• Tarifeler & Paketler

Pttcell 24’lük Tarife

Pttcell’li olun; Pttcell faturalılarla bedava, diğerleriyle her yöne hesaplı konuşun!

Pttcell 24’lük Tarife

Tarife Bilgisi

Faturalı Pttcell’lilerle bir ay boyunca 3500 dakika, heryöne 500 dakika, ilk üç ay boyunca aylık, her yöne 200 hediye, toplamda 600 dakika hediye.


10 TL/ Ay 1GB’ den sonra hız düşümlü sınırsız internet.


Her yöne 2000 SMS ayda 9 TL Paketlerle


Yeni abone alımına kapalıdır.


Detaylı bilgi için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Ücretlendirme

Pttcell Faturalılara
3.500 dk
Yurtiçi Her Yöne 500 dk**
Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi Sınırsız*
*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.
**İlk 3 fatura dönemi boyunca, 500 dk’ ya ek 200 dk heryöne kullanım hakkı verilir.

Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Tarifeye Geçmek İçin

Tarifeye geçmek için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Pttcell’lilerle  ücretsiz grup içi 3500 dakika süresi faturalı ve faturasız Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne 500 dakika, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaralarını aramada kullanılabilir. 
  • Tarife kapsamında sunulan 250 SMS yurtiçi tüm operatörler ve sabit hatlara gönderimde geçerlidir.
  • İnternet kullanımları; 250 MB limite ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps’a düşer ve bu hız ile sınırsız internete erişim sağlar. Ücretlendirme periyodu 1 byte'dır.
  • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir. 
  • Faturalandırılmamış kullanım tutarları GUNCEL yazılarak 6000’e SMS gönderilerek sorgulanabilir. Sorgulama ücreti 0,99TL’dir(Aynı fatura dönemindeki 2 sorgulama sonrası servis kullanımı ücretsizdir).
  • Fatura kesim tarihine kadar kullanılmayan dakika, SMS ve data hakkı bir sonraki fatura dönemine aktarılmayacak, silinecektir.
  • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir. 
  • Kalan kullanım miktarları 9333 ücretsiz olarak aranarak öğrenilebilir.
  • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Pttcell Faturalılarla3500 DkYurt İçi Heryöne500 DkYurt İçi Heryöne250 SMS
Pttcell Faturalılarla3500 DkYurt İçi Heryöne500 DkYurt İçi Heryöne250 SMS
Pttcell Faturalılarla3500 DkYurt İçi Heryöne500 DkYurt İçi Heryöne250 SMS
Pttcell Faturalılarla3500 DkYurt İçi Heryöne500 DkYurt İçi Heryöne250 SMS