KatKat Avea İçi Ses Paketi

KatKat Aveaiçi Ses Paketi tek kullanımlık olmayıp, dakikalar bittikçe tekrar kayıt olma şartı da bulunmuyor!

KatKat Avea İçi Ses Paketi

Paket Bilgisi

Bırakın şebekeiçi konuştuğunuzda bu çok akıllı paket hemen devreye girsin! Ayda sadece 5 TL'ye Aveaiçi 300 dakika konuşun, üstelik sonrasında da her 300 şebekeiçi dakika için ek 5 lira ödeyerek içiniz rahat konuşmaya devam edin! 


KatKat Aveaiçi Ses Paketi tek kullanımlık olmayıp, dakikalar bittikçe tekrar kayıt olma şartı da bulunmuyor! 


Ne kadar konuştuğunuzu unutun, sizin yerinize KatKat Aveaiçi Ses Paketi düşünsün! Otomatik tanımlanan anında cebinizde dakikalarınızla, paket aşımı olmadan konuşmanın keyfini sürün!

Ücretlendirme

Hangi Paket?  KatKat Aveaiçi Ses Paketi
Ne Öderim? Sadece 5 TL!
Ne Alırım? Fatura dönemi boyunca Aveaiçi 300 Dakika
Ya Sonra? Paket kapsamındaki 300 dakika bittikten sonra her 300 şebekeiçi dakika ek 5 TL!
Nasıl Alırım? KAT AVEAICI yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

K
A
T
A
V
E
A
I
C
I
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Pakete Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü Tarifelerinden hizmet almakta olan müşterilerimiz kayıt olabilir. 
 • Paket kapsamında 5 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli Aveaiçi 300 dakika sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan Aveaiçi 300 dakika tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir Aveaiçi 300 dakika ek 5 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
 • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi şebekeiçi dakikalar sadece Avea yönüne yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar; ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini, KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır. 
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi dakikalar görüntülü şebekeiçi görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Fatura dönemi içerisinde paketin geçerli olmadığı bir faturalı tarifeye geçiş yapıldığı ya da paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 300 Aveaiçi dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 300 dakikadan sonraki ek şebekeiçi kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Paketin iptal edildiği ay aynı paket aynı fatura döneminin sonuna kadar tekrar alınamayacaktır.
 • Pakete kayıt olduktan sonra yapılan Aveaiçi görüşmeler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye şebekeiçi dakikalardan düşer, KatKat Aveaiçi Ses Paketi dakikaları en son devreye girer.
 • Kat Kat Aveaiçi Ses Paketi Kat Kat Paket ile beraber kullanılamamaktadır. Kat Kat Paketi olan müşterinin önce IPTAL KAT SES yazıp 5555’e SMS göndererek paketini iptal etmesi ve bir sonraki fatura dönemi KAT AVEAICI yazıp 5555’e göndererek Kat Kat Aveaiçi Paketi’ni alması gerekmektedir.
 • Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.
 • Bu paketten faydalanmak için başvuran  faturalı abonelere, %80-%100 kullanım sınırı SMS'leri ve Yenileme öncesi SMS'i gönderilecektir.
Ücretlendirme Periyodu
 • Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Paketten Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi yararlanabilir.
 • Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
Kalan Miktar Sorgusu

Paket kapsamında sunulan ilk Aveaiçi 300 dakikanın dışında kullanmış olduğunuz ek 300 dakikalarınızın kontrolü için KADEME AVEAICI yazıp 5555'e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu ve kaç dakika konuştuğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Son 6 saat hariçtir.


Paket Iptali

Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT AVEAICI yazıp 5555'e mesaj gönderebilirsiniz.

5 TL / Ay

Paket kapsamındaki 300 dakika bittikten sonra her 300 Aveaiçi dakika ek 5 TL!

Avea İçi300 Dk
K
A
T
A
V
E
A
I
C
I
yazıp
5
5
5
5
e gönderin

İlginizi çekebilir

Samsung Galaxy Mini

Akıllı telefon sahibi olmak için süper fırsat!

X