• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı
 • Katılımı Sona Erenler

iPhone 4S

Merakla beklenen iPhone 4S Avantajlı teklifler'le Avea'da!

iPhone 4S

Kampanya Bilgisi

Dünyanın en çok satan akıllı telefonu iPhone'un en yeni modeli iPhone 4S şimdi Avea'da! Dilediğiniz iPhone paketine 12, 18 ya da 24 ay taahhüt vererek ayda 115 TL'den başlayan taksitlerle iPhone 4S'e sahip olabilirsiniz.

iPhone 4S'ini Avea'dan alanlar çok özel fiyat avantajının yanı sıra sınırsız WiFi hediyesinden ve Avea farkıyla sunulan Platinum hizmetlerden de faydalanıyor!

Hemen size en yakın Avea Bayi'sine gidin, paketinizi seçin, iPhone 4S'e avantajlı tekliflerle sahip olun.

Kampanya Tekliflerimiz


  iPhone 4S 16 GB   iPhone 4S 32 GB  iPhone 4S 64 GB
12 AY TAAHHÜTLE
Küçük Paket
Her yöne 250 dakika + 250 SMS + 4 GB
Platinum Servisler
197 TL 230 TL 263 TL
Büyük Paket
Her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 4GB
Platinum Servisler
238 TL 271 TL 304 TL
18 AY TAAHHÜTLE
Küçük Paket
Her yöne 250 dakika + 250 SMS + 4 GB
Platinum Servisler
145 TL 168 TL 190 TL
Büyük Paket
Her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 4GB
Platinum Servisler
180 TL 204 TL 226 TL
24 AY TAAHHÜTLE
Küçük Paket
Her yöne 250 dakika + 250 SMS + 4 GB
Platinum Servisler
115 TL 133 TL 151 TL
Büyük Paket
Her yöne 1000 dakika + 1000 SMS + 4GB
Platinum Servisler
155 TL  170 TL 188 TL
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanabilmek İçin
Kimler Faydalanabilir
Taahhüt alınan kampanya kurguları için;
 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 8 ay geçen ve 8 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen bireysel faturalı aboneler veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile düzenli olarak ödeyen bireysel faturalı aboneler, kampanya kapsamında 24 ay veya 36 ay süreli taahhütname imzalayıp, cihaz bedelini taahhüt süresi boyunca fatura aracılığı ile ödeyerek kampanyadan faydalanacaktır.
 • Yukarıdaki koşulu sağlamayıp, ödenmemiş faturası bulunmayan ve belirtilen tarifelerimizden birinden hizmet alan yeni veya mevcut bireysel faturalı aboneler 24 ay veya 36 ay süreli taahhütname imzalayıp, cihaz aylık taksit bedelinin ilk 12 aylık tutarını anlaşmalı bankalara ait kredi kartları ile 12 taksit ile ve söz konusu 12 fatura döneminden sonra kalan cihaz taksitlerini ise kalan "taahhüt süresi" boyunca faturaları ile ödeyerek kampanyadan faydalanacaktır.
Peşin ödemeli kampanya kurgusu için;
 • Avea çalışan tarifesi harcindeki faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir
Anlaşmalı Kredi Kartları

YapıKredi Worldcard, Vakıfbank Worldcard, TEB Worldcard, Anadolubank Worldcard, Akbank Axess, Axess business, Axess exi26,Carrefour Axess, Fish, Wings, Wings Business

Cihaz Özellikleri

Dual Core A5 işlemci

iPhone 4S şu ana kadarki en hızlı, en güçlü ve en heyecan verici iPhone. A5 işlemcisi ile iki kata kadar daha hızlı performans, 7 kata kadar daha hızlı grafiklere çıkabiliyor. Yani uygulamaları kullanmaktan Safari 'de gezinti yapmaya kadar her şey çok daha hızlı!

iCloud

iCloud bütün resimlerinizi, belgelerinizi ve çok daha fazlasını saklayarak wireless yoluyla istediğiniz cihaza iletmenizi sağlıyor. Otomatik olarak, yormadan ve mükemmel bir şekilde. iCloud dosyalarınızı yönetmenin en kolay yolu.

8MP Kamera ve HD Video Kayıt

iPhone 4S özel lensi ve 8 megapiksellik sensörüyle daha önce hiçbir mobil cihazda görmediğiniz fotoğrafları çekmenizi sağlayacak. Ayrıca görüntü sabitleme özelliğiyle 1080p HD video çekebileceksiniz.

Retina Ekran

En yüksek çözünürlüğe sahip retina ekran sayesinde iPhone 4S üzerinde gördüğünüz her şey inanılmaz gözükecek. iPhone 4S'teki piksel yoğunluğu insan gözüyle ayırt edilemeyecek derecede. Video ve fotoğrafları neredeyse her açıdan görmek mümkün. Metinler, web sayfaları, e- postalar her açıdan çok canlı.

iOS5

Dünyanın en ileri işletim sistemine sahip iPhone'nun kullanımı da bir o kadar kolay. Bildirim Merkezi, Hatırlatıcılar, Twitter entegrasyonu gibi 200'den fazla yeni özelliği iOS 5'i daha da iyi yapıyor.

App Store

App Store'da; sosyal ağlardan, gezintiye, iş hayatından, haberlere, hava durumuna, spora kadar her konuyla ilgili 500.000 'den fazla uygulama bulabilirsiniz. Kategorinizi seçerek ya da en iyi ücretli ve en iyi ücretsiz listelerine göz atarak uygulamalarınızı kolayca seçebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ekran:
3.5 inç (diyagonal) geniş Çoklu Dokunmatik ekran

Çözünürlük:
326 ppi'de 960 x 640 piksel çözünürlüğü 

Kapasite:
16GB, 32GB veya 64GB

Şebeke:
UMTS/HSDPA/HSUPA (850, 900, 1900, 2100 MHz);
GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz);
CDMA EV-DO Rev. A (800, 1900 MHz)2

Kablosuz veri:
802.11b/g/n Wi-Fi (yalnızca 802.11n 2.4GHz)
Bluetooth 4.0 kablosuz teknoloji

GPS:
Destekli GPS

Kamera:
8 mega piksel kamera

Pil:
Dahili şarj edilebilir lityum iyon pil

Konuşma süresi:
3G ile 8 saate kadar, 2G (GSM) ile 14 saate kadar

Bekleme süresi:
200 saate kadar

İnternet kullanımı:
3G ile 6 saate kadar, Wi-Fi ile 9 saate kadar

Video oynatma:
10 saate kadar

Ses dosyası oynatma:
40 saate kadar

Boyutlar:
115.2 mm x 58.6 mm x 9.3 mm

Ağırlık:
140 gram

Kutu içerisinde:
iPhone 4S, Apple Uzaktan Kumanda ve Mikrofonlu Kulaklıklar, USB Kablosuna Yuva Bağlantısı, USB Güç Adaptörü, Dokümantasyon

Giriş ve çıkış:
30-pin yuva bağlayıcısı, 3.5-mm stereo kulaklık mini jak, dahili hoparlör, dahili mikrofon

Video:
Desteklenen video formatları: 1080p'ye kadar H.264 video, saniyede 30 kare, 160 Kbps'ye kadar AAC-LC ses ile 4.1 Yüksek profil seviyesi, 48kHz, .m4v, .mp4, ve .mov dosya formatlarında stereo ses; 2.5 Mbps'ye kadar MPEG-4 video, 640x480 piksel, saniyede 30 kare, kanal başına 160 Kbps'ye kadar AAC-LC ses ile Basit Profil, 48kHz, .m4v, .mp4, ve .mov dosya formatlarında stereo ses; Hareketli JPEG (M-JPEG)

Mac sistem gereklilikleri:
USB 2.0 bağlantı noktasına sahip Mac bilgisayar, OS X v10.5.8 veya üstü
iTunes 10.5 veya üstü, Apple ID (bazı özellikler için gerekli),
İnternet erişimi

Bilgisayar sistem gereklilikleri:
USB 2.0 bağlantı noktasına sahip bilgisayar; Windows 7, Windows Vista, veya Windows
Service Pack 3 veya üst sürümüne sahip XP Home veya Professional;
iTunes 10.5 veya üstü; Apple ID (bazı özellikler için gerekli);
İnternet erişimi

Bütün iPhone 4S Teknik Özellikleri için,
http://www.apple.com/iphone/specs.html adresini ziyaret ediniz.
1. 1GB = 1 milyar bayt; gerçek formatlanmış kapasite daha düşük.
2. CDMA yalnızca iPhone 4S CDMA ağı üzerinde kullanılmak üzere satıldığında ve etkinleştirildiğinde mevcut
3. Tüm pil talepleri, ağ yapılandırmasına ve diğer pek çok faktöre bağlıdır; gerçek sonuçlar değişiklik gösterecektir. Pil sınırlı şarj döngülerine sahiptir ve en nihayetinde Apple hizmet sağlayıcısı tarafından değiştirilmesi gerekebilir. Pil ömrü ve şarj döngüleri kullanıma ve ayarlarına göre değişiklik gösterir.
Daha fazla bilgi için, bkz. www.apple.com/batteries ve www.apple.com/iphone/battery.html
4. Gerçek boyut ve ağırlık yapılandırmaya ve üretim sürecine göre değişiklik gösterir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanya 14 Aralık 2012 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında ve bireysel aboneler için geçerlidir.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir.
 • Kampanyada 3. şahış kredi kartı kullanılamaz.
 • Kampanya dönemi içerisinde ödeme şekli alternatifleri arasında geçiş yapılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında alınabilecek cihaz sayısı 3 (üç) adet ile sınırlıdır. Abonelerin TC kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
 • Mevcut durumda Avea tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak yararlanan aboneler, bahsi geçen hatları ile bu Kampanya'dan yararlanamayacaktır. Müşterilerimiz bu Kampanya'dan, her bir hattı ile sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir.
 • Aboneler kampanyaya katıldıklarında 3G abonelikleri otomatik olarak açılacaktır.
Tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:
 • Teklif, belirlenen faturalı tarifelerde ve koşullarda 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
 • Taahhüt süresi boyunca kampanyaya katılan abonelerin faturalarına kayıtlı oldukları tarife grubuna göre belirlenen aylık KDV+ÖİV dahil tarife indirimi yansıtılacaktır. Bu sayede; kampanyaya katılan aboneler hizmet aldıkları tarife grubuna göre tarifelerine ek olarak yine belirtilen ek bedelleri ödeyerek kampanyadan faydalanmış olacaklardır.
 • Ayrıca kampanyadan taahhüt vererek yararlanan abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 100 MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 100 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Abonenin fatura dönemi içerisinde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki aya devretmeyecektir. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
 • 3. fatura döneminden sonra 100 MB internet paketi 5 TL ücretli olarak yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen müşterilerimizin IPTAL INT100 yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek veya kampanya kapsamında belirtilen tarife grupları arasında geçiş yapmak suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitleri ve taahhütüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı yansıtılacaktır.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
İnternet paketli seçeneğe ilişkin detaylar:
 • Teklif, belirlenen koşullarda 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
 • Avea personel tarifeleri, Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri, Gelir Paylaşım Ortaklığı tarifeleri ve Ucan İnternet tarifesi kullanıcıları kampanyadan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücretlere aylık cihaz taksiti ve seçilen aylık internet paket bedeli (250 MB, 1 GB,4 GB) dahildir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Seçilen aylık internet paket bedeli yurtiçi İnternet ve WAP erişim noktalarından alınan ve gönderilen erişim hizmetini kapsamaktadır. Aylık internet paketi devredilemez, hediye edilemez, kullanılmayan veri bir sonraki aya devredilemez.
 • İnternet paketi teklifinde aylık data paketi (250 MB, 1 GB, 4 GB) taahhüt süresi boyunca her fatura döneminde otomatik olarak hatta tanımlanacaktır.
 • 250 MB, 1 GB ve 4 GB İnternet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına,  cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Her şey dahil paket seçeneğine ilişkin detaylar:
 • Teklif, belirlenen koşullarda faturalı Cihaz Tarifesi ile 24 ay veya 36 ay taahhütle geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında her fatura döneminde geçerli olmak üzere, yurtiçi her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 4 GB internet kullanım hakkı sunulacaktır. Faturaya tahsilatına aracılık edilen cihaz bedeli ile birlikte Ses, SMS ve İnternet servis ücreti olarak 55 TL yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında müşterinin dahil edileceği Cihaz tarifesinin aylık sabit ücreti olan KDV ve ÖİV dahil 7,95TL'lik bedel, kampanyaya katılan müşterilerimiz için taahhüt süresi boyunca alınmayacak ve düzenlenecek faturalarına yansıtılmayacak olup, taahhüt süresi bitiminde tarife sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 7,95 TL olarak yansıtılmaya başlanacaktır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Abonelerin başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yapması, kampanyanın iptali, hattın devri durumlarında Kampanya kapsamında sunulmuş olan söz konusu dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır.
 • Her yöne aramalar şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar. Tarife, paket ya da kampanya kapsamında abonenin hattına tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, 500 Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki SES (dakika) ve SMS kullanım hakları aşıldığında, KDV ve ÖİV dahil 41,5 KR'den ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki veri kullanımı yurtiçi  Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamakta olup, belirtilen veri kullanım hakkını aşan abone kullanımları, KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB olarak ücretlendirilecektir.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, abonenin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; abone, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecek, abonenin son dönem faturasına, taahhütname imzalandığı tarihteki cihaz bedelinin fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan taksitlerinin toplamı yansıtılacaktır.
 • Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar:
 • Avea çalışan tarifesindeki müşterilerimiz hariç faturalı ve faturasız tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturalı abonelerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 fatura dönemi boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INTERNET yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. fatura döneminden sonra 250 MB internet paketi 7 TL ücretli olarak her ay yenilenecektir.Paketini iptal etmek isteyen faturalı bireysel müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 5101'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Peşin ödeme ile kampanyadan yararlanan faturasız abonelerimize kampanyaya katıldıktan tarihten itibaren, 3 ay boyunca geçerli olacak, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Aylık 250 MB hediye kullanım haklarının tanımlamaları 3 ay boyunca her ay otomatik olarak yapılacaktır. Aboneler kalan kullanım hakkı miktarlarını, INT 250 yazıp 5555 kısa numarasına SMS göndererek sorgulayabilecektir. 3. aydan sonra 250 MB internet paketi iptal edilecektir. Faturasız müşterilerimizin EVET250 yazıp 4125'e SMS göndermeleri halinde, 3.aydan sonra 7 TL karşılığında 250 MB internet paketleri yenilenecektir. Paketini iptal etmek isteyen faturasız müşterilerimizin IPTAL INT250 yazarak 4125'e SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Abonenin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
 • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
Taahhütname

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Ek 115 TL/ Ay

24 ay taahhütle tarifeye ek ayda 115 TL'den başlayan fiyatlarla

İlginizi çekebilir

Yeni iPad

Yeni iPad sınırsız internet paketi seçenekleri ile Avea'da !