menu

Türk Telekom Kampanyası

12 ay boyunca aylık 500MB data ve  Türk Telekom 3G mobil modem hediye!

Kampanya Bilgisi

Türk Telekom kampanya şartlarını yerine getiren kurumsal müşterilerine 12 ay boyunca aylık 500MB data ve Türk Telekom 3G mobil modem hediye edecektir.

Detaylar

Bilgi Almak İçin

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları
  • Abonelere sunulacak olan teklifte mobil modemin içinde, şirketimiz tarafından 3G hizmetine açık olacak faturasız Türk Telekom data hattı sunulacak olup; bu hattın açılış tarihinden itibaren her 30 günde bir, 12 ay boyunca otomatik olarak 500 MB yüklenecektir.
  • Türk Telekom tarafından, kurumsal abonelerinden kullanmakta oldukları sabit hatlar için alacağı 12 ay bağlılık taahhüdü karşılığında 3G mobil modem hediye edilecektir.
  • Abonelerin 500MB‘ı ilgili ay içerisinde tüketmeleri halinde, hatlarına TL kredi yüklemesi yaparak aylık 500MB üzerinde de data kullanmaları mümkün olacaktır. 500MB data kullanıldıktan sonra abone yükleme yaparsa Wap Apn’i için 20 kr/10 KB; Internet Apn’i için 20 kr/60 KB üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
  • Abonenin taahhüt süresi içerisinde TT Kurumsal hatlarını iptal etmememesi, iptaline sebebiyet vermemesi halinde; 12 ay boyunca abone tarafından hattına TL kredi yüklemesi yapılmasa da hatlar tek yönlü veya çift yönlü olarak görüşmeye kapatılmayacaktır. Kampanya süresinin dolması sonrasında, aboneler standart faturasız hatlar ile aynı iptal sürecinde değerlendirilecektir. 12. aydan sonra abone tarafından yükleme yapılmaması halinde faturasız hatlar için uygulanmakta olan geçerlilik süresine uygun olarak işlem yapılacaktır.