• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturasız

Fenercell Sınırsız 300 Paketi

Fenercell Sınırsız 300 Paketi, her yöne 300 dk ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma imkanı sunuyor.

Fenercell Sınırsız 300 Paketi

Paket Bilgisi

Fenercell Sınırsız 300 Paketi'nde her yöne 300 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma sadece 15 TL!

Ücretlendirme

Hangi Paket   Fenercell Sınırsız 300 Paketi
Ne öderim?  15 TL 
Ne alırım?  Her yöne 300 dk
          +
tüm taraftar hatlarıyla
sınırsız konuşma
ve mesajlaşma
                      
Nasıl alırım?  SINIRSIZ300 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Paket aşım ücreti 2 Kr/100KB'dir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Her yöne 300 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren Sınırsız 300 Paketten KARTALCELL, Fenercell, GSMobile, TrabzonCell, BURSASPORCELL ve Samsuncell faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket ücreti 15 TL’dir. Avea paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketten faydalanabilmek için SINIRSIZ300 yazıp, 5555'e mesaj atarak Sınırsız 300 Paketi teklifine kayıt olunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Sınırsız 300 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Sınırsız 300 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SINIRSIZ300 yazıp 5555'e göndererek, Sınırsız 300 Paketi'ni alabilirler.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ300 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Sınırsız 300 Paketi kapsamında sunulan dakika ve SMS’ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS’ler özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS gönderimleri müşterinin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Sınırsız 300 Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN SINIRSIZ300 yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Paket İptali

Sınırsız 300 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SINIRSIZ300 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

15 TL/ Ay

Her Yöne300 DKTaraftar Hatları ileSınırsız KonuşmaTaraftar Hatları ileSınırsız Mesajlaşma
Faturasız
S
I
N
I
R
S
I
Z
3
0
0
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
X