Mini SMS Paketi

Avea'da herkese göre bir sms paketi var!

Mini SMS Paketi

Paket Bilgisi

Tarifenize ek olarak alacağınız Mini SMS Paketi ile ayda 4 TL karşılığında yurtiçi her yöne 50 SMS gönderebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hangi Paket? Mini SMS Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 50 SMS
Ne Öderim? Aylık 4 TL
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Paket kapsamında sunulan SMS'lerin kullanım süresi, paket tanımlandığı tarihden sonraki 30 gündür, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.
  • Paket kapsamındaki SMS'ler bitirildiği zaman abonenin herhangi bir SMS hediye/paketi yoksa, tarifesinin SMS fiyatından ücretlendirilir.
  • Paket kapsamında kazanılan SMSin 3. şahıslara devri veya transferi mümkün değildir. 
  • Paket kapsamındaki SMSler sadece yurt içindeki şebeke içi ve diğer operatörlere gönderimler için geçerlidir, özel servis kullanımları ve katma değerli servis gönderilerinde geçerli değildir. 
  • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. 
  • Müşterilerimiz paketleri 5555 kısa numarasına MINI SMS yazıp göndererek ücretsiz SMS ile kayıt olarak veya çağrı merkezini arayarak satın alabileceklerdir. Paketler hatta tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Paketi, kurumsal tarifeler ve Baharda Yükle Kazan ve Mobil Ofis tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerde bulunan aboneler satın alabileceklerdir. 
  • SMS ile paketleri aldıktan sonra iptal etmeyen müşterilerimiz için paket otomatik olarak 4 TL ücretinden yenilenecektir. Paket iptal edildiğinde mevcut SMS haklarından kalanlar kullanım süresi sonuna kadar kullanılabilecektir.
  • Hat iptali, dondurma, devir, numara taşıma ile başka bir operatöre geçiş, faturalı hatta geçiş durumlarında, eğer varsa, kalan SMS hakkı silinir.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Paketten kalan haklar 5555 kısa numarasına KALAN MINI SMS yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Mini SMS Paketi, IPTAL MINI SMS yazıp 5555‘e gönderilerek iptal edilebilir.

4 TL/ 30 gün

Her Yöne50 SMS
M
I
N
I
S
M
S
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
X