ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Milli Eğitim Bakanlığı Protokol Teklifleri

Milli Eğitim Bakanlığı çalışanlarına özel paketler!

Tarife Bilgisi

Avea, Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi müşterilerine, hem iş arkadaşlarıyla hem de sevdikleriyle çok daha avantajlı fiyatlarla konuşmalarına imkan veren paketler sunuyor.

Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi'nin yararlanabileceği paketler aşağıdaki gibidir;

Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi'nin yararlanabileceği cihaz kampanyalar için M.E.B Cihaz Kampanyaları  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öğretmenlere özel diğer tarifeler için tıklayınız.

Ücretlendirme

 Aylık Ücret 5 TL - 35 TL 
 Her Yöne Görüşme Süresi 250 Dk- 500 Dk 
 Aveaiçi Görüşme Süresi 300 Dk 
 Her Yöne SMS 300 SMS - 1000 SMS 
 Cepten İnternet  300 MB - 4GB 

Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Abonelik

Nasıl abone olabilirim?

Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olacak tüm Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları ve emeklileri, Avea bayilerine Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı veya emeklisi olduklarına dair belgelerden birini getirerek işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Tarifelere, Avea bireysel faturalı tarifelerden geçiş işlemi ile abone olmak isteyen Milli Eğitim Bakanlığı çalışanı olmayan müşterilerimiz, Avea Milli Eğitim Bakanlığı tarifesi kullanmakta olan bir yakınları tarafından referans gösterilerek bu tarifelerden yararlanabilirler. Bir Avea Milli Eğitim Bakanlığı hattından en fazla 3 referans gösterilebilir. Detaylar için  tıklayın. 

Servis Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Paketlere Milli Eğitim Bakanlığı tarifelerimizden hizmet almakta olan müşterilerimiz kayıt olabilir.
 • Kamu tarifelerinden yararlanan aboneler kendi adlarına 5 adet hat alarak sevdikleri ile doya doya konuşabilirler. Halen Kamu hattı olan abonelerin mevcut hatları bu limite dahildir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı Tarifesi'ne 29 Temmuz 2014, 3 Haziran 2015 ve 3 Haziran 2016 tarihlerinde aylık taahhütsüz ücret üzerinden %15 ya da ilgili ayın TÜFE oranından müşteri lehine olacak şekilde ücret artışı yapılacaktır.
 • Tüm kurumsal tarifeler, kuruluşlarla yapılan özel anlaşmalar çerçevesinde uygulanmaktadır. Kurumsal tarifelerimiz arasındaki model farklılıkları kurumlarla imzalanan bu özel anlaşmaların karşılıklı mutabakatla sonuçlanan içeriği uyarınca şekillenmektedir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.

Özel Fırsatlar

 • 1 GB Cepten İnternet paketi Milli Eğitim Bakanlığı Tarifelerine özel ayda sadece 12 TL!
 • 1 GB Cepten İnternet Paketine kaydolmak için "1 GB Data" yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten İnternet Paketini iptal etmek için "IPTAL 1 GB Data" yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB Cepten İnternet Paketinin bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan cepten internet miktarı ilgili fatura dönemi sonrasında silinir. Bir fatura dönemi içerisinde 1 GB'ın tüketilmesi durumunda bağlantı ücreti 0,00492 Kr/KB'tır. Paket, bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez satın alınabilir ve iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir.
 • Tarifeye Özel 1 GB İnternet Paketinin ücreti Temmuz fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde aylık 12 TL olarak güncellenecektir.

444'lü Aramalar ve Müşteri Hizmetleri Aramaları

 • 444 ile başlayan numaraların ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.
 • Müşteri hizmetleri aramalarının ücretlendirilme bilgisi için burayı tıklayınız.

Kalan Kullanım Hakkını Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan kullanımlar için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi yeterlidir. Bu servis, 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Kalan kullanım sorgulama tabında yer alan aşağıdaki bilgiyi de çıkartabiliriz bu durumda.
 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkı için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderebilir veya Mobile Online İşlemler’i ziyaret edebilirsiniz.. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • İnternet, Ses ve SMS kullanım haklarının her biri için %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeler 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

  Otomatik bilgilendirme SMS’lerini almak istemezseniz “IPTAL KMSH” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.İptal ettiğiniz bilgilendirme SMS’lerini tekrardan almak isterseniz “KMSH” yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Belirtilen değişiklikleri online işlemler merkezi ve müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz.