Samsung Galaxy Tab 7.7

Super Amoled Plus ekranlı benzersiz görüntü kalitesi.
Samsung Galaxy Tab 7.7

Kampanya Bilgisi

Super Amoled Plus ekranlı benzersiz görüntü kalitesine ,zarif, ince ,hafif tasarıma sahip Samsung Galaxy Tab 7.7 'ye isterseniz "Tarife içi sınırsız konuşma,heryöne 1000 dk, heryöne 3000 SMS ,4GB internet " paketiyle isterseniz 1GB 2 GB ya da 4GB internet seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. 


Hemen bir Avea bayisine gelin, Samsung Galaxy Tab 7.7 'ye sahip olun.

Kampanya Tekliflerimiz

Samsung Galaxy Tab 7.7
24 Ay Taahütlü Teklifler
Tarife içi sınırsız görüşme
heryöne 1000 dk
heryöne 3000 SMS
4GB internet
Aylık Ücret 159 TL

Samsung Galaxy Tab 7.7 İnternet Paketi
24 Ay Taahütlü Teklifler
1 GB 2 GB
4 GB
Aylık Ücret 129 TL 134 TL 139 TL

Kampanyadan yararlanan abonelere 6 ay sınırsız WiFi , Stand Kılıf ,HS3000 Stereo Bluetooth Kulaklık ve 200 adet* film  hediye edilecektir.

*Taahut edillen 200 adet film sene boyu yayina girecek iceriklerin toplam sayisidir. Kullanicilar bu filmleri Samsung Smart Sinema uygulamasi uzerinden izleyebilir. Samsung Smart Sinema uygulamasi Android Market'ten indirilebilir."

WiFi hediye kullanımı hakkında bilgi için Kampanya Detayları sayfasını ziyaret ediniz.

Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanabilmek İçin
Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan; Avea ile abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 12 ay geçen ve 12 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı ve kurumsal müşteriler cihaz ve servis bedelini 24 ay boyunca faturadan ödeme şeklinde yararlanabilirler.

Bu koşulları, sağlayamayan müşteriler, ilk 12 ay boyunca, aylık cihaz taksit tutarı toplamını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Avea faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

Anlaşmalı Kredi Kartları

WORLD, BONUS, AXESS, geçerli kartlar; Akbank Axess, Garanti Bonus, TEB Bonus, Denizbank Bonus, ING Bonus, Şekerbank Bonus, Yapı Kredi Worlcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard

Cihaz Özellikleri

Ölçüler&Ağırlık: 196,7x133x7,89 mm (340g)

İşletim Sistemi: Android Honeycomb

İşlemci Hızı: 1.4GHz Çift Çekirdek

Ekran: 7.7" 1280x800 Kapasitif Dokunmatik Super AMOLED Plus

Kamera: 3.0 MP AF Kamera+LED Flaş, 2 MP Ön Kamera

Ağ: 3G, HSPA+21 Mbps

Video: Full HD Video Oynatıcı (1080p) & Kayıt (720P)

Müzik: 3.5mm Kulaklık Girişi, Çift Hoparlör

Bağlantı: Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth v3.0, USB, A-GPS,

Mobil AP ile İnternet Paylaşımı

Hafıza: 16GB Dahili+MicroSD

Uygulama Mağazası: Android Market, Samsung Apps

Social Hub: Sosyal Ağlar, Anlık Mesajlaşma, e-posta ve Takvim

(Google/Outlook/Facebook) Entegrasyonu

Samsung Kullanıcı Arayüzü: Çoklu Ana Ekran ve Menüler,

Çok Fonksiyonlu Widget'lar

Sesli ve Görüntülü Arama Özelliği

Android Web Tarayıcı: Adobe Flash 10.1 Desteği

Multi-touch Yakınlaştırma/Uzaklaştırma

Sensörler: Gyro, Hareket Sensörü

Dahili e-mail: Gmail, MS Exchange ActiveSync

Ek Özellikler: Polaris Office ile Word/Excel/Powerpoint Düzenleme, Görüntüleme

Pil (Standart): 5100mAh

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanya 30 Mart - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında müşterilerden 24 aylık taahhüt alınacaktır.Kampanya kapsamında müşteriler, ödeme şekillerini değiştiremez.
 • iPhone tarifeleri,İpad tarifeleri,Cihaz tarifeleri Avea personel, TTNET Mobil Tarifeli müşteriler kampanyadam yararlanamaz.
 • Kampanyada 3.şahış kredi kartı kullanılamaz.
 • Faturaya yansıtılacak cihaz ve servis bedelleri aşağıdaki gibidir.Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.

 Samsung Galaxy Tab 7.7

24 Ay Taahütlü Teklifler
Tarife içi sınırsız konuşma
heryöne 1000 dk
3000 SMS
4GB internet
1 GB 2 GB
4 GB
 Paket/Data Bedeli 45 TL  15 TL  20 TL  25 TL 
Cihaz Taksit bedeli  114 TL  114 TL  114 TL  114 TL 
Aylık Ücret 159 TL 129 TL 134 TL 139 ay
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife içi sınırsız konuşma+ heryöne 1000 dk+heryöne 3000 SMS+4GB internet'li kampanya sadece Tablet Tarifeleri (Tablet Tarifesi, Fenercell Tablet Tarifesi, GSMobile Tablet Tarifesi, KARTALCELL Tablet Tarifesi,TrabzonCell Tablet Tarifesi) ile geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için hatta tanımlı tarifenin ilgili Tablet Tarifesi'ne geçirilmesi gerekmektedir.
 • Fenercell Tablet Tarifesi, GSMobile Tablet Tarifesi, KARTALCELL Tablet Tarifesi,TrabzonCell Tablet Tarifesi sadece bireysel faturalı aboneler için geçerlidir.
 • İnternet paketli kampanya hem Tablet Tarifeleri ile hem de kampanya kapsamındaki tüm faturalı bireysel ve kurumsal tarifelerler ile geçerlidir.
 • İnternet paketli kampanyadan yeni bir hat alarak yararlanıldığında farklı bir tarife tercihi belirtilmezse yeni hat ilgili Tablet Tarife'sinden aktif edilir
 • İnternet paketli kampanyadan data hatları ile yararlanan aboneler cihazın sesli arama yapma özelliğini kullanamaz.
 • Tablet Tarife'lerinin kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda Samsung Galaxy Tab 7.7 kampanyasından Tablet Tarifeleri ile yararlanan aboneler için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
 Sabit Ücret / Taahhüt süresi sonunda 7,95 TL 
Heryöne Konuşma Ücreti  41,5 Kr 
 SMS Ücreti 41,5 Kr 
 İnternet Internet APN için 0.05 TL / 25KB , WAP APN için 0.18 TL / 25KB
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. 
 • Samsung Galaxy Tab 7.7 kampanyasından Tablet Tarifeleri ile yararlanan aboneler için taahüt süresince (24 ay)Tablet Tarifesi'nin 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır.
 • Taahhüt süresinden önce kampanyadan çıkılması halinde ya da taahhüt süresi bittikten sonra 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) Tablet Tarifesi'nin sabit ücreti müşteri faturasına yansımaya başlayacaktır.
 • Kampanya kapsamındaki dakika, SMS ve data kullanım hakları yurtiçi kullanımlar için geçerli olup devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet paketleri yurt içi Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamakta olup, belirtilen veri kullanım hakkını aşan abone kullanımları, KDV ve ÖİV DAHİL 0.00492 KR/KB ile ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan tarife içi konuşma ve heryöne dakikalar, yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. İnternet Paketli kampanyada internet paketleri arasında geçişe izin verilecektir. Paket geçişlerinde paket ücretlerinin aylık bedelleri aylık internet paketi ücretinin günlük olarak hesaplanması ve o pakette kalınan gün ile çarpılması yöntemi ile hesaplanacaktır. Örneğin: 1 GB İnternet paketi 15 gün kullanıldı daha sonra 2 GB İnternet Paketine geçildi ve 15 gün kullanıldı diyelim: Geçiş yapılan fatura dönemi için fatura dönemi boyunca 1 GB'ı kullanılır(Geçiş yapılan döneme kadar). Geçiş yapıldıktan sonraki 15 gün(fatura dönemi sonuna kadar) 2 GB'ı kullanır. Ücretlendirme : (15TL / (30/15) ) + (20 TL / (30/15) ) ücretlendirilir. Paket değişiklikleri sadece Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılabilecektir.
 • Taahhüt süresinin sona ermesinden önce abonelerin hattının kapatılması, faturasız tarifeye geçiş yapılması, hattının tarifesini kampanya kapsamı dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, kampanya kapsamındaki paketini iptal etmesi,fesih/devir işlemleri durumunda, ilgili durumun gerçekleştiği tarihten itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı kadar cihaz kampanyası iptal bedeli fatutaya yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri bir GSM hattıyla aynı anda sadece bir taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilir. Başka bir Avea taahhütlü cihaz kampanyasından yararlanabilmesi için ayrı bir GSM hattıyla kampanyaya dahil olması gerekmektedir.
 • AVEA'nın kampanya kapsamında alınabilecek Cihaz sayısını Bireysel müşteriler için 3 (üç), Kurumsal müşteriler için 3(üç) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır.
 • Yurtdışı kullanımları, abonenin yararlandığı yurtdışı tarifesinden ve/veya yurtdışı veri seçeneklerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • 01.12. 2012 ile 31.12.2012 tarihleri arasında Samsung Galaxy Tab 7.7 kampanyasından yararlanmış müşteriler 6464'e Galaxy Tab Wifi yazıp göndermeleri durumunda 31 haziran 2013 tarihine kadar sınırsız TTnet wifi servisinden yararlanma hakkı kazanacaklardır. 6464'e gönderilen SMS'ler 0.41 TL olarak ücretlendirilecektir
 • Sınırsız WiFi hizmeti, sadece TTNET WiFi servis noktalarında geçerlidir. TTNET WiFi servis noktalarına www.ttnetwifi.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Taahhütname

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

İnternet Paketi Taahhütnamesi için tıklayınız.

159 TL / Ay

24 ay taahhütle

Her Yöne1.000 dkHer Yöne3.000 SMSİnternet4 GBTarife İçiSINIRSIZ
X