• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı
 • Katılımı Sona Erenler

Milli Eğitim Bakanlığı Kampanyası

Milli Eğitim Bakanlığı Kampanyası

Kampanya Bilgisi

Milli Eğitim Bakanlığı Kampanyası’na katılım 31.01.2012 tarihi itibari ile sona ermiştir. 

Kampanya Tekliflerimiz

Aylık ücret
17,4 TL
Aylık ücretsiz her
yöne görüşme süresi
400 Her yöne dakika
Grup içi* görüşme süresi
SINIRSIZ
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Diğer Operatörler Yönüne
41,54 Kr./dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Sabit Hatlar Yönüne
 27,88 Kr./dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Avea içi
(505 ile başlayan numaralar için)
13,94 Kr./dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Avea içi
(555 ile başlayan numaralar için)
21,53 Kr./dk
SMS
41,5 Kr./SMS

*Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesindeki müşterilerimiz, kendi tarifelerindeki diğer müşterilerimizle grup içi sınırsız konuşurken, aynı zamanda Süper Kamu, Süper Kamu Küçük Paket, Kamu300 Plus, Kamu657 Plus, Kamu1000 Plus, Kamu300, Kamu657, Kamu1000, HerYöne Kamu, HerYöne Kamu Ekstra, Kamu HerYöne Özgürlük, Tüm Kamu, Tüm Kamu+, Sınırsız Kamu, Hesaplı Tarife, Avantajlı Kurum Tarifesi ve Bol Bol Avea tarifelerindeki müşterileri de grup içi sınırsız arayabilirler.

Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.


Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya, 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
 

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Detaylar
 • Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi'nin aylık ücreti KDV ve ÖİV dahil 17,4 TL'dir.
 • Kampanya kapsamında; 12 ay boyunca geçerli, her ay yurt içi heryöne 400 dakika sunulmaktadır
 • Yurt içi her yöne 400 dakika görüşme süresi , aktivasyon işlemi sonrası gelecek SMS ile birlikte aktif olacaktır. SMS'ten önce yapılacak görüşmeler, tarifenin ilgili fiyatları üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanyadan 31.01.2012'ye kadar yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Milli Eğitim Bakanlığı tarifesine gelen müşteriler yararlanabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Kampanya kapsamındaki ilgili dakikalar bittikten sonra diğer operatörler ile konuşmanın dakikası 41,54 Kr/dk, sabit hatları aramanın dakikası 27,88 Kr/dk ve Avea içi konuşmanın dakikası 505 ile başlayan numaralar için 13,94 Kr/dk, 555 ile başlayan numaralar için 21,53 Kr/dk olarak ücretlendirilecektir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi'nin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikaların %80-%100'ü kullanıldığında sistemden otomatik olarak bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi her yöne dakikalardan kalan konuşma süresi "SES" yazıp 6000'e ÜCRETSİZ SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları kendi üzerlerine toplam 5 hat alabilirler.
 • Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı olmayanlar, Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi kullanan bir yakınları tarafından referans gösterilerek kampanyadan yararlanabilirler. Bir kamu çalışanının en fazla 3 kişiye referans olma hakkı vardır.
Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Her Yöne400 dkGrup İçiSINIRSIZ
Her Yöne400 dkGrup İçiSINIRSIZ