AveaLig

AveaLig Brezilya'dan bildiriyor! Avealig servisine ücretsiz üye olun, Dünya Kupası'ndan en son haberler cebinize gelsin! 

AveaLig

Yeni Üyelikler

AveaLig Standart

Takmınızın anlık gol ve skor bilgileri, transfer haberleri ve diğer gelişmeleri SMS ile cebinize gelir. Üyelik ücretsizdir. Üyelik için hemen LIG yazıp 9045’e gönderebilirsiniz.


AveaLig Tribün

Standart üyelik içeriğine ek olarak, tribün üyeliği ile takımınızın Süper Lig ve 1. Lig maç görüntülerini maçlardan kısa bir süre sonra telefonunuzdan izleyebilirsiniz. AveaLig Tribün üyelik ücreti haftalık 1 TL/Aylık 4 TL'dir. Üstelik videoların izlenmesi de ücrete dahildir.

Üyelik için hemen TRIBUN yazıp 9045’e gönderebilirsiniz.


AveaLig VIP

VIP üyeliği ile takımınızın attığı her gol karşılığında şekebe içi 10 Dakika konuşma kazanırsınız. AveaLig VIP üyeliği haftalık sadece 1,50 TL’dir. Üye olup hemen kazanmaya başlamak için VIP yazıp 9045’e gönderebilirsiniz.


AveaLig LOCA

AveaLig Tribün üyelik içeriğine ek olarak, LOCA üyeliği ile takımınızın attığı her gol karşılığında 100 MB internet kazanırsınız. AveaLig LOCA haftalık sadece 4,50 TL’dir. Üye olup hemen kazanmaya başlamak için LOCA yazıp 9045’e gönderebilirsiniz.

Detaylar

Kullanım

AveaLig üyeliğinizi başlatmak için, 9045e üyelik tipinizi kısa mesaj ile gönderebilirsiniz.

  • AveaLig LOCA üyeliği için LOCA yazıp 9045’e gönderin.
  • AveaLig VIP üyeliği için VIP yazıp 9045’e gönderin.
  • AveaLig Tribün üyeliği için TRIBUN yazıp 9045’e gönderin.

AveaLig, takımınızla ilgili bilgileri cebinize getiren bir servistir. Hem mobil site ve mobil uygulama hem de SMS ile, takımınızla ilgili tüm transfer haberleri, puan-fikstür durumları, maç anlarında skor bilgileri, AveaLig ile cebinize gelir. Üstelik Tribün, VIP ve LOCA üyelikleri ile cep telefonunuzdan Süper Lig ve 1. Lig maçlarını maçlardan kısa bir sure sonra internet ücreti ödemeden izleyebilirsiniz. 
VIP ve LOCA üyeliklerindeki hediye konuşma ve internet yüklemelerinin yapılabilmesi için, üyeliğin ardından gelen takım seçme mesajına takım adını yazarak cevap vermek yeterlidir. Takımınızı üyeliğiniz sırasında tanımlatmak için, üyelik tipi ile birlikte takım kısaltmanızı da yazarak 9045’e mesaj gönderebilirsiniz. (örnek: LOCA GS)

AveaLig’e isterseniz Avealig.tv mobil sayfasından da ulaşabilir, üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Üyelik iptali için Lig iptal ve takım kısaltmanızı yazarak 9045’e gönderebilirsiniz.

Ücretlendirme

AveaLig Standart

Üyelik ücretsizdir. Paket üyeliği sezonluk olup, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak ücretsiz yenilenecektir.

AveaLig Tribün

AveaLig Standart üyelik içeriğine ek olarak, tribün üyeliği ile takımınızın Süper Lig ve 1. Lig maç görüntülerini maçlardan kısa bir süre sonra telefonunuzdan izleyebilirsiniz.
AveaLig Tribün üyeliği haftalık olup siz üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik ücreti haftalık 1 TL/Aylık 4 TL'dir. Fiyatlara, %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Videoların izlenmesi de ücrete dahildir.

AveaLig VIP

Üyelik ücreti haftalık 1,50 TL’dir. Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Paket üyeliği haftalık olup, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Videoları izlerken tükettiğiniz internet için ayrıca ücretlendirilmezsiniz. Takımınızın Super Lig, 1. Lig ve Avrupa maçlarında atacağı her gol için şebeke içi 10 Dakika / 6 TL kazanacaksınız. Maç başına en fazla 40 dakika kazanılabilir.

AveaLig LOCA

Üyelik ücreti haftalık 4,50 TL’dir. Fiyatlara %18 KDV ve %25 ÖİV dahildir.

Paket üyeliği haftalık olup, üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir. Videoları izlerken tükettiğiniz internet için ayrıca ücretlendirilmezsiniz. Takımınızın Super Lig, 1. Lig ve Avrupa maçlarında atacağı her gol için yurt içi kullanımlarda geçerli haftalık 100 MB internet kazanacaksınız. Maç başına en fazla 400 MB kazanılabilir

Standart Üyelik Ücretsiz

1 TL

1,50 TL

4,50 TL

İlginizi Çekebilir
Haydi Faturalıya

Faturasızdan faturalıya geçenlere süper transfer teklifi!

Bal 500 Paketi

Avea’dan faturasız bal gibi paketler! Tek paketle hem konuşun, hem mesajlaşın hem de inte ...

Aran Kazan Kampanyası

Biri sizi mi arıyor? Yaşasın, bedava dakika kazandırıyor! Avea ile arandıkça kazanın, ka ...