• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı

Avantajlı Kurum Tarifesi

Avantajlı Kurum Tarifesi ile ayda sadece 37TL'ye tüm Avea Kamulular ile SINIRSIZ görüşürken; yurt içi Her Yöne 500 dakika konuşup, her yöne 1100 SMS atabilir ve 1 GB cepten intenetin keyfini çıkartabilirsiniz.

Avantajlı Kurum Tarifesi

Tarife Bilgisi

Şimdi Avantajlı Kurum Tarifesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, Anayasa Mahkemesi ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu çalışanları tüm Avea Kamulular ile SINIRSIZ görüşürken, her yöne hem konuşuyor, hem mesajlaşıyor, hem de cepten internete giriyor. 


Avantajlı Kurum Tarifesi ile ayda sadece 32TL'ye tüm Avea Kamulular ile SINIRSIZ görüşürken; yurt içi Her Yöne 500 dakika konuşup, her yöne 100 SMS atabilir ve 1 GB cepten intenetin keyfini çıkartabilirsiniz.


Üstelik Avantajlı Kurum Tarifesinde pek çok Kamu Kurum tarifeleri kullanıcıları dahil milyonlarca Avea Kamulu tarafından grup içi yapısı ile ücretsiz aranabilirsiniz.

Ücretlendirme

Aylık ücret 37 TL 
Ücretsiz görüşme süresi* Tüm Avea Kamulularla SINIRSIZ
Her yöne görüşme süresi 500 dakika
Her Yöne SMS 1100 SMS
İnternet 1 GB
Ücretsiz süreler sonrası her yöne 45 Kr / dk
Ücretsiz SMSler sonrası her yöne 45 Kr/SMS
Ücretsiz internet sonrası kullanım 0,0060  Kr/KB
MMS Ücreti 99 Kr / MMS

(*) Avea, şebeke içi görüşme süresini usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla makul kullanım süreleri ile değiştirebilir.

12 Ağustos 2014 itibari ile geçerli olacak şekilde tarifedeki faydalara her yöne 1000 SMS eklenmiş olup sms gönderimlerinizi artık tarifeniz kapsamında yapabilirsiniz. Tarifenin aylık ücreti 12 Ağustos 2014 itibari ile taahhüdü bulunmayan tüm müşteriler için +5TL eklenecek şekilde güncellenmiştir.Taahhüdü devam eden müşterilerimiz için aylık ücretler taahhüt bitiminden sonra güncellenecektir.


Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

8 Eylül 2015 tarihinden itibaren, tarifenizdeki cepten internet haklarınız tükendikten sonraki internet kullanımlarınız 0,0060 Krş/KB üzerinden ücretlendirilecektir.

Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Hemen tarifeye geçin

Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı ve Anayasa Mahkemesi tarifelerinin kullanıcısıysanız “KURUM” yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Tarife yeni aktivasyona, numara taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut Avea faturalı ve faturasız tarifelerden geçişe açıktır.
  • Tarifeden Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, Anayasa Mahkemesi ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu çalışanları yararlanabilir.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
  • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Abonelik
Tarife yeni aktivasyona, numara taşınabilirliği ile gelişe ve mevcut Avea faturalı ve faturasız tarifelerden geçişe açıktır. Tarifeden Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, Anayasa Mahkemesi ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu çalışanları yararlanabilir.

Nasıl abone olabilirim?

Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı ve Anayasa Mahkemesi tarifelerinin kullanıcısıysanız "KURUM" yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek bu tarifeye geçiş yapabilirsiniz.


Bu 6 tarife dışında bir Avea faturalı veya faturasız tarife kullanıcısıysanız, kimlik belgeniz ve Kurum kimliğiniz ile Avea bayilerimizden Avantajlı Kurum Tarifesine geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avealı olmayan tüm Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Danıştay Başkanlığı, Yargıtay Başkanlığı, Anayasa Mahkemesi ve Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu çalışanları, Avea bayilerinden kimlik belgeleri ve Kurum kimliklerini ibraz ederek ve bir abonelik sözleşmesi doldurarak Avantajlı Kurum Tarifesine abone olabilirler. Avea bayi listesine ulaşmak için tıklayınız.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifeniz kapsamındaki kalan kullanımlarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 5555 e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Bu servis dakikalar ve smsler için 6 saat, internet için ise 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları
  • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
  • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Faturalı müşterilerimizin 444 1 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsizdir. Sonrasında;eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa bu yönlerden düşer; sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusuysa sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilir.

37 TL/ Ay

Her Yöne500 dkHer Yöne1100 SMSİnternet1 GBAvea Kamu HatlarıylaSINIRSIZ
K
U
R
U
M
yazıp
5
5
5
5
e gönderin
X