ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Üçlü Avantaj 1GB

Avea’dan Türk Telekom ve TTNET müşterilerine çok avantajlı tarife!  

Türk Telekom'da ve TTNET’te bireysel aboneliği bulunan müşterilere %40 , ikisinden birinde aboneliği bulunan müşterilere %20 indirim fırsatı bu tarifede! 

Tarife Bilgisi

Üçlü Avantaj 1GB  tarifesi ile Her Yöne 500 dakika + Her Yöne 5000 SMS + 1 GB Cepten İnternet, hem Türk Telekom hem de TTNET’te abonelikleri bulunan müşterilere ayda 24 TL, Türk Telekom veya TTNET’ten birinde aboneliği bulunan müşterilere 32 TL. 

Ücretlendirme

  Üçlü Avantaj 1GB
Hem Türk Telekom Hem TTNET Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti * 24 TL
Türk Telekom veya TTNET Abonesi Olan Müşterilere Taahhütlü Tarife Aylık Ücreti ** 32 TL
Taahhütsüz Tarife Aylık Ücreti *** 40 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet  1 GB 
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS  5000 SMS 
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 70 Kr/Dk
SMS 70 Kr/SMS
MMS 1,25 TL/MMS

* Avea’nın Faturalı Tarifelerinden Geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince Türk Telekom, TTNET ve Avea ’nın sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca %40 indirimle geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin indirimli fiyattan faydalanabilmeleri için Türk Telekom ve TTNET’te aboneliklerinin olması ve UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No ’larını 5555 ’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taahhüt vermeleri durumunda %40 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında taahhütlü fiyat geçerli olacaktır. 

 ** Avea’nın Faturalı Tarifelerinden Geçiş yoluyla tarifeye kaydolup 12 fatura dönemi süresince Türk Telekom, TTNET ve Avea ’nın sunduğu faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca %20 indirimle geçerli olan fiyattır. Müşterilerimizin taahhütlü fiyatlardan faydalanabilmeleri için Türk Telekom ve TTNET’te aboneliklerinin olması ve UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No ’larını 5555 ’e SMS ile iletmeleri gerekmektedir. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve sadece birinde geçerli aboneliğin bulunması durumunda %20 aylık tarife ücreti indirimi karşılığında taahhütlü fiyat geçerli olacaktır. 

 *** Avea’nın Faturalı Tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kaydolup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücret 40 TL olarak uygulanacaktır.

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden 500 Avea Müşteri Hizmetleri aracılığı ile çok avantajlı Üçlü Avantaj 1GB tarifesine geçiş yapabilirsiniz.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Üçlü Avantaj 1GB Tarifesi kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, yurtiçi her yöne 5000 SMS ve 1 GB cepten internet kullanım hakkı tanımlanacaktır. Tarifenin aylık ücreti, tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 40 TL’dir. Söz konusu müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’teki abonelikleri kontrol edilecek ve her ikisinde de geçerli aboneliklerin bulunması ve SMS ile taaahhüt vermeleri durumunda 24 TL taahhütlü fiyat, sadece birinde geçerli abonelik bulunması durumunda 32 TL taahhütlü fiyat geçerli olacaktır.
 • Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Kampanya 23.09.2015 tarihinde müşteri alımına kapanmıştır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamındaki cepten internet kullanım hakkı dolduğunda internet erişimi sonlandırılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Avea ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu dakikalar KKTC, yurt dışı, web ve wap kullanımları kapsamamakta; 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralar yönüne doğru yapılan aramaları kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme dakika başına 60 Kuruştur.
 • Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler yurt içi her yöne geçerli olup, yurt dışı ve KKTC kullanımlarını,  web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. Ücretsiz her yöne SMS hakları tükendiğinde yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 60 Kuruş'tur.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. 
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. 
 • 13.01.2015 tarihi ve sonrası Avea'nın faturalı ya da faturasız bir tarifesinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp veya Avea faturalı tarifelerinden faturasız tarifelere geçip sonrasında bu tarifeye kaydolan müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında diğer operatörlere numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında müşterilerimiz adına düzenlenecek son faturalara ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tümü yansıtılacaktır.
 • Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Avea faturalı tarifelerinden Üçlü Avantaj 1GB tarifesine geçen müşterilerimizin mevcutta faydalandığı indirim servisleri varsa iptal edilir.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
 • Tarifenizde internet ya da internet paketiniz yoksa cepten internet kullanım ücretleri için linkini tıklayınız.
 • Kampanya 23.09.2015 tarihinde müşteri alımına kapanmıştır.
 • Mevcut Avea müşterilerinden Üçlü Avantaj Kampanyasına kayıt (Üçlü Avantaj1GB, Üçlü Avantaj 2GB, Üçlü Avantaj 4GB) toplamda 30.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan bir TC Kimlik numarası ile sadece bir Avea hattı faydalanabilecektir.

Taahhüt Detayları

 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca verilecektir.
 • Üçlü Avantaj 1GB tarifesine kayıt olan müşterilerimiz UCLUAVANTAJ yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No’larını 5555’e SMS ile ileterek Üçlü Avantaj Kampanyasına katılabilirler. SMS gönderimini takiben müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET’te abonelikleri bulunması ve takiben gelen taahhüt mesajına EVET yazıp cevaplayarak 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhütte bulunmaları durumunda; 
o Müşterilerimizin hem Türk Telekom hem de TTNET'te kampanya şartlarını sağlayan bireysel aboneliği olması durumunda , 12 ay Türk Telekom'da, TTNET'te ve Avea’nın SIM kart değişikliği gerektirmeyen faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 40%  tarife aylık ücret indirimi , 
o Sadece Türk Telekomda kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda,  12 ay Türk Telekom'da  ve Avea faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20%  tarife aylık ücret indirimi,
o Sadece TTNET'te  kampanya şartlarını sağlayan en az bir bireysel aboneliği olması durumunda 12 ay TTNET'te ve Avea faturalı tarifelerinde kalma sözüne karşılık müşteriye 12 aylık 20%  tarife aylık ücret indirimi tanımlanacaktır. 
 • Müşterilerimizin Türk Telekom ve TTNET'te TC Kimlik No’suna bağlı birden fazla bireysel aboneliği olması durumunda, kampanya bu aboneliklerden en yaşlı olan abonelik üzerinden tanımlanacak, müşterilerin Türk Telekom  veya TTNET  hattının iptali durumunda Türk Telekom ve/veya TTNET’teki diğer bireysel abonelikleri sorgulanarak taahhüt bu diğer bireysel abonelikler üzerinden devam ettirilecek, abone aldığı indirimden yararlanmaya devam edecektir.
 • Türk Telekom aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, TTNET'ten abonelik  hizmeti almaya başladığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.  Aynı şekilde TTNET aboneliğinden dolayı 12 aylık %20  tarife  aylık ücret indirimi bulunan müşterilerimiz, Türk Telekom'dan abonelik  hizmeti almaya başladığında 12 ay taahhüt karşılığında %40 aylık tarife ücreti indiriminden yararlanmak için SMS yoluyla tekrar başvuruda bulunabilirler.
 • 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Avea’nın diğer faturalı tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları, Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine ve SIM Kart değişikliği gerektiren faturalı tarifelere geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.
 • TTNET ve/veya Türk Telekom aboneliğinin sonlandırılması halinde herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacaktır.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

 • Tarife kapsamında kalan dakikalar için SES yazıp 5555’e SMS gönderilerek öğrenebilirsiniz. Bu servis dakikalar için 6 saat, internet için 12 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
 • Güncel borç bilgisi GUNCEL yazıp 5555'e gönderilerek son 12 saat hariç faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve 2. bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinde yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.
24 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Ceptenİnternet
  1 GB