• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı
  • Katılımı Sona Erenler

HerYöne Dakikalar

Avea ile içim rahat!

HerYöne Dakikalar

Tarife Bilgisi

HerYöne 2000 Tarifesi, 20.03.2012 tarihi itibariyle yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla yapılacak kayıtlara, 17.07.2012 tarihi itibariyle diğer faturalı tarifelerden yapılacak geçişlere kapatılmıştır. Tarifedeki müşterilerimiz aynı şartlarla tarifelerinden faydalanmaya devam edeceklerdir.

Ücretlendirme

   Aylık Ücret
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra  Yurtiçinde Her Yöne 
SMS Ücreti 
HerYöne 90   12 TL   90 dk  60 Kr/dk  60 Kr / SMS 
HerYöne 150  17.5* TL                   150 dk  60 Kr / dk  60 Kr / SMS
HerYöne 300  32.2* TL  300 dk 60 Kr / dk  60 Kr / SMS 
HerYöne 500 43* TL  500 dk  60 Kr / dk  60 Kr / SMS 
HerYöne 1000 59 TL  1000 dk 60 Kr / dk  60 Kr / SMS 
HerYöne 1500**      69 TL  1500 dk 60 Kr / dk  60 Kr / SMS 
HerYöne 2000 75 TL  2000 dk 60 Kr / dk  60 Kr / SMS 
*1 Eylül 2009 sonrası tarifelere yeni abonelik ve numara taşıma yoluyla kaydolan aboneler için geçerli aylık tarife ücretidir.
Bu tarihten önce kaydolan ya da tarife değiştirerek bu tarifelere geçen aboneler için aylık ücretler HerYöne 150 tarifesinde 22 TL, HerYöne 300 tarifesinde 40TL ve HerYöne 500 tarifesinde 54 TL'dir.

**28.02.2011 tarihi öncesi bu tarifeye kaydolan hatlar için, hattın FCT ya da benzer cihazlarla ve/veya konferans görüşmeleri için kullanılması halinde, Avea'nın ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla; Avea tarafından ilgili hatta ait o fatura dönemi için kesilen faturaya 300 TL ceza tutarı olarak ayrıca yansıtılacaktır.


MMS ücreti 99 Krş/MMS'dir.              

Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

12 TL  / AyHeryöne 90