• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı
  • Katılımı Sona Erenler

27'lik ve 37'lik Tarifeler


27'lik ve 37'lik Tarifeler

Tarife Bilgisi

27'lik Tarife ve 37'lik Tarife 25.08.2011 tarihi itibariyle yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlara kapatılmıştır. Tarifelerdeki müşteriler aynı şartlarla tarifelerinden faydalanmaya devam edeceklerdir.


Ücretlendirme

   27'lik Tarife 37'lik Tarife 
 Aylık ücret 32 TL   37 TL
 Aylık ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi* 800 dk* 1200 dk** 
 Tarifedeki her yöne SMS HY100 SMS   
 Ücretsiz süreler bittikten sonra yurtiçinde her yöne 60 Kr / Dk 
 SMS  60 Kr / SMS
 MMS 99 Kr / MMS
* Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yaparak kaydolan müşterilerimiz ile 05.07.2011 tarihi sonrası Avea'nın faturalı ve faturasız tarifelerinden numarasını diğer işletmecilere taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak, tarifeye kaydolan müşterilerimize tarife kapsamında her yöne 500 dakika sunulacaktır.

** Avea'nın faturasız tarifelerinden geçiş yaparak kaydolan müşterilerimiz ile 05.07.2011 tarihi sonrası Avea'nın faturalı ve faturasız tarifelerinden numarasını diğer işletmecilere taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyarak, tarifeye kaydolan müşterilerimize tarife kapsamında her yöne 800 dakika sunulacaktır.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.

05.03.2012 tarihi öncesi 25'lik Tarife olan tarife ismi 27'lik Tarife olarak değişmiştir.

05.03.2012 tarihi öncesi 35'lik Tarife olan tarife ismi 37'lik Tarife olarak değişmiştir.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


27'lik Tarifedeki müşterilerimiz için 12 Ağustos 2014 itibari ile geçerli olacak şekilde tarifedeki faydalara her yöne 100 SMS eklenmiş olup sms gönderimlerinizi artık tarifeniz kapsamında yapabilirsiniz. Tarifenin aylık ücreti 12 Ağustos 2014 itibari ile taahhüdü bulunmayan tüm müşteriler için +5TL eklenecek şekilde güncellenmiştir.Taahhüdü devam eden müşterilerimiz için aylık ücretler taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir. Tüm ücretlendirme detayları

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

32 TL/ HerYöne 800 dk

37 TL/ HerYöne 1200 dk

Tarife aylık ücreti 32 TL'dir.

Tarife aylık ücreti 37 TL'dir.

Her Yöne800 dk
Her Yöne1200 dk
X