• Tarifeler & Paketler
 • Avealıyım
 • Faturalı

Konuşkan 300

Ayda 32 TL’ye her yöne ayda 300 Dakika ve Avealılarla Haftasonları 3000 Dakika konuşmak mümkün!

Konuşkan 300

Tarife Bilgisi

Şimdi Konuşkan 300 Tarifesine geçin, yeni tarifeniz ile ayda 32 TL’ye ayda Her Yöne 300 dakika konuşurken Haftasonları TÜM Avealılarla 3000 Dakika bedavaya konuşmanın keyfini çıkarın!

Ücretlendirme

Aylık ücret  32 TL 
Aylık Her Yöne
Görüşme Süresi
 
300 dk 
Aylık Avea İçi
Görüşme Süresi
Haftasonları geçerli aylık 3.000 dakika 
Dakikalar Bittikten Sonra
Her Yöne
60 Kr / dk 
SMS 60 Kr / SMS
MMS 99 Kr / MMS

Tüm ücretlendirme detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

 

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Faturalı Avealılar; EKSTRA300 yazıp 6363’e göndererek, Avea Bayilerine gelerek veya 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile Konuşkan 300 Tarifesine geçiş yapabilirler.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Diğer faturalı tarifelerden Konuşkan300 Tarifesi'ne geçiş Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.
 • Faturalı bir Avea tarifesinden tarifeye geçiş yapmak isteyen müşterilerden geçiş ücreti talep edilmeyecektir.
 • Kullanılmayan ücretsiz dakikalar fatura döneminin sonunda silinir, bir sonraki fatura dönemine devretmez.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında tarifeye yeni hat alarak kaydolan müşteriler,12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalamaları durumunda ilk 6 ay boyunca 19 TL aylık ücret ile tarifeden yararlanmışlardır. Bu müşteriler için ilk 6 fatura dönemi sonrası geçerli aylık ücret 5 Mart 2012 itibariyle 32 TL'dir. Bu tarih aralığında yeni hat alarak tarifeye kaydolan ancak taahhütname imzalamayan müşteriler için aylık ücret 32 TL'dir.
 • 13 Ağustos 2010 tarihinden önce faturasız bir Avea tarifesinden tarifeye geçiş yapan müşteriler eğer 6 ay ve üzeri süredir faturasız Avea tarifelerindeler ise tarifeden ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL aylık ücret ile; 6 aydan kısa süredir faturasız Avea tarifesinde olan müşteriler ise 29 TL aylık ücret ile yararlanmışlardır. Bu müşteriler için aylık ücret 5 Mart 2012 itibariyle 32 TL olmuştur.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında yeni Avea hat alıp tarifeye kaydolan ve 12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalayan; ancak 12 aylık süre dolmadan hattını iptal eden/iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan yada Avea'nın faturasız bir tarifesine geçiş yapan müşteriler için belirlenecek cezai tutar son dönem faturalarına yansıtılacaktır. 12 aylık süre dolmadan faturalı başka bir tarifeye geçiş yapan müşterilere ceza yansıtılmayacaktır.
 • 22 Temmuz - 13 Ağustos 2010 tarihleri arasında yeni Avea hat alıp tarifeye kaydolan ve 12 aylık bağlılık karşılığı taahhütname imzalayan; ancak yukarıda belirtilen herhangi bir sebeple bağlılığı ihlal eden müşteriler için ceza tutarının belirlenmesinde şu yöntem izlenecektir:
 • • 6 ay ve üzeri süredir tarifede kalan müşteriler için: 60 TL cezai tutar müşterinin son faturasına yansıtılacaktır.
  • 6 aydan kısa süredir tarifede kalan müşteriler için: Müşterinin tarifede kaldığı sürede sağlanan toplam indirim tutarı (ay sayısı x 10 TL) müşterinin son dönem faturasına yansıtılacaktır.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • 25 Mayıs 2010 tarihinden sonra numarasını diğer operatöre taşıyıp, sonrasında tekrar Avea'ya taşıyanlar için aylık ücret vergiler dahil 32 TL'dir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

32 TL/ Ay

Her Yöne300 DKHafta Sonu Avea İçi3.000 DK
Faturalı Avealılar
E
K
S
T
R
A
3
0
0
yazıp
6
3
6
3
e gönderin

İlginizi çekebilir

Tanışma Paketi 500MB

Avea ile İnternette Fatura Sürprizi Yok!

İlginizi çekebilir

Konuşkan400 Tarifesi

Ayda 42TL’ye tarifenizdeki heryöne dakikaları arttırıp, sadece haftasonları değil ayboyu Avealılarla 3000 dakika görüşmek ister misiniz?