ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Sesli İmza

Sesinizi bir kez tanıtın, sizi hiç unutmayalım!

Servis Bilgisi

Sesli İmza sesinizi şifre olarak kullanıp işlem yaptırabileceğiniz bir güvenlik sistemidir. Sesli İmza ile sesinizi sistemimize kaydettikten sonra işlemlerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Avea Müşteri Hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde, güvenlik sorularına cevap vermenize gerek kalmayacağından müşteri temsilcisine bağlı geçirdiğiniz süreyi azaltmış olursunuz.

Ücretlendirme

Sesli imzanızı 9922  'yi arayarak ÜCRETSİZ olarak oluşturabilirsiniz.

Kullanım

Avea hattinizdan 9922'yi aradığınızda sesli yanıt sistemi sizi otomatik olarak yönlendirecektir. Dilerseniz Avea Müşteri Hizmetleri’ni (500) aradıktan sonra Müşteri Temsilcisine bağlanarak da sesli imzanızı oluşturabilirsiniz.

9922'yi aradığınızda, sesli yanıt sistemi üzerinde bir defaya mahsus 3 kez “ AVEA’DA ŞİFREM SESİMDE SAKLI ” diyerek sesli imzanızı oluşturabilirsiniz. Sesli imzanızı 9922'yi aradığınız Avea numarası için oluşturabilirsiniz.

Sesli imzanızı oluşturduktan sonraki tüm aramalarınızda “ AVEA’DA ŞİFREM SESİMDE SAKLI ” diyerek Sesli İmza doğrulamasından geçerek işlemlerinizi güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Sesli imzasını bırakan müşterilerimize aşağıda belirtilen hediyeler sunulmaktadır. Hediyeler tanımlandığında müşterilerimize ayrıca SMS ile bilgi verilmektedir.

  • Faturalı Müşteriler ; 3 ay boyunca Heryöne 20 dakika görüşme
  • Faturasız Müşteriler ; Avea’lılarla 1 gün boyunca bedava görüşme
  • Platinum müşteri hizmetlerinde sesli yanıt Sistemi kullanılmadıgı için Platinum müşteriler sesli imzadan faydalanamayacaklardır.