Kurumsal VPN

Heryerden kurumsal intranetinize ve kurumsal e-postalarınıza kolay ve hızlı erişin!

Kurumsal VPN

Servis Bilgisi

Avea internet altyapısı kullanılarak, cep telefonunuzla, dizüstü bilgisayarınızla ya da PDA'inizle bulunduğunuz istediğiniz heryerden kurumsal intranetinize ve kurumsal e-postalarınıza kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

 

Kurumsal VPN ile;


  • Kullanım başına ücretlendirilirsiniz,
  • Kurumsal intranetinize kolay ve hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz,
  • Kayıtlarınıza, klasörlerinize, şirket ortak alanlarındaki dosyalarınıza ulaşabilirsiniz,
  • Kurumsal e-postalarınıza ve ajandanıza erişebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 444 1 550 Avea Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Detaylar

Kullanım

Kurumsal VPN servisi iki adımda erişime imkan vermektedir:

  • Şebekeye Bağlantı: Saha çalışanı bilgisayar veya avuç içi terminal ve bu cihazı Avea şebekesine bağlayacak mobil telefon veya modem ile şebekeye bağlanır.
  • Kuruma Erişim: Kurum ile Avea arasındaki fiziksel bağlantı için iki yöntem kullanılmaktadır. Bağlantı internet üzerinden veya kuruma tahsis edilmiş kiralık hat üzerinden sağlanır.
Ücretlendirme

Eski ve yeni aktivasyonu yapılacak tüm kurumsal müşterilerin internet servis ücretlendirmesi aksi belirtilmediği takdirde "Standart internet" tarifesi üzerinden gerçekleştirilir.

Kurumsal VPN servisinde ağa bağlı kalınan süre üzerinden değil, gönderilen ve alınan toplam data üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Kurumsal VPN servisiyle yeni tarifeler kullanımınıza sunulmaktadır. Bu yeni tarifelerle kullanılan veri miktarınız arttıkça KB başına ödeyeceğiniz miktar da azalır. Yeni tarife paketlerinden yararlanmak için bilgisayarınıza ve cep telefonunuza Internet ayarlarını yapmanız yeterlidir.