Fırsat 500 Paketi

Numarasıyla Avea'ya gelenlere ve yeni faturasız Avea hattı alanlara Fırsat 500 Paketi ile her yöne 500 dakika sadece 17 TL!

Fırsat 500 Paketi

Paket Bilgisi

Siz de Avea’nın faturasız tarifelerine gelin ve HERYONE500 yazıp 5555'e SMS gönderin,  Fırsat 500 Paketi’niz cebinize gelsin.

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Fırsat 500 Paketi  
Ne Alırım? Her yöne 500 Dk 
Ne Öderim?  17 TL 
Nasıl Alırım?  HERYONE500 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder 
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Numarasını Avea‘nın Standart, Faturasız Ofis, Katlayan, Bayi, Hemşehrim tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerine veya BİMcell, POCELL, Pttcell hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusundaki tarifelerine taşıyan ve yeni hat alarak bu tarifelere gelen müşterilerimiz, numara taşıyarak ya da yeni bir faturasız hat alarak Avea’ya gelmelerinin ardından 30 gün içinde Fırsat 500 Paketi’ni satın alabilirler. Numarasını taşıyarak ya da yeni faturasız hat alarak gelen müşteriler Fırsat 500 Paketi kapsamında, 17 TL’ye her yöne 500 dakika konuşma paketini satın alabilirler.
 • Paketten kalan haklar, KALAN HERYONE500 yazıp 5555’e SMS gönderilerek ücretsiz sorgulanabilir.
 • Fırsat 500 Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. İstenirse IPTAL HERYONE500yazıp 5555’e gönderilerek paketlerin otomatik yenilenmesi iptal edilebilir. 
 • Paketler kapsamında sunulan dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakikalar Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları ve  KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. 
 • Paketler kapsamındaki arama haklarının geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket dahilinde verilen faydaların 3. şahıslara devri ve transferi mümkün değildir.
 • Numarasını taşıyarak Fırsat 500 Paketi’nden faydalanacak  numara eğer daha önce Avea numarası ise, numaranın tekrar Avea'ya taşındığı tarih ile numaranın Avea'dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün sonra olmalıdır.
 • Taraftar hat sahipleri de Fırsat 500 Paketl’nden faydalanabilirler.
 • Fırsat 500 Paketi’nden yalnızca yeni müşteriler yararlanabilir.
 • Paketteki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Avea paket fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fırsat 500  Paketi kapsamındaki dakikalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN FIRSAT500 yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Fırsat 500  Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL FIRSAT500 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 

17 TL/ 30 gün

Her Yöne500 DK
H
E
R
Y
O
N
E
5
0
0
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
X