• Tarifeler & Paketler
  • Avealıyım
  • Faturalı
  • Katılımı Sona Erenler
Kayseri Hemşehri Tarifesi
 
Kayseri Hemşehri Tarifesiyle şimdi Avea gelen herkese her yöne 500 dakika ve tarife içi sınırsız konuşma ayda sadece 23 TL! Üstelik ücretsiz Kayserispor Lig Paketi ile Kayserispor maç özetleri ve ücretsiz Hava Durumu Paketi ile Kayseri havası bu tarife ile cepte!

Kayseri Hemşehri Tarifesi

Kayserili Tarifenin iyisini bilir; hemşehrileri ile bu tarifede buluşur!

Kayseri Hemşehri Tarifesi

Tarife Bilgisi

Kayseri Hemşehri Tarifesiyle şimdi Avea gelen herkese her yöne 500 dakika ve tarife içi sınırsız konuşma ayda sadece 23 TL! Üstelik ücretsiz Kayserispor Lig Paketi ile Kayserispor maç özetleri ve ücretsiz Hava Durumu Paketi ile Kayseri havası bu tarife ile cepte!

Ücretlendirme

Aylık Ücret   23 TL* 
Tarifedeki her yöne görüşme süresi 500 dk 
Tarifedeki tarife içi görüşme süresi SINIRSIZ 
Tarife kapsamındaki görüşme süreleri bittikten sonraki tüm aramalar 60 Kr / dk 
SMS gönderimleri 60 Kr / SMS 
MMS gönderimleri 99 Kr / MMS

*Tarifenin aylık ücreti, 05.03.2012 tarihinden itibaren tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş işlemleri ile kayıt olan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 29 TL; tarifeye diğer faturalı tarifelerden geçiş yaparak kayıt olan müşteriler için 29 TL olarak uygulanacaktır.


05.03.2012 tarihinden önce tarifeye kayıt olmuş müşteriler için tarifenin aylık ücreti ilgili tarihten itibaren ilk 6 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 29 TL olarak uygulanacaktır.Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Avealı Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için Avea bayilerine gelin.

Faturalı Avealılar
K
A
Y
S
E
R
I
yazıp
6
3
6
3
e gönderin
Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Tarifeye kayıt ve geçiş işlemleri Avea Bayileri, Avea Müşteri Hizmetleri ve SMS kanalı aracılığıyla yapılabilir.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz Hava Durumu Paketinden yararlanmak için tarifeye kayıt veya geçiş işlemini takiben "HAVA" boşluk istenilen ilin "PLAKA KODU" nu yazarak 5555'e göndermek gereklidir. (örnek: HAVA 38)
  • Tarife kapsamındaki ilk yıl ücretsiz sonrasında %50 indirimli Kayserispor Lig Paketi kullanım hakkı 1 hafta içinde kullanıcıların hatlarına otomatik tanimlanacak ve kullanıcılar SMS ile bilgilendirileceklerdir.
  • Fatura dönemi içinde kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devretmez, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Tarifeden Türkiye genelinde tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
  • Son 90 gün içerisinde Şirketimizce sunulmakta olan faturalı, faturasız bir tarifeden ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden faturasız tarifelere ya da Kontrolü S.E.Ç. Tarifelerine geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
Her Yöne Arama Kapsamı

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

23 TL/ay

23 TL/ay

23 TL/ay

29 TL/ay

İlk 6 fatura dönemi 23 TL, sonrasında 29 TL.

İlk 6 fatura dönemi 23 TL, sonrasında 29 TL.

İlk 6 fatura dönemi 23 TL, sonrasında 29 TL.

Her Yöne500 dkTarife İçiSınırsız Konuşma
Her Yöne500 dkTarife İçiSınırsız Konuşma
Her Yöne500 dkTarife İçiSınırsız Konuşma
Her Yöne500 dkTarife İçiSınırsız Konuşma
Faturalı Avealılar
K
A
Y
S
E
R
I
yazıp
6
3
6
3
e gönderin