ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

DiaSA

Avea’lılara  DiaSA’ dan seçili ürünlerde %50’ ye varan indirim!

Kampanya Bilgisi

Kampanya 20 Haziran - 17 Temmuz 2013 tarihleri arasında, sadece “Avea kampanya etiketinin” bulunduğu DiaSA mağazalarında geçerlidir. Kampanya kapsamında seçili ürünlerde %50’ye varan indirim geçerlidir. 

Avea müşterileri DIASA yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek  alınacak şifre ve hat numaralarını alışveriş esnasında mağazaya söyleyerek bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyaya katılacak müşterilerin bilgileri sadece altyapı sağlayan firma ile paylaşılmaktadır. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. 

Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini katılımcılara yansıtma hakkını saklı tutar.

DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında alınan ürünlerden marka sahibi sorumludur. Tipografik hatalardan DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. ve  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.

DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş. en iyi fiyatı sağlayabilmek için promosyon dönemi boyunca bu kampanyadaki ürünlerin fiyatlarını düşürme hakkına sahiptir. DiaSA Dia Sabancı Süpermarketleri Ticaret A.Ş.’den satın aldığınız herhangi bir ürünü ambalajı ve faturası ile beraber 30 gün içerisinde getirdiğinizde paranız iade edilecek veya ürününüz değiştirilecektir. 

Promosyondaki ürünlerimiz üzerinden toplu satış yapılamaz. Devlet tarafından yapılan zamlar fiyatlara yansıtılır. Promosyonlarımız stoklarla sınırlıdır. 

Detaylar www.aveaheryerdekazandirir.com sitesinde yer almaktadır.

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 20 Haziran - 17 Temmuz 2013 tarihleri arasında, sadece “Avea kampanya etiketinin” bulunduğu DiaSA mağazalarında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında seçili ürünlerde %50’ye varan  indirim geçerlidir
  • Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir.
  • Promosyonlarımız stoklarla sınırlıdır. 
  • Detaylar www.aveaheryerdekazandirir.com sitesinde yer almaktadır.

SMS Aktivasyon

DIASA yazıp 5060 ’a SMS gönderin.