• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı

İçişleri Bakanlığı Kamu Teklifleri

İçişleri Bakanlığı Tarifeleri artık daha avantajlı!

İçişleri Bakanlığı Kamu Teklifleri

Tarife Bilgisi

Avea, İçişleri Bakanlığı çalışanlarına hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren “İçişleri Bakanlığı Kamu Tarifeleri”ni sunuyor.


Detaylar

Abonelik

İçişleri Bakanlığı emeklileri, İçişleri Bakanlığı çalışanları  ve referans oldukları yakınları, İçişleri Bakanlığına özel tarife, paket ve cihaz kampanyalarından İçişleri Bakanlığı, JGK veya SGK kurum kimliğini ve statüsünü belgelemek kaydıyla faydalanabilmektedir.

Nasıl Abone Olabilirim?

Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifelere kayıt olmak isteyen müşterilerimizin Avea bayilerine giderek nüfus cüzdanı, , İçişleri Bakanlığı,  JGK veya SGK kurum kimliğini ibraz edip geçiş formu doldurmaları gerekmektedir. İçişleri Bakanlığı tarifelerinden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz ise Avea bayileri ve Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla geçiş yapabilirler. Diğer faturalı Avea tarifelerinden geçiş yapabilmek için yine belirtilen kurum kimlikleri ibrazı gerektiğinden Avea bayilerine başvurulmalıdır.


Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Kamu çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Kamu tarifesi kullanmakta olan bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir müşteri en fazla 3 kişiye referans olabilir. Aynı zamanda İçişleri Bakanlığı Tarifeleri'ne mensup müşteriler kendi adlarına 7 hat alabilirler. Detaylar için tıklayın. 

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Grupiçi kapsamında İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi, İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi, İçişleri Bakanlığı Özel, İçişleri Bakanlığı, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi, Kamu Mega, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN1, Emniyet Genel Müdürlüğü VPN2 tarifesi Tarifeleri'yle ücretsiz ve sınırsız konuşabilir.
  • Cihaz Kampanyalarından yalnızca Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ya da Kamu Mega Tarifeleri’nden birinde olan müşteriler faydalanabilmektedir.
  • Tarifeler kapsamında sunulan ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan haklar ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarifeler kapsamındaki haklar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • İçişleri Bakanlığı VPN1 Tarifesi 31 Ekim 2014, 31 Ekim 2015, 31 Ekim 2016 ve 31 Ekim 2017 tarihlerinde, Kamu Mini Tarife, Kamu Midi Tarife, Kamu Maksi Tarife ve Kamu Mega Tarife'leri 10 Temmuz 2014, 10 Temmuz 2015, 10 Temmuz 2016 ve 10 Temmuz 2017 tarihlerinde aylık taahhütsüz ücret üzerinden %15 ya da ilgili ayın TÜFE oranından müşteri lehine olacak şekilde ücret artışı yapılacak ve taahhütlü ücret taahhütsüz ücretten 5 TL indirimli olacak şekilde güncellenecektir.
  • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
  • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Tarifenizde kalan dakika miktarını SES, kalan SMS miktarını SMS ve kalan internet kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat ve internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan SES / SMS / internet haklarınızı öğrenebilirsiniz.  

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlanması halinde 43,89 kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 45 kuruş olarak ücretlendirilmektedir.