Avea inTouch 3

Bir Akıllı Telefonda Aradığınız Herşey

4.5 inç ekranıyla Avea inTouch 3 Avea'da!

Tarifeye Ek
19 TL'den başlayan fiyatlarla
İnternet Paketli
34 TL'den başlayan fiyatlarla
Peşin
549 TL (KDV Dahil)
 • Ekran

  4.5 inç Geniş Ekran

 • İşletim Sistemi

  Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim sistemi

 • İşlemci

  1.3 GHz Çift çekirdekli işlemci

 • Kamera

  5 Megapiksel Kamera

 • RAM

  1 GB RAM

 • Bellek

  4 GB Dahili Hafıza

 • Boyut

  135mmx 67.5mmx 9.2mm boyutunda, 140gr ağırlığında

Tarifeye Ek

• 24 ay taahhütlü teklifler:  İlk 3 ay 1 GB internet hediye!
Taahhüt süresi 24 AY 
1.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
25 TL
2.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
19 TL

12 ay taahhütlü teklif:

Tarife Grubu
   Ek Ödeme
Grup 1 ve 2’de yer alan tüm tarifeler 
53 TL

İnternet Paketli
  24 AY 
250 MB 34 TL
1 GB 38 TL
4 GB 54 TL
Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.
Peşin
Faturalı hatlar İçin İlk 3 ay 250 MB, faturasız hatlar İçin 12 ay boyunca her ay aylık 1 GB internet hediye!

Tavsiye edilen peşin satış fiyatı  549 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları


Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
Kimler Faydalanabilir?
Taahhüt alınan kampanya kurguları için
 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya,  
 • Yukarıdaki şartların sağlanmaması halinde varsa diğer AVEA kurumsal faturalı hattının ödeme performansı olumlu olan veya Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu Avea tarafından olumlu değerlendirilen ve/veya Avea kredi kontrol süreci olumlu sonuçlanan kurumsal faturalı müşterilerden,
  • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
  • Aynı VKN’ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 5’ten az olan,
  • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat  üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan, 
  • T.C. uyruklu olan,
  • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.
Peşin ödemeli faturalı kampanya kurgusu için
 • Faturalı ve faturasız tüm kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, kampanya kapsamındaki data paketleri ile 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. 
 • Avea inTouch 3 Cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler; Avea Müzikten 3 ay süreyle aylık 50 Şarkı Paketi ve Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı kazanacaktır.
 • Avea Müzik’ten 3 ay süreyle ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi üyeliği hakkından yararlanabilmek için müşterilerin Kampanya kapsamında hediye edilen Avea Müzik promosyon kartı üzerinde belirtilen şifreyi başına MUZIK yazarak 5555'e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir. Kısa mesaj gönderen müşteriler, şifreyi kullandıkları günden itibaren 3 ay süre ile ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi (üyeliği kazanacaklardır. Müşteriler, Paket kapsamında AveaMüzik portalında (aveamuzik.com ve mobil uygulamalar) yer alan şarkılar içinden 50 adet yerli mp3'ü cep telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirebilirler. Promosyon'dan faydalanma 31.10.2014’e kadardır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Avea bu promosyonu istediği an durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir. Paket'in ücretsiz kullanıldığı 3 ay sonunda, abonelik ücretli olarak otomatik yenilenecektir. Aylık 50 Şarkı Paketi, aylık abonelikli bir hizmettir ve ücreti aylık 4,99 TL’dir. Cep telefonuna şarkı indirme sırasında herhangi bir bağlantı ücreti ödenmez, sayfalar arası dolaşım ücretlidir. Üyelikler, iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Üyeliği iptal etmek için IPTAL boşluk AYLIK50 yazıp, 5555'e SMS göndermek gerekmektedir. Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık olarak yansıtılır, ön ödemeli hat sahipleri aylık olarak ücretlendirilir.
 • Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı hediyesi,  cihazdan Uygulama’ya ilk giriş yapılma tarihinden itibaren geçerli olup, bu süre sonunda uygulama alanına kaydedilen bilgilere erişilmek istenildiğinde Uygulama’ya abone olunması ve ilgili güncel hizmet bedelinin ödenmesi gerekmektedir.
Taahhütlü Tekliflere İlişkin Detaylar
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 12 ay ya da 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
 • Kurumsal müşteriler için, Gold-Platinum haricindeki aboneler aynı VKN ile 5, Gold ve Platinum aboneler ise aynı VKN ile 10 adete kadar cihaz alabilirler. Bu adetler kredi kontrol onayı ile artırılabilir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir. KTM’lerden gerçekleştirilen işlemlerde cihaz distribütör tarafından son kullanıcıya ulaştırılacaktır.Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. 24 ay taahhütlü tarifeye ek ödemeli kampanya kurgusunda kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
Tarifeye Ek Ödeme Teklifi
 • 24 ay taahhütlü tekliften faydalanabilen tarifeler 2 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
 • 12 ay taahhütlü tekliften Grup 1 ve Grup 2’de yer alan tarifeler aynı koşullar ile yararlanmaktadır.  Taahhüt süresi boyunca,  müşterilerin faturalarına cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) yansıtılacaktır.
 • Kampanya  kapsamında yer alan tarifeler arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife değişiklikleri için taahhütnamelerde belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır. 
 • 24 ay taahhütlü tekliften  faydalanan müşterilere ilk 3 fatura dönemi için her ay 1 GB internet paketi hediye edilecektir. 1 GB internet paketi 3. fatura döneminden sonra her ay 11 TL olarak ücretlendirilecektir. Paket iptali için bireysel faturalı müşterilerimizin “IPTAL1GB HEDIYE  “yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 24 Ay tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • 12 Ay tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
İnternet paketli teklifi
 • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden istediklerini seçebileceklerdir.
 • İnternet Paketlerini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bu kampanyadan Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri ve Ucan İnternet tarifesi hariç faturalı kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya taahhüt dönemi içerisinde, kampanya dahilindeki internet paketleri müşterilere indirimli olarak sunulacaktır.  İlgili taahhüt döneminde paketler arasında geçiş yapılabilecek olup, söz konusu paket geçişlerinde uygulanacak kurallara kampanya taahhütnamesinde yer verilmiştir.
 • Internet paketli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Peşin Teklifine İlişkin Detaylar
Faturalı aboneler için peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar
 • Kampanya kapsamında müşterilerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Hediye 250 MB internet paketi, 3. fatura döneminden sonra 7 TL olarak her ay yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL INT250 yazılarak 5101’e, Kalan kullanım miktarları için ise, INTERNET yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Müşterinin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
 • 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 0,0088KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı Avea inTouch 3 için 549 TL'dir.
 • AVEA'nın Cihaz sayısını kurumsal müşterileri için 30 adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerde Vergi Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
 • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
Faturasız aboneler için peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar
 • Kampanya ile ilgili bilgilendirme kartları cihaz kutuları içinde yer almaktadır.
 • Kampanya kaydı müşteriler tarafından kampanyalı cihazlardan CIHAZ 1GB yazılıp 5555'e SMS gönderilerek yapılır. SMS gönderimi sonrasında müşterilere kampanyanın başarılı şekilde tanımlandığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilir ve hatlarına 12 ay boyunca her ay aylık tek seferde en az 20 TL bakiye yüklemesi karşılığında 1 GB internet paketi tanımlanır.
 • Kayıt SMS’i gönderildikten ve kayıt bilgisi alındıktan sonra, müşterilerin İlk 20 TL bakiye yüklemesini 30 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir.
 • Müşteriler kampanya kayıt işlemini takip eden 12 ay boyunca her 30 günde bir kez olmak üzere en fazla 12 kere hediye kazanabilecektir.
 • Hediye internet kullanımını aşan kullanımlar 0,0088KR/KB ile ücretlendirilir.
 • Müşteriler kalan kullanım hakkı miktarlarını CIHAZ KALAN 1GB yazıp 5555’e SMS göndererek sorgulayabilecektir.
 • Hediye kapsamında sunulan kullanım hakkının geçerlilik süresi, paketin tanımlandığı tarihten itibaren 30 gündür.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek ve 30 gün sonunda silinecektir.
 • Kampanyadan faydalanan müşterilerin,  kampanya kapsamında olmayan faturasız tarifelere ya da herhangi bir faturalı tarifeye geçmeleri durumunda kampanyadan kazanmış oldukları hediye kullanım haklarından faydalanamayacak ve internet paketleri her ay yenilenmeye devam etmeyecektir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı Avea inTouch 3 için 549 TL'dir.
 • AVEA'nın Cihaz sayısını kurumsal müşterileri için 30 adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerde Vergi Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.