• Tarifeler & Paketler
 • Avealı Olmak İstiyorum
 • Faturasız

Süper Fırsat Paketi

Süper Fırsat Paketi ile her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 23 TL!

Süper Fırsat Paketi

Paket Bilgisi

Süper Fırsat Paketi’nde her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 23 TL!


SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS gönderin, Süper Fırsat Paketi’niz cebinize gelsin.

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Süper Fırsat Paketi  
Ne Alırım? Her yöne 500 Dk + Her yöne 5000 SMS + 2 GB İnternet  
Ne Öderim?  23 TL  
Nasıl Alırım?  SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yaz 4545'e ücretsiz SMS gönder
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • 24 Aralık 2013 tarihi itibarıyla, Avea'nın bireysel faturasız tarifelerine son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla gelen müşteriler, yurt içi her yöne 500 dakika, her yöne 5000 SMS ve 2 GB cepten internet içeren Süper Fırsat paketinden faydalanabileceklerdir.
 • Süper Fırsat Paketi’nin ücreti 23 TL’dir.
 • Woopslu müşterilerimiz SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndererek; Woopslu olmayan müşterilerimiz 7-25 yaş arası bir TC Kimlik numarasını kullanarak SUPER FIRSAT TC KIMLIK NO yazıp 4545'e SMS göndererek hem Woops'a hem de Süper Fırsat Paketi'ne kayıt olabilirler.
 • Faturasız tekliften Avea’nın, BİMcell, POCELL, Pttcell, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabilir.
 • Paketten yalnızca Woops üyeleri faydalanabilmektedir.
 • Fırsat 500 Paketi'nden faydalanan müşterilerimiz Süper Fırsat Paketi'nden yararlanamamaktadır.
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.  
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan ücretsiz hakların 3. şahıslara transferi mümkün değildir. 
 • Süper Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Süper Fırsat Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SUPER FIRSAT yazıp 4545'e göndererek, Süper Fırsat Paketi'ni alabilirler. 
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER FIRSAT yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.  
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.  
 • Süper Fırsat Paketi kapsamında sunulan faydaların kullanımı sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.  
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar her müşterinin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Cepten internet paket aşımları ise 2 Kuruş / 100 KB ile ücretlendirilecektir. 
 • Pakete kayıt için bakiye yeterli olmadığı durumlarda, 29 gün içinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik olarak tanımlanacaktır. Otomatik tanımlamanın iptal edilmesi için paket iptali işleminin gerçekleştirilmesi yeterli olacaktır.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Süper Fırsat Paketi kapsamındaki tüm faydalardan kalan  kullanım miktarı, KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Paket İptali

Süper Fırsat Paketi 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir,  otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SUPER FIRSAT yazarak 4545'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 2 Kuruş / 100 KB'dir.

Standart Ücretlendirme
Hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

23 TL/ 30 gün

Her Yöne500 DKHer Yöne5000 SMSCepten İnternet2 GB
S
U
P
E
R
F
I
R
S
A
T
T
C
K
I
M
L
I
K
N
O
yazıp
4
5
4
5
e gönderin