Avea inTouch 3

Her ihtiyacınıza cevap verecek kadar akıllı! 

Avea inTouch 3

Kampanya Bilgisi

Her ihtiyaca cevap verebilecek kadar akıllı yeni Avea inTouch 3, 4,5 inç geniş ekranı, gelişmiş kamera özellikleri ve çift çekirdekli güçlü işlemcisi ile tarifeye ek 19 TL’den başlayan fiyatlarla kurumsal müşterilerimizle buluşuyor. Üstelik Avea Müzik’ten 3 ay süreyle aylık 50 Şarkı Paketi ve Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı hediye! 


Avea inTouch 3'ü yakından tanımak için buraya tıklayınız.  

Kampanya Tekliflerimiz

TARİFEYE EK ÖDEMELİ TEKLİFLER

• 24 ay taahhütlü teklifler:  İlk 3 ay 1 GB internet hediye!

Taahhüt süresi 24 AY 
1.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
25 TL
2.Grup TARİFELER
Detaylı bilgi için
19 TL

12 ay taahhütlü teklif:

Tarife Grubu
   Ek Ödeme
Grup 1 ve 2’de yer alan tüm tarifeler 
53 TL

İNTERNET PAKETLİ TEKLİFLER

  24 AY 
250 MB 34 TL
1 GB 38 TL
4 GB 54 TL
Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.

HER ŞEY DAHİL TEKLİFLER

   24 AY 
1000 Dakika + 1000 SMS
+ 2 GB
68 TL
Kampanya kapsamında, sunulan aylık ücrete cihaza ait aylık cihaz taksiti ve servis bedeli dahildir.

PEŞİN TEKLİF

Faturalı hatlar İçin İlk 3 ay 250 MB, faturasız hatlar İçin 12 ay boyunca her ay aylık 1 GB internet hediye!

Tavsiye edilen peşin satış fiyatı  549 TL
Tüm ücretlendirme detayları

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.


Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.


Detaylar

Cihaz Özellikleri
4.5 inç Geniş Ekran 
Android 4.2.2 Jelly Bean İşletim sistemi
5 Megapiksel Kamera
1.3 GHz Çift çekirdekli işlemci
1 GB RAM , 4 GB Dahili Hafıza
135mmx 67.5mmx 9.2mm
140gr
Siyah , Beyaz Renk Seçeneği
Avea Tema ve Ön Yüklü Avea Uygulamaları
Kimler Faydalanabilir?

Taahhüt alınan kampanya kurguları için;

 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile ödeyen veya,
 • Numara Taşıma ile gelen ve geldiği operatörde faturalı olup şirketimizle abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 3 ay geçen, 3 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen ve her bir faturasının tutarı en az 20 TL olan veya,
 • Bu şartları sağlayamayıp Avea kredi kontrol süreci olumlu sonuçlanan kurumsal faturalı müşterilerimizden,
  • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
  • Aynı VKN’ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 5’ten az olan,
  • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,
  • T.C. uyruklu olan,
  • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler Avea Faturası ile ödeme şeklinden yararlanarak kampanyadan faydalanacaktır.
Peşin ödemeli kampanya kurgusu için;
 • Faturalı ve faturasız tüm kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
Kampanya Detayları:
 • Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
 • Müşteriler kampanyaya katıldıklarında, kampanya kapsamındaki data paketleri ile 3G abonelikleri otomatik olarak açılacak ve seçtikleri tarifeyi 3G şebekesinde kullanacaklardır. Müşterilerin 3G hızından yararlanabilmeleri için AVEA 3G kapsaması içerisinde olmaları gerekmektedir; AVEA 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dâhildir. 
 • Avea inTouch 3 Cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler; Avea Müzikten 3 ay süreyle aylık 50 Şarkı Paketi ve Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı kazanacaktır.
 • Avea Müzik’ten 3 ay süreyle ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi üyeliği hakkından yararlanabilmek için müşterilerin Kampanya kapsamında hediye edilen Avea Müzik promosyon kartı üzerinde belirtilen şifreyi başına MUZIK yazarak 5555'e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir. Kısa mesaj gönderen müşteriler, şifreyi kullandıkları günden itibaren 3 ay süre ile ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi (üyeliği kazanacaklardır. Müşteriler, Paket kapsamında AveaMüzik portalında (aveamuzik.com ve mobil uygulamalar) yer alan şarkılar içinden 50 adet yerli mp3'ü cep telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirebilirler. Promosyon'dan faydalanma 31.10.2014’e kadardır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Avea bu promosyonu istediği an durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir. Paket'in ücretsiz kullanıldığı 3 ay sonunda, abonelik ücretli olarak otomatik yenilenecektir. Aylık 50 Şarkı Paketi, aylık abonelikli bir hizmettir ve ücreti aylık 4,99 TL’dir. Cep telefonuna şarkı indirme sırasında herhangi bir bağlantı ücreti ödenmez, sayfalar arası dolaşım ücretlidir. Üyelikler, iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Üyeliği iptal etmek için IPTAL boşluk AYLIK50 yazıp, 5555'e SMS göndermek gerekmektedir. Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık olarak yansıtılır, ön ödemeli hat sahipleri aylık olarak ücretlendirilir.
 • Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı hediyesi,  cihazdan Uygulama’ya ilk giriş yapılma tarihinden itibaren geçerli olup, bu süre sonunda uygulama alanına kaydedilen bilgilere erişilmek istenildiğinde Uygulama’ya abone olunması ve ilgili güncel hizmet bedelinin ödenmesi gerekmektedir.
Taahhütlü tekliflere ilişkin detaylar:
 • Tekliflerden faydalanabilmesi için müşterilerin 12 ay ya da 24 ay taahhüt vermiş olması gerekmektedir.
 • Kurumsal müşteriler için, Gold-Platinum haricindeki aboneler aynı VKN ile 5, Gold ve Platinum aboneler ise aynı VKN ile 10 adete kadar cihaz alabilirler. Bu adetler kredi kontrol onayı ile artırılabilir.
 • Kampanya konusu cihazlar, müşterilere bayiler tarafından tedarik ve fatura edilecek olup, cihaz bedelleri Avea tarafından "tahsilatına aracılık edilen tutarlar" kapsamında tahsil edilecektir. KTM’lerden gerçekleştirilen işlemlerde cihaz distribütör tarafından son kullanıcıya ulaştırılacaktır.Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ilgili dönemdeki faturasına yansıtılacaktır. 24 ay taahhütlü tarifeye ek ödemeli kampanya kurgusunda kalan cihaz taksitleri toplamına ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
Tarifeye ek ödeme teklifine ilişkin detaylar:
 • 24 ay taahhütlü tekliften faydalanabilen tarifeler 2 gruba ayrılmaktadır. Taahhüt süresi boyunca, müşterilerin faturalarına hizmet aldığı tarifenin bulunduğu gruba göre belirlenen tutardaki aylık tarife indirimi yansıtılacaktır. Böylece cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) ve söz konusu aylık tarife indirimi ile beraber, müşteriler belirlenen tarifeye ek bedelleri ödemiş olacaklardır.
 • 12 ay taahhütlü tekliften Grup 1 ve Grup 2’de yer alan tarifeler aynı koşullar ile yararlanmaktadır.  Taahhüt süresi boyunca,  müşterilerin faturalarına cihazın taksiti (tahsilatına aracılık edilen tutarlar) yansıtılacaktır.
 • Kampanya  kapsamında yer alan tarifeler arasında geçiş yapılabilecektir. Tarife değişiklikleri için taahhütnamelerde belirlenen kurallar geçerli olacaktır. Bu kurallar haricinde tarife değişikliği yapılması halinde kampanya sona erecek ve müşteri faturalarına cihaz kampanyası cayma bedeli yansıtılacaktır. 
 • 24 ay taahhütlü tekliften  faydalanan müşterilere ilk 3 fatura dönemi için her ay 1 GB internet paketi hediye edilecektir. 1 GB internet paketi 3. fatura döneminden sonra her ay 11 TL olarak ücretlendirilecektir. Paket iptali için bireysel faturalı müşterilerimizin “IPTAL1GB HEDIYE  “yazarak 5101 kısa numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 24 Ay tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
 • 12 Ay tarifeye ek ödeme seçeneğine ilişkin kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
İnternet paketli teklifine ilişkin detaylar:
 • Aylık kampanya bedelleri aylık cihaz taksit ve data paket bedelini içermektedir.
 • Kampanya kapsamında müşteriler 250 MB, 1 GB veya 4 GB internet paketlerinden istediklerini seçebileceklerdir.
 • İnternet Paketlerini aşan kullanımlar KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Bu kampanyadan Mobil Data tarifeleri, Jet tarifeleri, iPhone tarifeleri, iPad tarifeleri, Cihaz tarifeleri, Tablet tarifeleri, TTNET Mobil Data tarifeleri ve Ucan İnternet tarifesi hariç faturalı kurumsal müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Kampanya taahhüt dönemi içerisinde, kampanya dahilindeki internet paketleri müşterilere indirimli olarak sunulacaktır.  İlgili taahhüt döneminde paketler arasında geçiş yapılabilecek olup, söz konusu paket geçişlerinde uygulanacak kurallara kampanya taahhütnamesinde yer verilmiştir.
 • Internet paketli kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.
Her şey dahil paket teklifine ilişkin detaylar:
 • Bu kampanya sadece Cihaz Tarifesi ile geçerlidir.
 • Cihaz tarifesinde taahhüt süresince her fatura döneminde her yöne 1000Dk+1000SMS+ 2GB internet müşterinin hattına otomatik olarak yüklenecektir. Taahhüt süresi boyunca müşterinin faturasına 1000Dk+1000SMS+ 2GB için her ay 39 TL yansıyacaktır.
 • Kampanyadan yararlanıldığı sürece Cihaz Tarifesinin 7,95 TL(KDV ve ÖİV dahil) olan tarife sabit ücreti müşteri faturasına yansıtılmayacaktır.
 • Taahhüt süresi bittiğinde ya da taahhüdün iptali halinde; ses, sms ve data servisleri iptal olacak, tarife sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 7,95 TL olarak yansımaya başlayacaktır.
 • Taahhüt bitiminde tarife değiştirilmezse, paketler aylık olarak yenilenecek, tarife sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 7,95 TL ve paket ücreti faturaya yansıyacaktır.
 • Tarife kullanım ücretleri aşağıdaki şekildedir. Bu ücretler aynı zamanda kampanyadan yararlananlar için paket aşım ücreti olarak da alınacaktır.
Cihaz Tarifesi 
Aylık Ücret(TL)
(KDV ve ÖİV Dahil)
Veri Kullanımı
(KDV ve ÖİV Dahil)

  Şebeke İçi (Kr/Dk)(KDV ve ÖİV Dahil)
7,95 TL
 İnternet APN: 0,05 TL / 25 KB 
WAP APN: 0,18 TL / 25 KB

 46,25 Kr
Cihaz Tarifesi
 Ev-İş (Kr/Dk)
(KDV ve ÖİV dahil)

 Diğer Operatör (Kr/Dk)
(KDV ve ÖİV dahil)

 SMS (Kr/Adet)
(KDV ve ÖİV dahil)

 46,25 Kr  46,25 Kr  33,25 Kr

Faturalı aboneler için peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar
 • Kampanya kapsamında müşterilerimize kampanyaya katıldıktan sonraki ilk fatura dönemi itibariyle, 3 fatura dönemi boyunca, aylık 250MB internet kullanım hakkı hediye edilecektir. Hediye 250 MB internet paketi, 3. fatura döneminden sonra 7 TL olarak her ay yenilenecektir. Paket iptali için IPTAL INT250 yazılarak 5101’e, Kalan kullanım miktarları için ise, INTERNET yazılıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Müşterinin ilgili dönemde kullanmadığı kalan hediye kullanım hakkı miktarları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir. Belirtilen internet kullanım hakkı, internet ve wap apn üzerinden yapılan kullanımlar için geçerli olup, yurtdışı kullanımları söz konusu kullanım haklarına dahil değildir.
 • 250 MB internet paketlerindeki kullanım haklarını aşan kullanımlar faturalı hatlarda KDV ve ÖİV dahil 0.00492 KR/KB üzerinden, faturasız hatlarda ise 0,0088KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı Avea inTouch 3 için 549 TL'dir.
 • AVEA'nın Cihaz sayısını kurumsal müşterileri için 30 adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerde Vergi Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
 • Peşin Satış Bildirimi için tıklayınız.
Faturasız aboneler için peşin ödeme seçeneğine ilişkin detaylar
 • Kampanya ile ilgili bilgilendirme kartları cihaz kutuları içinde yer almaktadır.
 • Kampanya kaydı müşteriler tarafından kampanyalı cihazlardan CIHAZ 1GB yazılıp 5555'e SMS gönderilerek yapılır. SMS gönderimi sonrasında müşterilere kampanyanın başarılı şekilde tanımlandığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilir ve hatlarına 12 ay boyunca her ay aylık tek seferde en az 20 TL bakiye yüklemesi karşılığında 1 GB internet paketi tanımlanır.
 • Kayıt SMS’i gönderildikten ve kayıt bilgisi alındıktan sonra, müşterilerin İlk 20 TL bakiye yüklemesini 30 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir.
 • Müşteriler kampanya kayıt işlemini takip eden 12 ay boyunca her 30 günde bir kez olmak üzere en fazla 12 kere hediye kazanabilecektir.
 • Hediye internet kullanımını aşan kullanımlar 0,0088KR/KB ile ücretlendirilir.
 • Müşteriler kalan kullanım hakkı miktarlarını CIHAZ KALAN 1GB yazıp 5555’e SMS göndererek sorgulayabilecektir.
 • Hediye kapsamında sunulan kullanım hakkının geçerlilik süresi, paketin tanımlandığı tarihten itibaren 30 gündür.
 • Kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek ve 30 gün sonunda silinecektir.
 • Kampanyadan faydalanan müşterilerin,  kampanya kapsamında olmayan faturasız tarifelere ya da herhangi bir faturalı tarifeye geçmeleri durumunda kampanyadan kazanmış oldukları hediye kullanım haklarından faydalanamayacak ve internet paketleri her ay yenilenmeye devam etmeyecektir.
 • Tavsiye edilen satış fiyatı Avea inTouch 3 için 549 TL'dir.
 • AVEA'nın Cihaz sayısını kurumsal müşterileri için 30 adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerde Vergi Kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınacaktır.
Tarife Grubu 1

1 Esnaf menu 600 dk paketi

2 Esnaf menu 1.200 dk paketi

3 Avantajlı Kurumsal Menü 1200 Dakika Paketi

4 Avantajlı Kurumsal Menü 300 Dakika Paketi

5 Avantajlı Kurumsal Menü 600 Dakika Paketi

6 Kurumsal Menü 1200 Dakika Paketi

7 Kurumsal Menü 300 Dakika Paketi

8 Kurumsal Menü 600 Dakika Paketi

9 Kurumsal Fenercell Menü 300 Tarifesi

10 Kurumsal Fenercell Menü 1200 Tarifesi

11 Kurumsal Fenercell Menü 600 Tarifesi

12 Kurumsal GSMobile Menü 1200 Tarifesi

13 Kurumsal GSMobile Menü 300 Tarifesi

14 Kurumsal GSMobile Menü 600 Tarifesi

15 Kurumsal Kartalcell Menü 1200 Tarifesi

16 Kurumsal Kartalcell Menü 300 Tarifesi

17 Kurumsal Kartalcell Menü 600 Tarifesi

18 Kurumsal Fenercell Menü 2400 Tarifesi

19 Kurumsal Fenercell Menü 3600 Tarifesi

20 Kurumsal GSMobile Menü 2400 Tarifesi

21 Kurumsal GSMobile Menü 3600 Tarifesi

22 Kurumsal Kartalcell Menü 2400 Tarifesi

23 Kurumsal Kartalcell Menü 3600 Tarifesi

24 Kurumsal Fenercell Menü Baz Tarife

25 Kurumsal GSMobile Menü Baz Tarife

26 Kurumsal Kartalcell Menü Baz Tarife

27 Esnaf 300 Tarifesi 

28 Esnaf 600 Tarifesi 

29 Esnaf 1200 Tarifesi 

30 Esnaf Usulü Tarifesi 

31 Süper Esnaf Tarifesi

32 Prestij Menü 250 Tarifesi

33 Prestij Menü 500 Tarifesi

34 Esnaf 1000 Tarifesi

35 Esnaf 2000 Tarifesi

Tarife Grubu 2

1 Esnaf menu 2.400 dk paketi

2 Esnaf menu 3.600 dk paketi

3 Esnaf menu 5.000 dk paketi

4 Avantajlı Kurumsal Menü 2400 Dakika Paketi

5 Avantajlı Kurumsal Menü 3600 Dakika Paketi

6 Avantajlı Kurumsal Menü 5000 Dakika Paketi

7 Kurumsal Menü 2400 Dakika Paketi

8 Kurumsal Menü 3600 Dakika Paketi

9 Kurumsal Menü 5000 Dakika Paketi

10 Kurumsal GSMobile Menü 5000 Tarifesi

11 Kurumsal Kartalcell Menü 5000 Tarifesi

12 Kurumsal Fenercell Menü 5000 Tarifesi

13 Prestij Bizde Tarifesi Büyük Paket

14 Prestij Bizde Tarifesi Küçük Paket

15 Prestij Bizde Tarifesi Orta Paket

16 Uzman 3000 Tarifesi

17 Uzman 5000 Tarifesi

18 Esnaf 2400 Tarifesi

19 Esnaf 5000 Tarifesi

20 Prestij Menü Küçük Tarife

21 Prestij Menü Orta Tarife

22 Prestij Menü Büyük Tarife

23 Prestij Menü 1000 Tarifesi

24 Prestij Menü 2000 Tarifesi

Avea inTouch 3 Fiyatı
Tarifeye Ek 19 TL

24 ay taahhütle tarifeye ek ayda 19 TL'den başlayan fiyatlarla