• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturasız
  • Katılımı Sona Erenler

Baharda Yükle Kazan Tarifesi

Numara Taşıma şampiyonundan büyük bahar fırsatı!
Baharda Yükle Kazan Tarifesi

Tarife Bilgisi

Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne gelen müşterilerin 20 TL ve üzeri yüklemelerine ilk 6 ay boyunca her ay her yöne 300 dakika, toplam 1800 dakika HEDİYE!

Siz de hemen Avea Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne gelin, bu fırsatı kaçırmayın.


Baharda Yükle Kazan Tarifesi 6 Temmuz 2012 tarihi itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

  İlk 6 ay   İlk 6 aydan sonra
 Yurt içi her yöne konuşma  dakikası 46,25 kuruş  10 dakikası 50 kuruş*
SMS  33,25 Kuruş
MMS 99 Kuruş

*Tarifede bulunan indirimli 10 dakikası 50 kuruş fiyatı tek seferde yapılan 20 TL ve üzeri yüklemelerde 30 gün boyunca geçerlidir. Baharda Yükle Kazan Tarifesi’nde yurt içi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 46,25 kuruştur.

Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 46,25 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.


Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne kayıt olan müşteriler ilk 6 ay boyunca; her 30 günde bir tek seferde yapacakları 20 TL ve üzeri yüklemelerinden yurt içi her yöne 300 dakika kazanacaklardır ve tarifenin dakika ücretlendirmesi ise yükleme şartsız her yöne dakikası 46,25 kuruş olacaktır. İlk 6 aydan sonra ise, 20 TL ve üzeri yüklemelerde tarifenin dakika ücretlendirmesi her yöne 10 dakikası 50 kuruş, 20 TL'nin altındaki yüklemelerde ise her yöne dakikası 46,25 kuruş olacaktır. Fiyatlara KDV ve ÖİV Dahildir.
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne; Numara Taşıma, Yeni Abonelik ve Faturalıdan Faturasıza geçiş yollarıyla kayıt olunabilecektir. Diğer bireysel faturasız tarifelerden, tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Avea'nın bireysel faturalı tarifelerden Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ne geçiş ücreti KDV ve ÖİV dahil 30 TL'dir. 
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerli olacaktır; özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Kullanılmayan hediye dakikalar 30 gün sonunda silinecektir. Söz konusu hediye dakikalar 3. kişilere devredilemez ve transfer edilemez.
  • Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, Avea'nın numara taşıma kampanyalarından, dakika içeren paketlerinden (Örn. Genç Paket, Bal Paket, vb.), aran-kazan kampanyalarından ve Lira Paylaş servisinden faydalanamazlar.
Hediye Dakika Sorgulama

Baharda Yükle Kazan Tarifesi'ndeki müşteriler, hediye dakikalarını sorgulamak için KALAN yazıp 3060'a ücretsiz mesaj gönderebilirler.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifede bulunan 10 dakikası 50 kuruş fiyatının ücretlendirme periyodu, 1'nci saniyede 46,25 kuruş, 61'nci saniyede 3,75 kuruş, 601'nci saniyede ve çağrının sonlanmaması halinde 601'nci saniyeden sonraki her 10 dakikalık görüşme süresinde 50 kuruştur.

Tarifede bulunan dakikası 46,25 kuruş fiyatının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

20 TL Yüklemeye

20 TL Yüklemeye

6 ay boyunca

6 ay boyunca

Her Yöne300 dk
Her Yöne300 dk

İlginizi çekebilir

1.000 + 10.000 SMS Paketi

Tarifenize ek olarak alacağınız 1.000 + 10.000 SMS Paketi ile yurtiçi her yöne 1.000 SMS ve tüm Avealılara 10.000 SMS gönderebilirsiniz.

 
500 MB Aylık İnternet Paketi

Avea’dan cep telefonlarınız için çok avantajlı internet paketleri!