Menüye Hoşgeldin Kampanyası

Menüye Hoşgeldin Kampanyası

Kampanya Bilgisi

Avea'dan tüm işletmelere olağanüstü rahatlık! Kurumsal Menü'den faydalanan abolerimiz; %25'e varan indirimle konuşuyor, mesajlaşıyor ve cepten internete giriyor! Üstelik Avealı işletmelerle; hiç bir ek ücret ödemeden limitsiz konuşuyor!* 

Avea'ya Numarasını Taşıyan ve 12 Ay boyunca Avea'da kalmaya söz veren şirketlere 12 ay boyunca %20 Aylık Sabit Ücret İndirimi! 

Avea'ya Numarasını Taşıyan ve 24 Ay boyunca Avea'da kalmaya söz veren şirketlere 24 ay boyunca %25 Aylık Sabit Ücret İndirimi! 

Avea'dan yeni hat alan veya mevcut hattı ile Kurumsal Menü'den faydalanarak; 12 Ay boyunca Avea'da kalmaya söz veren şirketlere 12 ay boyunca %10 Aylık Sabit Ücret İndirimi! 

Avea'dan yeni hat alan veya mevcut hattı ile Kurumsal Menü'den faydalanarak; 24 Ay boyunca Avea'da kalmaya söz veren şirketlere 24 ay boyunca %20 Aylık Sabit Ücret İndirimi! 

Hangi paketi seçerseniz seçin, Avealı tüm İşletmelerle sınırsız konuşun! İş ortaklarınızla beraber tasarruf edin !* 

İndirim, şirket içi sınırsız görüşme sunan paket, ses paketi, sms paketi ve data paketi aylık ücretlerinin tümü üzerinde geçerli olacaktır. 

Kampanya 07.06.2012-01.06.2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

* Şirketimizin Menü Tarifesinden yararlanan aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, AVEA tarafından sunulan Avealı Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 'ndan başvuru olmaksızın faydalanacaklardır. Kampanyaya katılım müteakiben, kampanyaya kayıt olan aboneler Avea Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Menüye Hoşgeldin Kampanyası ile; numara taşıma ile hatlarını Kurumsal Menü'ye taşıyan , yeni hat alan ya da tarife değişikliği ile Kurumsal Menü'den faydalanmaya başlayan abonelerimize taahhüt karşılığı şirket içi sınırsız görüşme sunan paket, Dakika paketi,Ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) sms paketi ve data paketi aylık ücretlerinin tümü üzerinde geçerli olacak şekilde sabit ücret indirimi sunuyoruz. Üstelik, Kurumsal Menü'den faydalanan abonelerimiz hiç bir ek ücret ödemeden Avealı işletmelerle sınırsız görüşebilecek.
  • Kurumsal Menü'den asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve numara taşıma ile hatlarını AVEA'ya taşımış aboneler; kampanya kapsamında 12 ay süresince; sınırsız şirketiçi görüşme sunan paket , Dakika paketi,Ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %20 indirim alacaklardır.
  • Kurumsal Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden ve numara taşıma ile hatlarını AVEA'ya taşımış aboneler; kampanya kapsamında 24 ay süresince; sınırsız şirketiçi görüşme sunan paket , Dakika paketi,Ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %25 indirim alacaklardır.
  • Kurumsal Menü'den asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve yeni hat alımı ya da tarife değişikliği ile Kurumsal Menüden faydalanan aboneler; kampanya kapsamında 12 ay süresince; sınırsız şirketiçi görüşme sunan paket , Dakika paketi,Ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %10 indirim alacaklardır.
  • Kurumsal Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden ve yeni hat alımı ya da tarife değişikliği ile Kurumsal Menüden faydalanan aboneler; kampanya kapsamında 24 ay süresince; sınırsız şirketiçi görüşme sunan paket , Dakika paketi,Ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %20 indirim alacaklardır.
  • Paket aşımı veya paketsiz kullanım kullanımlar fatura edilecektir. Faturaya yansıtılacak indirim tutarı KDV. ve ÖİV. tutarını da içermektedir.
  • Kampanyaya kayıt olan ve Kurumsal Menü'den yararlanmış hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, Menü Tarife kapsamındaki daha düşük sabit ücretli bir ses paketi ile değiştirilmesi veya sınırsız şirket içi görüşme sunan Ses paketinin kapatılması, tarifesinin Menü Tarife dışındaki herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, faydalandığı indirim tutarı son faturasına yansıyacaktır.
  • Taahhüde aykırılık durumunda aylık ücretinin tümü cezai bedel hesaplamasında esas alınacaktır.
  • Kurumsal Menü tarifesine geçen abonelerimiz, Faturaya Mola, Menü’ye Hoşgeldin, Faturanla Kazan ve hatlarına indirim veren diğer kampanyaların sadece birinden yararlanabilmektedirler.
Taahhütname

Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız.

24 Ay boyunca Avea'da kalmaya söz veren şirketlere

12 ay taahhüt veren sirketlere