ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Avea Kuluçka Merkezi

Mobil iletişim sektörünün en genç ve en yenilikçi operatörü Avea, kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimciler ile firmasını büyütmek ve yeni pazarlara açılmak isteyen işletmelere hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz bir fırsat sunuyor!

Web sitesini ziyaret etmek için tıkla

  • Türkiye’de ilk defa uygulanan “özel kuluçka merkezi” modeliyle Avea, ofis imkanlarını, teknik altyapısını ve bilgi birikimini fikrine güvenen ve bu fikri hayata geçirecek bir iş modeli olan girişimcilere açıyor.

  • Avea’nın inovasyon ve kuluçka merkezi olan AveaLabs modern ofis olanakları, Avea iletişim altyapısına ve test laboratuvarlarına erişim imkanları ile donatılmış altyapısını girişimcilere açıyor.AveaLabs’a kabul edilecek girişimci firmalar ayrıca teknoloji ve ürün yönetimi konusunda Avea’nın bilgi birikimi ve deneyiminden yararlanma, teknik ve ticari ekiplerle birlikte çalışma imkanına sahip olacak ve ayrıca girişimcilere yönelik olarak hazırlanan özel eğitim programlarından da bedelsiz olarak yararlanacaktır.

  • AveaLabs’in ayrıcalıklı dünyasında yer almak için tek yapmanız gereken “Kuluçka Merkezi Başvurusu” bölümündeki adımları takip ederek Başvuru formunuzu AveaLabs’e göndermektir. Yapılacak değerlendirme sonucunda iş fikri desteklemeye değer bulunan girişimci firmalara AveaLabs portalı aracılığıyla ilan edilecektir.