• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı

KatKat Paket

KatKat Paket ile Dakikalarınız Hiç Bitmez!
KatKat Paket

Paket Bilgisi

Bırakın tarife dakikalarınız bittiğinde bu çok akıllı paket hemen devreye girsin! Ayda sadece 5 TL'ye heryöne 100 dakika konuşun, üstelik sonrasında da her 100 her yöne dakika için ek 5 lira ödeyerek içiniz rahat konuşmaya devam edin! 

KatKat Paket tek kullanımlık olmayıp, dakikalar bittikçe tekrar kayıt olma şartı da bulunmuyor! 

Ne kadar konuştuğunuzu unutun, sizin yerinize KatKat Paket düşünsün! Otomatik tanımlanan anında cebinizde dakikalarınızla, paket aşımı olmadan konuşmanın keyfini sürün!

Ücretlendirme

Hangi Paket?  KatKat Paket 
Ne Öderim? Sadece 5 TL!
Ne Alırım?  Fatura dönemi boyunca Heryöne 100 Dakika 
Ya Sonra?  Paket kapsamındaki 100 dakika bittikten sonra her 100 heryöne dakika ek 5 TL! 
Nasıl Alırım?  KAT SES yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsiniz.
Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Paketten heryöne dakika içeren bireysel faturalı ve kamu tarifeleri yararlanabilir.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturalı Avealılar
K
A
T
S
E
S
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Pakete bireysel faturalı ve kamu tarifelerinden hizmet almakta olan müşterilerimiz kayıt olabilir. SüperFikir tarifesi kademeli yapısından dolayı bu paketten yararlanamaz.
 • Paket kapsamında 5 TL'ye bir fatura dönemi boyunca geçerli heryöne 100 dakika sunulmaktadır. Paket kapsamında sunulan heryöne 100 dakika tükendiği anda, tekrar kayıt olunmasına gerek olmaksızın, otomatik olarak yeni bir her yöne 100 dakika ek 5 TL karşılığında otomatik tanımlanır.
 • Fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez, fatura dönemi sonunda silinir ve başka bir hatta transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Yurtiçi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Paket kapsamında sunulan dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve 444 ile başlayan aramaları kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında sunulan ücretsiz yurtiçi dakikalar görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır.
 • Fatura dönemi içerisinde paketin geçerli olmadığı bir faturalı tarifeye(Süper Fikir hariç) geçiş yapıldığı ya da paket iptal edildiği durumda; paket kapsamında verilen 100 heryöne dakikadan kullanılmayan dakikalar fatura dönemi sonuna kadar kullanılmaya devam edilir ve varsa 100 dakikadan sonraki ek kullanımlar için de paketin kademeli yapısı devreye girer ve fatura dönemi sonuna kadar paket kullanılmaya devam edilir; ancak yeni fatura döneminde paket yenilenmez ve iptal olur. Süper Fikir tarifesinde ise KatKat paket dakikaları kullanılmaz, tarifenin kademeli yapısı sayesinde her 100 heryöne dakika 4 TL olarak ücretlendirilir.
 • Pakete kayıt olduktan sonra yapılan heryöne görüşmeler öncelikli olarak; tarife, paket ve varsa hediye heryöne dakikalardan düşer, KatKat paket dakikaları en son devreye girer.
 • Hattını iptal eden, numarasını diğer işletmeciler yönlerine taşıyan ya da Avea'nın faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin ilgili aydaki faturalarına pakette kaldıkları gün sayısından bağımsız olarak 5 TL aylık paket ücreti ve ilgili aydaki ek her yöne konuşma ücretinin tümü yansıtılacaktır. Aynı durum paket aktivasyonu yapılan ay için de geçerlidir.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Paket kapsamında sunulan ilk heryöne 100 dakikanın dışında kullanmış olduğunuz ek 100 dakikalarınızın kontrolü için KADEME SES yazıp 5555'e mesaj gönderebilir, pakette kaçıncı kademede olduğunuzu ve kaç dakika konuştuğunuzu kolayca öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Bu çok akıllı paketi olur da iptal etmek isterseniz IPTAL KAT SES yazıp 5555'e mesaj gönderebilirsiniz.

5 TL/ Ay

Paket kapsamındaki 100 dakika bittikten sonra her 100 heryöne dakika ek 5 TL!

Her Yöne100 DK
Faturalı Avealılar
K
A
T
S
E
S
yazıp
5
5
5
5
e gönderin

İlginizi çekebilir

Kat Kat SMS Paketi

SMS'lerinizin hiç bitmesin!

X