Elele Konuşalım Tarifesi

Doya doya konuşun diye, Avea’dan çok avantajlı bir tarife!


Size özel çok avantajlı Elele Konuşalım Tarifesi ile 20 TL'ye Her yöne 400 Dakika ve Avealılarla sınırsız konuşma fırsatını yakalayın!

Elele Konuşalım Tarifesi

Tarife Bilgisi

Engellilere Özel Çok Avantajlı Elele Konuşalım Tarifesi ile 20 TL'ye;


 • Her Yöne 400 Dk
 • Avealılarla Sınırsız Konuşun

Kalan konuşma sürenizi SES yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.


Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333'ü ücretsiz arayarak faturanızı ödeyebilir, bir önceki dönem faturanıza ait detaylarınızı ve kalan kullanım bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.


Paketinizin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Ücretlendirme

Aylık ücret 20 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne
Görüşme Süresi
400 dk
Aylık Ücretsiz Avea Yönüne
Görüşme Süresi
Sınırsız
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra
Yurtiçinde Her Yöne
19 Kr / dk
SMS 19 Kr / SMS
MMS 99 Kr / MMS
Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Yeni hat tesisi, numara taşıma, Avea ‘nın faturalı tarifelerinden ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılan kayıtlarda Elele Konuşalım Tarifesi aylık ücreti KDV-ÖİV  dahil 20 TL'dir.
 • Elele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar; yurt içi heryöne 400 dakika ile Avea yönüne ücretsiz konuşmadan oluşmaktadır.
 • Elele Konuşalım tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma, diğer faturalı tarifelerden ve faturasız tarifelerden yapılacak geçişler sadece Avea bayileri aracılığıyla yapılabilir.
 • Elele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Elele Konuşalım Tarifesi kapsamında sunulan dakikalar ilgili fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • Elele Konuşalım Tarifesinde sunulan yurt içi her yöne dakikalar, Avea, Ev, İş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerine yapılan aramalarda kullanılabilir.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz yurt içi dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data ve WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamında Avea yönüne sunulan ücretsiz dakikalar Mobil Telekomunikasyon İşbirliği Tarifelerindeki müşteriler aranırken kullanılabilir.
 • 444 38 33 (Evde Sağlık Hizmetleri), 150 (Başbakanlık İletişim Merkezi), 153 (Alo Zabıta / Büyükşehir / Belediye), 184 (SABİM - Sağlık Danışma) özel numaraları Elele tarifeleri kapsamında ücretsiz aranabilecektir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.
 • Elele  Konuşalım Tarifesindeki müşteriler  toplam 5 hat alabilirler ve bu hatları başkası adına devredemezler.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Abonelik

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri bu tarifelerden faydalanabilir.

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler;

-Kimlik fotokopisi,
-Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura,
-%40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.

Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için gerekli belgeler;

Mevcut abonelik evraklarına ek olarak Emekli Sandığı Serbest Kartı.

(*) 16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik’e uygun %40 iş güçü kaybini belirtir sağlik kurulu raporu.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları
 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

20 TL/ Ay

Her Yöne400 DkAvealılarla KonuşmaSINIRSIZ

İlginizi çekebilir

Elele Maksi Tarifesi

Siz rahat rahat konuşun, mesajlaşın ve internette dolaşın diye, Avea’dan size özel yeni Elele Maksi Tarifesi! 

X