ads
menu

Cepte Bayram Kampanyası

Haydi sizde TT Mobil'e gelin, cepte bayramının tadını çıkarın!

Kampanya Bilgisi

TT Mobil'den Türkiye'de bir ilk daha! Evinde ev telefonu olana CEPTE BÜYÜK BAYRAM! Ev telefonum var diyene, Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi ile ayda 30 TL'ye Her yöne 1000 dakika, sabit hatlar yönüne 1000 dakika ya da Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesi ile 18 TL'ye Her yöne 300 dakika, sabit hatlar yönüne 1000 dakika konuşma fırsatı! Haydi sizde TT Mobil'e gelin, cepte bayramın tadını çıkarın!

Ücretlendirme

Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi  Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesi 
Aylık Ücret  30* TL  18** TL
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi  1000 Dk  300 Dk
Aylık Ücretsiz Sabit Hat Yönüne Görüşme Süresi  1000 Dk  1000 Dk
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt içi Her Yöne 60 Kr/Dk  60 Kr/Dk
SMS Ücreti  60 Kr/SMS  60 Kr/SMS

*İlk 12 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 42 TL'dir.

**İlk 12 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 28 TL'dir.

-Cepte Bayram Tarifelerinin aylık ücretlerinde 17 Temmuz 2012 tarihi itibariyle değişiklik yapılmıştır. 17 Temmuz 2012 tarihi öncesinde Cepte Bayram Kampanyasına kaydolan müşterilerimiz Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesinden 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit ücreti KDV-ÖİV dahil 19 TL, Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesinden 12 fatura dönemi boyunca aylık sabit ücreti KDV-ÖİV dahil 9 TL olarak yararlanmaya devam edecektir. Cepte Bayram Büyük Paket tarifesinin taahhütlü aylık ücreti 2 Mayıs 2013 tarihinde 30 TL olarak revize edilmiştir. 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanya 30 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz diğer indirimli paket/tekliflerden yararlanamazlar.
 • Kampanyadan Cepte Bayram Büyük Paket'e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla, Cepte Bayram Küçük Paket'e numara taşıma, yeni hat tesisi ve Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kaydolan müşteriler arasından 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma ve Türk Telekom bireysel hattını aktif tutma taahhüdünde bulunan Türk Telekom bireysel sabit hat sahibi ve bu müşterilerin referans olduğu ya da kampanyadan yararlanmayan Türk Telekom bireysel sabit hat sahiplerinin 0800 355 55 55 numarasını arayarak yetkilendirdiği müşteriler yararlanabilecektir.
 • Türk Telekom bireysel sabit hat faturalarını bayilerimizde ibraz edemeyen müşterilerimiz kampanyaya hemen kaydolup bu eşsiz kampanyadan hemen yararlanmaya başlayabilirler! Sözkonusu müşterilerin 0800 355 55 55 numarasını aramaları, kimlik doğrulaması sonrasında kampanyadan yararlanmasını istedikleri TT Mobil hatlarını tuşlamaları gerekmektedir. 3 Fatura dönemi içerisinde 0800 355 55 55 numarası aranarak, TT Mobil numarasının bildirilmemesi durumunda, sözkonusu müşteriler kampanyadan yararlanma haklarını kaybederler Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesinden aylık ücreti 42 TL'ye, Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesinden aylık ücreti 28 TL'ye yararlanmaya başlarlar. Ayrıca sözkonusu müşterilerin 3. faturasına , kampanyadan yararlandıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarlarının toplamı cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanmayan Türk Telekom Bireysel Sabit Hat sahipleri de Cepte Bayram Kampanyası kapsamındaki tarifelerde bulunan istedikleri TT Mobil Hattının bu kampanyadan yararlanmasını sağlayabileceklerdir. Bu kampanyadan yararlanmalarını sağlamak için 0800 355 55 55 numarasını aramaları gerekmektedir.
 • Türk Telekom dışındaki sabit hat hizmeti veren işletmecilerden hizmet alan müşteriler, işletmecilerinin TT Mobil ile bu konuda imzalayacakları sözleşmeler kapsamında kampanyadan yararlanabileceklerdir.
 • 14.11.2013 tarihi itibariyle TT Mobil'in faturalı tarifelerinden kampanyaya katılım yalnızca Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesi ile kampanyadan yararlanmak isteyen ilk 30.000 müşteri ile sınırlıdır.
 • Cepte Bayram kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Büyük Paket tarifesinin 42 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 30 TL, sonrasında 42 TL'dir.
 • Cepte Bayram kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Küçük Paket tarifesinin 28 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 18 TL, sonrasında 28 TL'dir.
 • Cepte Bayram Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz sadece internet paketli cihaz kampanyalarından yararlananbilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan sabit hat yönüne dakikalar,Türk Telekom ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönüne doğru yapılacak aramaları kapsamaktadır.
 • Kampanyadan her TT Mobil hattı ve Türk Telekom bireysel sabit hat sadece 1 kere yararlanabilir.
 • Türk Telekom bireysel sabit hat faturası ibraz ederek kampanyadan yararlanan müşteriler sabit hatları ile sadece bir TT Mobil hattını ana hat olarak belirleyebilirler. Bu ana hat en fazla 3 TT Mobil hattına kampanayadan yararlanması için referans olabilir.
 • Cepte Bayram Kampanyası Büyük Paket ve Cepte Bayram Kampanyası Küçük Paket tarifeleri arasında 1 defaya mahsus geçiş yapılabilecektir. Bu geçişlerde taahhüt süreniz yeniden başlar.
 • Devir ve yeniden aktivasyonlarda, önceden kampanyadan yararlanılmadıysa kampanyadan yararlanabilir.
 • Şirketimizce sunulmakta olan faturalı tarifelerden geçiş yaparak kampanyadan yararlanmaya başlayan müşterilerimizin önceden faydalanmakta oldukları taahhütlü ya da taahhütsüz kampanyalar kapsamındaki indirim, SMS, dakika vb. kullanım hakları ve promosyonlar tarifelere geçiş yaptıkları fatura dönemi sonunda sonlanır. TT Mobil'in faturalı tarifelerinden geçerek Kampanyadan yararlanaran müşterilerin, eğer varsa bir önceki taahhüt süresi dolmadan hattını deaktif etmesi, TT Mobil faturasız tarifelere geçmesi ya da diğer operatöre numarasını taşıması durumunda, önceki taahhütü kapsamında yararlandığı indirim bedeli ya da dakika,SMS vb. kullanım hakları bedeli toplamları cayma bedeli olarak son faturasına yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmasını istediğiniz belirli tarifelerdeki TT Mobil hatlarının numaralarını 10 hane olarak 4044'e SMS ile göndermeniz gerekmektedir. Her hat için ayrı ayrı SMS gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.

Taahhüt Detayları

 • Nasıl taahhüt verilebilir?

Numara taşıma, yeni hat alımı ve TT Mobil'in faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olacak müşterilerimizin TT Mobil bayilerinde tarifeye kayıt esnasında taahhütname imzalamaları gerekmektedir.

 • Taahhüt veren müşterilerimiz için Cepte Bayram Büyük Paket ve Cepte Bayram Küçük Paket ücretlendirme detayları nelerdir?

12 ay boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerin kalma sözü veren ve Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesine kaydolarak kampanyadan yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Büyük Paket tarifesinin 42 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 30 TL, sonrasında 42 TL'dir.

12 ay boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerin kalma sözü veren ve Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesine kaydolarak kampanyadan yararlanan müşterilerimiz için Cepte Bayram Küçük Paket tarifesinin 28 TL olan aylık ücreti, 12 ay boyunca 18 TL, sonrasında 28 TL'dir.

 • Kampanyadan yararlanmak için Cepte Bayram Büyük veya Cepte Bayram Küçük pakete kayıt olunabilmesi için ne kadar süre taahhüt verilmesi gerekmektedir?

12 ay boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verilmesi yeterlidir.

 • Kampanya kapsamında verilen taahhüdüm hangi durumlarda geçersiz olur? Ve uygulanacak taahhüt ceza mekanizması nasıldır?

12 ay taahhüt vererek Kampanya'dan yararlanan müşterilerin, taahhüt süresi içerisinde TT Mobil hatlarını diğer operatörlere taşımaları, hatlarını iptal etmeleri, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız başka bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır.

12 ay taahhüt vererek Kampanya'dan yararlanan müşterilerin, taahhüt süresi içerisinde Türk Telekom Sabit hat numarasının sabit telefon hizmeti veren başka işletmeciye taşınması, sabit hattın iptal olması, vb. durumunda Kampanya'dan yararlanan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak iptal edilen ay itibariyle Kampanya kapsamında verilmekte olan aylık ücret indirimleri sunulmaya devam edilmeyecektir. Müşterilerin TT Mobil taahhütleri ise iptal olmayacak, kaldığı yerden devam edecektir.

SMS yoluyla diğer müşterilere referans olan müşterilerin Türk Telekom sabit hat numarasının sabit telefon hizmeti veren başka işletmeciye taşınması, sabit hattın iptal olması, vb. durumunda referans olunan ve Kampanya'dan yararlanan TT Mobil hatlarına cayma bedeli yansıtılmayacaktır. Ancak referans olunan müşterilere Kampanya kapsamında sunulmakta olan aylık ücret indirimleri deaktivasyonun gerçekleştiği fatura dönemi itibariyle iptal edilecek, müşterilerin taahhüt süreleri ise kaldığı yerden devam edecektir.

SMS yoluyla diğer müşterilere referans olan müşterilerin taahhüt süresi içerisinde TT Mobil hatlarını diğer operatörlere taşımaları, hatlarını iptal etmeleri, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız bir tarifeye geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturalarına tarifelerin 12 fatura dönemi sonrasındaki aylık ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarları toplamı cayma bedeli olarak yansıtılacaktır. Referans olunan müşteriler ise bu durumda herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacak, söz konusu müşteriler Kampanya kapsamında sunulmakta olan aylık ücret indirimleri deaktivasyonun gerçekleştiği fatura dönemi itibariyle iptal edilecek, müşterilerin taahhüt süreleri ise kaldığı yerden devam edecektir.

Türk Telekom sabit hattı olmayan ve SMS aracılığıyla referans sisteminden yararlanarak Kampanya'ya katılmak isteyen müşterilere, tarifelere kayıt tarihlerini takiben en fazla 3 fatura dönemi içerisinde (Müşterinin 3. faturası kesilmeden) herhangi bir Türk Telekom sabit hat sahibi müşteri tarafından referans olunması gerekmektedir. Söz konusu müşteriler, tarifelere kayıt tarihlerinden itibaren 3 fatura dönemi içerisinde herhangi bir Türk Telekom sabit hat sahibi müşteri tarafından SMS yoluyla ile referans gösterilmedikleri takdirde kampanyadan yararlanma haklarını kaybederler ve müşterilerin 3.faturasına tarifelerin 12 fatura dönemi sonrasındaki aylık ücretleri üzerinden tarifede kaldıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarlarının toplamı cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.

Türk Telekom bireysel sabit hat faturalarını bayilerimizde ibraz edemeyen müşterilerimiz, 3 Fatura dönemi içerisinde, 0800 355 55 55 numarası aranarak, TT Mobil numarasının bildirmemesi durumunda, sözkonusu müşteriler kampanyadan yararlanma haklarını kaybederler, Cepte Bayram Büyük Paket Tarifesinden aylık ücreti 42 TL'ye, Cepte Bayram Küçük Paket Tarifesinden aylık ücreti 28 TL'ye yararlanmaya başlarlar. Ayrıca sözkonusu müşterilerin 3. faturasına kampanyadan yararlandıkları süre içerisinde uygulanan indirim tutarlarının toplamı yansıtılacaktır.

Taahhütname

Tarife taahhütnamesi için tıklayınız. (Türk Telekom Bireysel Hat Sahibi Müşteriler İçin)

Tarife taahhütnamesi için tıklayınız. (Türk Telekom Bireysel Hat Sahibi Olmayan Müşteriler İçin)

30 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  1000 Dk
 • Sabit HatlarlaKonuşma
  1000 Dk