Faturasız Emniyet Genel Müdürlüğü Paketleri

Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifeleri artık daha avantajlı!

Faturasız Emniyet Genel Müdürlüğü Paketleri

Paket Bilgisi

Avea, Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren “Emniyet Genel Müdürlüğü Faturasız Paketleri”ni sunuyor.

E.G.M. Küçük Paket: Yurt içi her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 250 MB cepten internet sadece içeren 17 TL!

E.G.M. Büçük Paket: Yurt içi her yöne 250 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet sadece 25 TL!

Ücretlendirme

 Hangi Paket EGM Küçük Paket  EGM Büyük Paket 
 Ne Alırım? Her Yöne 250 dk + 250 SMS
+ 250 MB Cepten İnternet 
Her Yöne 250 dk + 1000 SMS
+ 1 GB Cepten İnternet 
 Ne Öderim? 17 TL  25 TL 
Nasıl Alırım?  Bayilerden E.G.M. kimliği ile 
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paketten Kimler Yararlanabilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarının faydalanabileceği tarife, paket ve cihaz kampanyalarından kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla EGM kadrosunda çalışan veya emekli olmuş personel, Polis Akademisi, Polis Koleji ve Polis Meslek Yüksek Okulu öğrencileri de faydalanabilmektedir.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • E.G.M. Faturasız Paketlerden,  Avea’nın Katlayan, Standart ve Hemşehrim Tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde olup Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği bulunan müşterilerimiz (Polis Akademisi Öğrencileri, Polis Meslek Yüksek Okulu Öğrencileri ve Emniyet Genel Müdürlüğü personelleri) yararlanabilir. 
 • Her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS ve 250 MB cepten internet içeren E.G.M. Küçük Paket 17 TL, her yöne 250 dakika, her yöne 1000 SMS ve 1 GB cepten internet içeren E.G.M. Büyük Paket 25 TL'dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketlere kayıt, bayiler aracılığıyla Emniyet Genel Müdürlüğü kimliği ile yapılabilecektir.
 • Paketlerin kapsamındaki dakika, SMS ve internet kullanım haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir. 
 • Paket kapsamında kazanılan ücretsiz dakikaların ve SMS'lerin 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Paketler 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL EGMKUCUK veya IPTAL EGMBUYUK yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir.  İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. 
 • Paketlere birden fazla kez kayıt olunabilir. 30 gün içinde pakete birden fazla kayıt olunması durumunda, paket yenilemesi son satın alınan paketin kayıt olma tarihinden sonraki 30. günde gerçekleşir. Paket kapsamındaki yurt içi her yöne görüşme sürelerinin ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamındaki dakika, SMS ve internet kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar ve SMS'ler, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri ev SMS gönderimleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları, SMS gönderimlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Paket kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. WAP APN Paket aşımı için 0,88KR/100KB, Internet APN Paket aşımı için 0,88KR/100KB ücretlendirme uygulanacaktır.
 • Paketler kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN EGMKUCUK veya KALAN EGMBUYUK yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.
 • Faturasız Fenercell, GSMobile, KARTALCELL, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Uğurcell tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabileceklerdir.
 • Avea ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar ve Avea hattında paketin tekrar satın alınması gerekmektedir.
Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu

Paketler kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN EGMKUCUK veya KALAN EGMBUYUK yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Paket İptali

Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL EGMKUCUK veya IPTAL EGMBUYUK yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. Müşterilerin paket yenileme dönemindeki bakiyelerinin yetersiz olması durumunda, 29 gün boyunca bakiye sorgusu yapılacak ve paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yenilemesi gerçekleştirilecektir. 29 gün boyunca bakiyesi paket ücretinin altında olan müşterilerin paketleri 29 günün sonunda iptal olacak, tekrar yenilenmeyecektir. 

Paket Aşım Ücreti

WAP APN Paket aşımı için 0,88KR/100KB, Internet APN Paket aşımı için 0,88KR/100KB ücretlendirme uygulanacaktır.

X