• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı

Emeklilere Özel S.E.Ç. 500 Tarifesi

Emeklilere özel %15 indirimle Faturalı Her Yöne 500 Dakika Sadece 17TL!

Emeklilere Özel S.E.Ç. 500 Tarifesi

Tarife Bilgisi

Emeklilere Hayat Avea İle Daha Da Güzel!


Emeklilere özel S.E.Ç Tarifelerinde indirim ile Her Yöne 500 Dakika 20 TL yerine sadece 17 TL!


Konuşmanın yanında, mesajlaşma ve cepten internet kullanım ihtiyacınız da varsa, Her Yöne 100 SMS ve Her Yöne 100 MB içeren S.E.Ç. 100-100 Paketi tam size göre!

Ücretlendirme

  Emeklilere Özel S.E.Ç. 500 Tarifesi 
Taahhütlü Aylık Ücret*   17 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret**  21 TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  500 DK
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne  60 Kr/Dk
SMS 60 Kr/SMS 
MMS  99 Kr / MMS 

* Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli olan fiyattır. 12 fatura dönemi sona erdiğinde taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.


** Yeni Hat Tesisi ve Numara Taşıma yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için geçerlidir.


Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Kimler Faydalanabilir

Tarifelerden numara taşıma, yeni hat tesisi yoluyla Avea’ya gelerek tarifelere kayıt olanlar ile bu tarifelere geçiş yapan Avea müşterisi 50 yaş ve üzeri Emekliler faydalanabilir. Tarifeden yararlanmak için hat sahibinin 50 yaş ve üzerinde olması ve kimlik ibraz etmesi gerekmektedir.

Ne Alırım Ne Öderim?
 • Emeklilere özel indirim Faturalıda S.E.Ç Konuşmak Lazım 500 Tarifesinde geçerlidir.
 • Yeni müşteriler için; 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhüdü verildiğinde; S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi ile Her Yöne Geçerli 500 Dakika 17 TL’dir. Taahhüt verilmediğinde aylık ücretler S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi için 21 TL'dir.
 • Mevcut müşteriler için; 12 fatura dönemi boyunca faturalıda kalma taahhüdü verildiğinde S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi 21 TL’dir. Taahhüt verilmediğinde aylık ücretler S.E.Ç Emekli 500 Tarifesi için 29 TL’dir.
 • Taahhütlü fiyatlar 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacak ve 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • S.E.Ç. Emekli 500 Tarifesinde, Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş ile yapılan toplam kayıt limiti 10.000 adettir.
 • 24.12.2013 tarihi ve sonrası faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya faturalı tarifelerden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
Nasıl Kayıt Olurum?

Tarifelere Avea Bayileri aracılığıyla kayıt olunabilir.

Dakikalarım Nerelerde Geçerli?
 • Tarifeler kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır, yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Tarifeler kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar ve 444 ile başlayan aramalar yapılabilir. Tarifelerdeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Tarifelerin ve tarifelere ek olarak alınan yurt içi konuşma paketlerindeki dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan kullanım hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Taahhüt Detayları
 • Tarifelerdeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Avea'nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler. Taahhüt kapsamındaki aylık ücret taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Tarifelerden taahhütlü aylık ücretler ile yararlanmak için müşterilerin tarifelere kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SMS ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla taahhüt vermeleri gerekmektedir.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Tarifelere kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifelerden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • Taahhüt verip ilk 12 fatura dönemi içerisinde Avea'nın diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları ya da faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda taahhüt kapsamında yararlanılan indirim tutarı ile kalan ay ücretlerinden müşteri lehine olanı müşterilerin son faturalarına cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara, tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.

17 TL/ Ay

Her Yöne500 Dk

İlginizi çekebilir

S.E.Ç. 100-100 Paketi

Hem sevdiklerinizle her yöne mesajlaşmak, hem de cepten internetin keyfini yaşamak istiyorsanız S.E.Ç. 100-100 Paketi tam size göre!

İlginizi çekebilir

S.E.Ç. Emekli 1000 Tarifesi

Emeklilere özel %20 indirimle Faturalı Her Yöne 1000 Dakika Sadece 25TL!