• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı
 • Katılımı Sona Erenler

Taahhütlü 5GB Taraftar Mobil Modem

Taraftarlar artık internette de coşuyor!
Taahhütlü 5GB Taraftar Mobil Modem

Kampanya Bilgisi

12 ay boyunca bu paketten yararlanmayı taahhüt eden abonelerimiz için aylık 5GB İnternet ve tuttuğu takımın renklerinde taraftar modem, 12 ay boyunca ayda sadece 25TL’ye!

Kampanya Tekliflerimiz

İnternet miktarı Modem Kontrat Süresi   Aylık mobil modem ve internet paketi taksidi  13. aydan itibaren internet paketi taksidi 
5 GB Taraftar
modem*
12 ay  25 TL 39 TL

* Paket kapsamında abonelere verilecek modem cihazı, 7.2 Mbps'e kadar veri indirme ve 5.76 Mbps'e kadar veri yükleme hızını desteklemektedir. Şebekenin desteklediği hızlara bağlı olarak müşterinin veri indirme ve veri yükleme hızı, cihazın desteklediği maksimum hız erişimini geçmemek kaydıyla değişim gösterebilir.

Tüm ücretlendirme detayları

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Müşteriler yeni bir faturalı abonelik sözleşmesi imzaladıktan sonra bu hizmete tahsisli yeni bir AVEA hattı alarak bu paketten faydalanabilir. Yeni hattın, belirlenen tarifeler üzerinden, 3G servisi ile açılması gerekmektedir. Pakete kayıt Avea Bayileri aracılığıyla yapılabilir.
 • Bu paketten yalnızca Bireysel Faturalı Fenercell, GSMobile, Kartalcell ve Trabzoncell Tarifelerine kayıtlı müşteriler yararlanabilir.
 • Paketten her fatura döneminde 1 defa yararlanılabilir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı yalnızca ilgili fatura dönemi içerisinde geçerlidir, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Faturalı tarifelerden faturasız tarifelere yapılan geçişlerde paket iptal olur ve kalan internet hakları silinir.
 • Bu paket müşterinin tarifesine tanımlanabilecek diğer internet paketleri ile birlikte kullanılabilir.
 • Bu paket, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalıdır ve sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilir.
 • Avea Jet Mobil Modem çalışmaz ise öncelikle, kullanım kılavuzundaki kurulum ve kullanım talimatlarını uyguladığınızdan emin olunuz. Eğer bağlantı sağlayamazsanız 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'nden gerekli desteği alabilirsiniz.
 • Jet Mobil Modem'inizde SIM kiliti bulunuyorsa, cihazınızın SIM kilit kodunu IMEI numarası ile birlikte 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da buradan öğrenebilirsiniz.
 • Bu tarife kapsamında paket iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş, numara taşıma, hat iptali gibi durumlarda abonemiz adına düzenlenecek son faturaya paket ücretinin tamamı yansıtılır ve kullanım hakkı ilgili fatura döneminin sonuna kadar devam eder.
 • Paket dahilindeki kullanım hakkı yalnızca internet APN üzerinden yapılan kullanımlarda geçerlidir. Wap APN üzerinden yapılan kullanımlarda standart wap APN ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. (Wap APN: 0,05TL/25KB)
Üst Limit Uygulaması

Üst limit uygulamamız ile beraber bilgisayardan internet paketlerindeki veri kullanımlarından kaynaklanan paket aşım tutarı, en fazla KDV ve ÖİV dahil 99 TL olarak faturalandırılacak olup, 99 TL üzerindeki kullanımlar için ek ücret alınmayacaktır. 99TL'den sonra en yüksek bağlantı hızı 128 kpbs'ye düşürülür. Müşterinin faturasına yansıyacak maksimum tutar; paket ücreti ve maksimum paket aşım tutarı 99 TL'nin toplamını geçmez.

Fatura Kesim Tarihleri

27.09.2011 tarihi öncesinde Mobil Data Jet Bireysel ve Mobil Data Jet Kamu tarifeleri ile bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 22'sidir. Bu tarihten sonra bu paketlere abone olup, Mobil Data Jet Bireysel tarifeleri ile bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 26'sı, Mobil Data Jet Kamu tarifeleri ile bu paketlerden yararlanan müşteriler için fatura kesim tarihi her ayın 22'sidir.

Kullanım Hakkı Sorgulama

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde son 12 saat içerisinde yapmış olduğunuz kullanımlar dahil olmayabilir.

Taahhütname

Fenercell 5GB/8GB internet paketi taahhütnamesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

GSMobile 5GB/8GB internet paketi taahhütnamesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Kartalcell 5GB/8GB internet paketi taahhütnamesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Trabzoncell 5GB/8GB internet paketi taahhütnamesini buradan görüntüleyebilirsiniz.

25 TL/ ay

Takımının her gölüne 100 MB internet hediye.

İnternet5 GB ve Mobil Modem

İlginizi çekebilir

Taahhütlü 8GB Taraftar Mobil Modem

12 ay boyunca bu paketten yararlanmayı taahhüt eden abonelerimiz için aylık 8GB İnternet ve tuttuğu takımın renklerinde taraftar modem, 12 ay boyunca ayda sadece 39TL’ye!

X