Her Yöne 90 Dakika Paketi

Artık paket aşımında da daha ucuza konuşabilirsiniz.

Her Yöne 90 Dakika Paketi

Paket Bilgisi

Avantajlı Dakika Paketleri’yle çok avantajlı fiyatlarla ay boyu her yöne doya doya konuşabilirsiniz.

Bu avantajlı paketlere Faturanı Paylaş Modeli çalışanları 0555 444 1 500 veya Avea hatlarından 500‘ü arayarak sahip olabilirler.

Bizim Ofis tarifesi üzerine alınabilecek Heryöne 90 dakika paketi için Kurum yetkilisinin 0555 444 1 550’yi veya Avea hattından 550’yi araması gerekmektedir.

Ücretlendirme

Sabit ücret
9 TL
Aylık ücretsiz görüşme süresi
Her yöne 90 dk
Tüm ücretlendirme detayları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Avea hatlarınızdan yaptığınız 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Detaylar

Bilgi Almak İçin

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
 • Her Yöne 90 Dakika Paketi, Bizim Ofis tarifesi ve Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.
 • Her Yöne 150 ve Her Yöne 300 Dakika Paketleri ise sadece Faturanı Paylaş Modeli tarifeleri (Paket 1, Paket 2, Paket 3) üzerine alınabilir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan, ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz.
 • Avea, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • Dakika paketi ile sunulan her yöne dakikalar, bir aylık kullanım içindir.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.
 • Paket kapsamında, paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir.
 • Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.
 • Dakika paketi ile sunulan her yöne dakikalar, bir aylık kullanım içindir.
 • Ay içinde kullanılmayan ücretsiz dakikalar silinecektir.
 • Paket kapsamında, paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir.
Ücretlendirme Periyodu

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

9 TL/ay

Her Yöne90 dk