydalanabilir
Taahhüt alınan kampanya kurguları için;
 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyip hattı çift yönlü olarak kapanmamış olan veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen veya numara taşıma ile gelen ve geldiği operatörde faturalı olup şirketimizle abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 3 ay geçen , 3 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen ve herbir faturasının tutarı en az 20 TL olan aboneler, kampanya kapsamında 24 ay süreli taahhütname imzalayıp, cihaz bedelini 24 ay boyunca fatura aracılığı ile ödeyerek kampanyadan faydalanacaktır.
 • Yukarıdaki koşulu sağlamayıp, ödenmemiş faturası bulunmayan ve belirtilen tarifelerimizden birinden hizmet alan yeni veya mevcut bireysel faturalı aboneler 24 ay süreli taahhütname imzalayıp, cihaz aylık taksit bedelinin ilk 12 aylık tutarını anlaşmalı bankalara ait kredi kartları ile 12 taksitle ödeme ve söz konusu 12 fatura döneminden sonra kalan son 12 aylık cihaz taksitlerini ise kalan "taahhüt süresi" boyunca faturalar ile ödeyerek kampanyadan faydalanacaktır.

 • Peşin ödemeli kampanya kurgusu için;
 • Avea çalışan tarifesi harcindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Anlaşmalı Kredi Kartları

  Kampanya kapsamındaki anlaşmalı banka kredi kartları: WORLD, BONUS, AXESS. Bu bankalarda geçerli kartlar; Akbank Axess, Garanti Bonus, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Yapı Kredi Worlcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard

  Cihaz Özellikleri
  • Android 2.3.5 işletim sistemi
  • 3.5 inç 480x800 çözünürlüklü dokunmatik ekran
  • 3G desteği
  • 114x56,5x11.9 mm, 130 gram
  • WiFi,Bluetooth,GPS desteği
  • 3.2 MP auto focus kamera
  • 32 GB’a kadar hafıza kartı desteği, 4 GB Hafıza kartı
  • 600 MHz Qualcomm İşlemci 
  • 512 MB RAM
  • İnternet paylaşımı (Hotspot)
  • 200 saate kadar bekleme süresi
  • 3D Avea Tema ve ön yüklü Avea uygulamaları
  Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
  • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
  • Kampanya dönemi içerisinde ödeme şekli alternatifleri arasında geçiş yapılamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında alınabilecek cihaz sayısı 2 (iki) adet ile sınırlıdır. Abonelerin TC kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
  • Mevcut durumda Avea tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak yararlanan aboneler, bahsi geçen hatları ile bu Kampanya'dan yararlanamayacaktır. Müşterilerimiz bu Kampanya'dan, her bir hattı ile sadece bir defa faydalanabilir.
  • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
  • Avea inTouch Cihaz kampanyasından müşteriler; Avea Müzikten 200 şarkı indirme ve 3 ay hediye Tivibu Cep servisinden yararlanma hakkı kazanacaktır.
  • Avea Müzikten ücretsiz 200 şarkı indirme hakkından yararlanabilmek için müşterilerin Kampanya kapsamında hediye edilen Avea Müzik promosyon kartı üzerinde belirtilen şifreyi başına MUZIK yazarak 5555'e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir. Kısa mesaj gönderen müşteriler, şifreyi kullandıkları günden itibaren 30 gün süre ile ücretsiz Maxi Paket ("Paket") üyeliği kazanacaklardır. Müşteriler, Paket kapsamında AveaMüzik portalında yer alan şarkılar içinden 150 yerli, 50 yabancı olmak üzere toplam 200 adet mp3'ü bilgisayarlarına ya da cep telefonlarına indirebilirler. Promosyon'dan faydalanma  31 Mart 2013'e kadardır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Mevcut AveaMüzik üyeleri de bu Promosyon'dan yararlanarak, ücretlendirmelerini 1 ay erteleyebilirler. Avea bu promosyonu istediği an durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir. Paket'in ücretsiz kullanıldığı 1 ay sonunda, abonelik ücretli olarak otomatik yenilenecektir. Maxi Paket, aylık abonelikli bir hizmettir ve ücreti aylık 6 TL’dir. Cep telefonuna şarkı indirme sırasında herhangi bir bağlantı ücreti ödenmez. Paket kullanım süresi üyelik tarihinden itibaren 30 gündür. Üyelikler, iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Üyeliği iptal etmek için IPTAL MAXI yazıp, 5555'e SMS göndermek gerekmektedir. Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık olarak yansıtılır, faturasız hat sahipleri aylık olarak ücretlendirilir.3 ay hediye Tivibu Cep servisinden yararlanabilmek için müşterilerin Kampanya kapsamında hediye edilen Tivibu Cep promosyon kartı üzerinde yer alan promosyon kodunu aktif hale getirmek ve Tivibu Cep dünyası ile tanışmak için müşterilerin  www.tivibu.com.tr sitesinde yer alan “Üyelik Paketleri” sayfasından “Kampanya Kodum Var” seçeneğiyle Tivibu Cep’e üye olması gerekmektedir. Belirtilen servise ilişkin tüm abonelik işlemleri, ve tanımlamalar TTNET tarafından yapılacaktır. Tivibu Cep hediye üyelik hakkı aktivasyon itibariyle başlamakta ve hediye üyelik süresi sonunda sona ermektedir. Hediye kullanım süresi sonunda, Tivibu Cep müşteriliğinin sona erdirilmemesi halinde yürürlükteki Tivibu Cep tarifesi üzerinden aylık ücretlendirme otomatik olarak başlamaktadır. Kırmızı Halı servisi hediye kullanım dahilinde değildir. Tivibu Cep, veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için hizmetten yararlanmak için bağlantı kurulan internet paketinin kotası etkilenecektir. TTNET, Tivibu Cep paket ve içerikleri değiştirme hakkını saklı tutar. 3 ay Tivibu Cep hediye kampanyası , Tivibu Cep servisine yeni üye olacak TTNET müşterileri için geçerlidir. Kampanya kapsamında müşterilere hediye edilen Tivibu Cep promosyon kartın son geçerlilik tarihi 01.06.2013’dür.
  Tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:
  • Teklif, belirlenen faturalı tarifelerde ve koşullarda 24 ay taahhütle geçerlidir.
  • Taahhüt süresi boyunca kampanyaya katılan abonelerin faturalarına kayıtlı oldukları tarife grubuna göre belirlenen aylık KDV+ÖİV dahil tarife indirimi yansıtılacaktır. Bu sayede; kampanyaya katılan aboneler hizmet aldıkları tarife grubuna göre tarifelerine ek olarak yine belirtilen ek bedelleri ödeyerek kampanyadan faydalanmış olacaklardır.
  • Ayrıca kampanyadan taahhüt vererek yararlanan abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 1 GB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 1 GB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Abonenin fatura dönemi içerisinde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki aya devretmeyecektir. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
  • 3. fatura döneminden sonra 1 GB internet paketi 9 TL ücretli olarak yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen bireysel müşterilerimizin IPTAL INT1GB, yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek veya kampanya kapsamında belirtilen tarife grupları arasında geçiş yapmak suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin taahhütname imzalandığı tarihteki cari cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı yansıtılacaktır.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  İnternet paketli seçeneğe ilişkin detaylar:
  • Teklif, belirlenen koşullarda 24 ay taahhütle geçerlidir.
  • Avea personel tarifeleri, Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri ve Ucan İnternet tarifesi kullanıcıları kampanyadan yararlanamaz.
  • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücretlere aylık cihaz taksiti ve seçilen aylık internet paket bedeli (250 MB, 1 GB,4 GB) dahildir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Seçilen aylık internet paket bedeli yurtiçi İnternet ve WAP erişim noktalarından alınan ve gönderilen erişim hizmetini kapsamaktadır. Aylık internet paketi devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez.
  • İnternet paketi teklifinde aylık data paketi (250 MB, 1 GB, 4 GB) taahhüt süresi boyunca her fatura döneminde otomatik olarak hatta tanımlanacaktır.
  • İnternet paketi teklifindeki 1 GB ve 4 GB internet kullanım miktarlarının aşılması halinde ise, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirilme yapılmayacak, internet erişim hızları 1GB limitli paket limiti bittiğinde 32Kbps'ye, 4GB limitli paket limiti bittiğinde hız 128Kbps'ye düşecektir.250 MB İnternet Paketini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına,  cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  Her şey dahil paket seçeneğine ilişkin detaylar:
  • Teklif, belirlenen koşullarda faturalı Cihaz Tarifesi ile 24 ay taahhütle geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında her fatura döneminde geçerli olmak üzere, yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 2 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Faturaya tahsilatına aracılık edilen cihaz bedeli ile birlikte Ses, SMS ve İnternet servis ücreti olarak 50 TL yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında müşterinin dahil edileceği Cihaz tarifesinin aylık sabit ücreti olan KDV ve ÖİV dahil 7,95TL'lik bedel, kampanyaya katılan müşterilerimiz için taahhüt süresi boyunca (24 Ay) alınmayacak ve düzenlenecek faturalarına yansıtılmayacak olup, taahhüt süresi bitiminde tarife sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 7,95 TL olarak yansıtılmaya başlanacaktır.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Abonelerin başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapması, kampanyanın iptali, hattın devri durumlarında Kampanya kapsamında sunulmuş olan söz konusu dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır.
  • Her yöne aramalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Tarife, paket ya da kampanya kapsamında abonenin hattına tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, 500 Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Kampanya kapsamındaki SES (dakika) ve SMS kullanım hakları aşıldığında, KDV ve ÖİV dahil 41,5 KR'den ücretlendirilecektir.
  • Kampanya kapsamındaki veri kullanımı yurtiçi  Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamakta olup, belirtilen veri kullanım hakkını aşan abone kullanımları, KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB olarak ücretlendirilecektir.
  • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına, taahhütname imzalandığı tarihteki cari cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.
  • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
  Peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:
  • Avea çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
  • Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturalı abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. fatura döneminden sonra 250 MB internet paketi 7 TL ücretli olarak her ay yenilenecektir.Paketini iptal etmek isteyen faturalı bireysel müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 5101'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturasız abonelerimize kampanyaya katıldıktan tarihten itibaren, 3 ay boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 ay boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INT 250 yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. aydan sonra 250 MB internet paketi iptal edilecektir. Faturasız müşterilerimizin EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde, 3.aydan sonra 7 TL karşılığında 250 MB internet paketleri yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
  • Abonenin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
  • Peşin Satış Bildirim Formu için tıklayınız.
  1. Grup Tarifeler

  1     Faturali S.E.Ç. 500 Tarifesi

  2     Yeni Nesil 200 Ekstra Tarifesi

  3     Yeni Nesil 200 Tarifesi

  4     Yeni Nesil 500 Ekstra Tarifesi

  5     Yeni Nesil 500 Tarifesi

  6     Seri 500 Ekstra Tarifesi

  7     Seri 500 Tarifesi

  8     Yeni Süper 19'luk Ekstra Tarife

  9     Yeni Süper 19'luk Tarife

  10    Yeni Süper 29'luk Ekstra Tarife

  11    Yeni Süper 29'luk Tarife

  12    Her Yöne 200 Ekstra Tarifesi

  13    Her Yöne 200 Tarifesi

  14    Süper 19'luk Tarife

  15    Süper 25'lik Tarife

  16    Süper 29'luk Tarife

  17    Süper 35'lik Tarife

  18    27'lik Tarife

  19    37'lik Tarife

  20    Konuskan300

  21    Kayseri Hemsehri Tarifesi

  22    Dev Transfer 1000 Tarifesi

  23    Dev Transfer 2000 Tarifesi

  24    Elele Konusalim

  25    Faturali Basin

  26    Siyaset Tarifesi Küçük

  27    Siyaset Tarifesi Büyük

  28    Bol Bol Avea

  29    Aile Hekimligi Tarifesi

  30    Sinirsiz Kamu Tarifesi

  31    Kamu300 Tarifesi

  32    Kamu300 Plus Tarifesi

  33    Süper Kamu Küçük Paket Tarifesi

  34    Kamu657 Tarifesi

  35    Süper Kamu Tarifesi

  36    Akilli Kamu Tarifesi

  37    HerYöne Kamu Ekstra

  37    HerYöne Kamu

  39    Eğitimciler Tarifesi

  40    Avantajli Kurum Tarifesi

  41    TBMM Personel Tarifesi

  42    Fenercell Muhtesem 25'lik

  43    Fenercell Muhtesem 35'lik

  44    GSMobile Muhtesem 25'lik

  45    GSMobile Muhtesem 35'lik

  46    TrabzonCell Muhtesem 25'lik

  47    TrabzonCell Muhtesem 35'lik

  48    KARTALCELL Muhtesem 25'lik

  49    KARTALCELL Muhtesem 35'lik

  50    Samsuncell Muhtesem 25'lik

  51    Samsuncell Muhtesem 35'lik

  52    Izmir 22'lik

  53    Izmir 32'lik

  54    Dünya Pazarlama Çalisan 25'lik

  55    Dünya Pazarlama Çalisan 35'lik

  56    TTNET Mobil HerYöne 1000

  57    TTNET Mobil HerYöne 1000 Aile

  58    TTNET Mobil HerYöne 750

  59    TTNET Mobil HerYöne 750 Aile

  60    BASICELL 20'lik Tarifesi

  61    BASICELL 30'luk Tarifesi

  62    BURSASPORCELL 500

  63    BURSASPORCELL 1000

  64    Fenercell 21'lik Tarife

  65    GSMobile 21'lik Tarife

  66    KARTALCELL 21'lik Tarife

  67    TrabzonCell 21'lik Tarife

  68    Izmir 300

  69    Izmir 600

  70    Süper Ikili 1 GB Tarifesi

  71    Faturali S.E.Ç. 750 Tarifesi (Süper 750 Tarifesi)

  72    S.E.Ç. Konusmak Lazim 500

  73    S.E.Ç. Konusmak Lazim 1000

  74    S.E.Ç. Mesaj Ekle 500

  75    S.E.Ç. Internet Ekle 500

  76    S.E.Ç. Full 500

  77    Kamu Mini Tarife

  78    Kamu Midi Tarife

  79    Kamu Maksi Tarife

  80    Kamu Mega Tarife

  81   Seri 1000 Ekstra Tarifesi

  82   Seri 1000 Tarifesi

  83   Faturali S.E.Ç. 250

  84   Yeni Yil Tarifesi

  85   Faturaliya Transfer

  86   Süper Ikili 500

  87   Süper 1500 Tarifesi

  88   Bursasporcell 500+5000

  89   Yeni Yıl Tarifesi

  90   S.E.Ç. Emekli 1000

  91   Dakika Aktaran Tarife

  92   İzmir 300+5000

  93   İzmir 600+5000

  94   BURSASPORCELL 1000+5000

  95   Elele Maksi Tarifesi

  96   KafKafCell 750 Tarifesi

  97   Bayi Çalışan Tarifesi

  98   Eşsiz Tarife

  99   S.E.Ç Full 2GB

  100   Kartalcell 1000 Tarifesi

  101   Yeni Prime Mini Tarifesi

  102   EGM Kamu Mini Tarifesi

  103   EGM Kamu Midi Tarifesi

  104   EGM Kamu Maksi Tarifesi

  105   EGM Kamu Mega Tarifesi

  106   İçişleri Kamu Mini Tarifesi

  107   İçişleri Kamu Midi Tarifesi

  108   İçişleri Kamu Maksi Tarifesi

  109   İçişleri Kamu Mega Tarifesi

  2. Grup Tarifeler

  1     Faturali S.E.Ç. 1000 Tarifesi

  2     Faturali S.E.Ç. 1500 Tarifesi

  3     Yeni Nesil 1000 Ekstra Tarifesi

  4     Yeni Nesil 1000 Tarifesi

  5     Yeni Nesil 1500 Ekstra Tarifesi

  6     Yeni Nesil 1500 Tarifesi

  7     Seri 1000 Ekstra Tarifesi

  8     Seri 1000 Tarifesi

  9     Seri 1500 Ekstra Tarifesi

  10    Seri 1500 Tarifesi

  11    Yok Yok Tarifesi

  12    Konuskan400

  13    Konuskan1000

  14    Konuskan400+

  15    Konuskan1000+

  16    Baba Tarife

  17    8080 Tarifesi

  18    Her Yöne 2000

  19    Fark Faturada Tarifesi

  20    Her Yöne Premium

  21    Kamu1000 Tarifesi

  22    Kamu657 Plus Tarifesi

  23    Kamu1000 Plus Tarifesi

  24    Fenercell Dörtte Dört

  25    GSMobile Dörtte Dört

  26    TrabzonCell Dörtte Dört

  27    KARTALCELL Dörtte Dört

  28    FC Barcelona Midi

  29    Fenercell Bireysel 6-0

  30    GSMobile Eski Açik

  31    TrabzonCell Süper Bordo

  32    KARTALCELL Çok Sevdik

  33    TTNET Mobil HerYöne 1500

  34    TTNET Mobil HerYöne 1500 Aile

  35    Fenercell Kombine Tarifesi

  36    S.E.Ç. Konusmak Lazim 1500

  37    S.E.Ç. Konusmak Lazim 3000

  38    S.E.Ç. Mesaj Ekle 1000

  39    S.E.Ç. Mesaj Ekle 1500

  40    S.E.Ç. Mesaj Ekle 3000

  41    S.E.Ç. Internet Ekle 1000

  42    S.E.Ç. Internet Ekle 1500

  43    S.E.Ç. Internet Ekle 3000

  44    S.E.Ç. Full 1000

  45    S.E.Ç. Full 1500

  46    S.E.Ç. Full 3000

  47    S.E.Ç. Full Arti Full 500

  48    S.E.Ç. Full Arti Full 1000

  49    S.E.Ç. Full Arti Full 1500

  50    S.E.Ç. Full Arti Full 3000

  51    Süper Ikili 1000

  52    Her Yöne 300

  53    Her Yöne 500

  54    Her Yöne 1000

  55    Her Yöne 1500

  56    Süper Ikili 4 GB Tarifesi

  57    Pro600 4GB

  58    Pro1200 4GB

  59    Kamu HerYöne Özgürlük

  60    Pro1200 2GB

  61    Basicell Profesyonel Tarifesi

  62    Fenercell Rakipsiz 750

  63    GSMobile Rakipsiz 750

  64    KARTALCELL Rakipsiz 750

  65    TrabzonCell Rakipsiz 750

  66    BURSASPORCELL Rakipsiz 750

  67    Fenercell Rakipsiz 2000

  68    GSMobile Rakipsiz 2000

  69    KARTALCELL Rakipsiz 2000

  70    TrabzonCell Rakipsiz 2000

  71    BURSASPORCELL Rakipsiz 2000

  72    Kamu Prestij

  73    Üçlü Avantaj 1GB

  74    Üçlü Avantaj 2GB

  75    Üçlü Avantaj 4GB

  76    Sağlık Bakanlığı Prestij Tarifesi

  77    Ailece Tarifesi

  3. Grup Tarifeler
  4. Grup Tarifeler

  Avea inTouch Fiyatı
  Ek 1 TL/ Ay

  24 ay taahhütle tarifeye ek ayda 1 TL'den başlayan fiyatlarla

  İlginizi çekebilir

  Avea inTouch 2

  Tüm beklentilerinizi karşılayacak.

  X