ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

KimNerede Servisi

KimNerede Servisi ile aklınız sevdiklerinizde kalmasın! Sevdiklerinizin nerede olduğunu bilin, içiniz rahat etsin.

Servis Bilgisi

KimNerede Servisiyle sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın nerede olduğunu internette harita üzerinde görebilir, isterseniz SMS ile öğrenebilirsiniz. Oğlunuz derse zamanında yetişti mi? Eşiniz ofisten çıktı mı? Babanız doktora gidebildi mi? Sevdiklerinizin nerede olduğunu bilin, aklınız rahat olsun.

Ücretlendirme

  • KimNerede aylık kullanım bedeli toplam 4,99 TL'dir. Faturalı hat sahibi müşteriler, bu bedel ile aylık olarak ücretlendirilmektedir.
  • Faturasız hat sahibi musteriler ise haftalık olarak 1,25 TL ile ücretlendirilmektedir. Bu bedel karşılığında 2 hat izlenebilir. 2 hat uzerine eklenecek her ek hat ücreti aylık 1,99 TL'dir.
  • Abonelik, iptal edilmediği sürece faturasız hatlar için her hafta, faturalı hatlar için her ay, otomatik olarak yenilenecektir.
  • KimNerede servisi tarafından gönderilen bilgi mesajları ücretsizdir.
  • KimNerede sayfasından göndereceginiz SMS'ler ise 0,415 TL ile ücretlendilir.
  • Kimnerede servis kullanıcılarının Avea engelli tarifelerinde bulunan aboneleri takip etmeleri durumunda, takip edilen engelli aboneler için servis ücreti alınmamaktadır.

Kullanım

KimNerede’yi kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken buraya tıklamak, aile üyelerinizi, arkadaşlarınızı eklemek ve izinleri almak.

4,99 TL / Ay