• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı

Elele Maksi Tarifesi

Siz rahatça konuşun, mesajlaşın ve internette dolaşın diye, Avea’dan size özel Elele Maksi Tarifesi!


Elele Maksi Tarifesi ile ayda sadece 22 TL’ye Her yöne 500 Dakika + Her yöne 500 SMS + Her yöne 100 MMS + 1 GB cepten internet + Avealılarla sınırsız konuşma ve mesajlaşma fırsatı!


Üstelik sevdiklerinizi de bu özel tarifeden yararlandırabilirsiniz!

Elele Maksi Tarifesi

Tarife Bilgisi

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşlerine özel yeni çok avantajlı Elele Maksi Tarifesi ile ayda sadece 22 TL’ye her yöne 500 dakika + her yöne 500 SMS + her yöne 100 MMS + 1 GB cepten internet + Avealılarla sınırsız konuşma + Avealılarla sınırsız mesajlaşma!

Ücretlendirme

Aylık Ücret   22 TL 
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi    500 DK 
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS  500 SMS 
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  1 GB 
Aylık Ücretsiz Her Yöne MMS  100 MMS 
Aylık Ücretsiz Avea Yönüne
Görüşme Süresi
 
SINIRSIZ 
Aylık Ücretsiz Avea Yönüne
Mesaj Adeti
 
SINIRSIZ 
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne  60 Kr/DK 
SMS  60 Kr/SMS 
MMS
99 Kr/MMS

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat alarak tarifeye geçmek için sizleri Avea bayilerine bekliyoruz.  

Mevcut Elele Konuşalım, Elele Her yöne Mesajlaşalım ve Elele Avealılarla Mesajlaşalım Tarifelerinden geçiş yapmak için Avea müşteri hizmetlerini aramanız ya da ELELE yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Tarife her yöne 500 dakika, her yöne 500 SMS, her yöne 100 MMS, 1 GB cepten internet, Avealılarla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içermektedir.
 • Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Tarifeye kayıt olan müşterilerimiz için tarifenin aylık ücreti 22 TL’dir.
 • Tarifeden numara taşıma, yeni hat tesisi, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturasız tarifelerden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan tüm müşteriler ile Avea, Taraftar, TTNET ve diğer iş birliği faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler faydalanabilir.
 • Tarifelere AVEA bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarifeye yalnızca mevcut Elele Konuşalım, Elele Her yöne Mesajlaşalım ve Elele Avealılarla Mesajlaşalım Tarifelerinden SMS ve müşteri hizmetleri aracılığı ile geçiş yapılabilmektedir. SMS ile geçiş yapılabilmesi için ELELE yazıp 5555 kısa koduna ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Tarifedeki her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda ücretlendirme 60 KR/dk, her yöne SMS’lerin tüketilmesi durumunda SMS ücreti 60 KR olacaktır. Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Her fatura döneminde tarifeler kapsamında sunulan internet kullanım hakları tükendiğinde, internet erişim hızı 1 kbps'a düşürülecektir ve paket aşım ücreti uygulanmayacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz konuşma ve mesajlaşma şebeke içi kullanımları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 60 Kr'tur.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz MMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak MMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki MMS ile cep telefonlarına (Avea, Turkcell ve Vodafone abonelerine), e-posta adreslerine mesaj yollanabilir, mesajlara renkli ve keyifli içerikler eklenebilir. Ücretsiz her yöne MMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme MMS başına 99 Kr'tur.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS, MMS ve cepten internet hakkı ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Elele Tarifesinin ismi 6 Mart 2014 tarihi itibariyle Elele Maksi Tarifesi olarak değiştirilmiştir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Abonelik

Engelli vatandaşlarımız, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri bu tarifelerden faydalanabilir. Ayrıca, kendi kimlikleriyle aldıkları hatlarla sevdiklerini çok avantajlı bu tarifeden yararlandırabilirler.  

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler;

 • Kimlik fotokopisi,
 • Son iki aydan birine ait sabit adres gösteren herhangi bir fatura,
 • %40 iş gücü kaybını belirtir sağlık raporu* veya;
 • T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği veya;
 • Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı.
Gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşleri için gerekli belgeler;

 • Mevcut abonelik evraklarına ek olarak Emekli Sandığı Serbest Kartı.
Ayrıca 05.01.2015-05.02.2015 tarihleri arasında Engelli vatandaşlarımızın birinci dereceden yakınları kendi adına olan hatları ile bu tarifeden faydalanabilecektir.

Engelli vatandaşlarımızın yakınları için belgeler;


 • Mevcut abonelik evraklarına ek olarak engelli olan yakınına ait kimlik fotokopisi
 • Engelli kişiye ait %40 iş gücü kaybını belirten sağlık raporu, T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği ve Engelli Federasyonları, dernekleri ve vakıflarından alınan üye kartı
 • Yakınlığını belgeleyen anne-baba için kimlik, eş için evlilik cüzdanı, kardeş için de vukuatlı nüfus kayıt örneği

(*) 16.12.2010 tarih ve 27787(mükerrer) sayılı Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik’e uygun %40 iş güçü kaybini belirtir sağlik kurulu raporu.

Mevcut Elele Konuşalım, Elele Avealılarla Mesajlaşalım ve Elele Heryöne Mesajlaşalım Tarifeleri’nden SMS ve Müşteri Hizmetleri aracılığı aracılığıyla geçiş yapılabilmektedir. SMS ile geçiş için ELELE yazıp 5555’e gönderilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Kalan Miktar Sorgusu
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepten internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Internet ve SMS kullanım haklarınızın her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Tarifenizden kalan tüm haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak da öğrenebilirsiniz.

22 TL/ Ay

Her Yöne500 DkHer Yöne500 SMSCepten İnternet1 GB