ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

EGM Arayanı Bil Kampanyası

Arayanı Bil ile sizi kimin, ne zaman, kaç kere aradığını öğrenmek artık çok kolay!

Kampanya Bilgisi

18 Temmuz 2013 - 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Emniyet Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü_VPN2, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri’ne Arayanıbil Servisi ücretsiz!

ArayanıBil servisi sayesinde, telefonunuz kapalıyken sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz.

Bu servis sayesinde aradığınız numara kapalı ise, aradığınız kişi telefonunu açtığı zaman şimdi kendisine ulaşabilirsiniz mesajı iletilecektir.

Ayrıca ArayanıBil servisiniz aktif iken ulaşılamadığınız durumda sizi arayan aboneler size sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan sesli mesajları 888'i ücretsiz arayarak dinleyebilirsiniz.

Ulaşılamayan Durumlar İçin:  ArayanıBil Ulaşılamayan durumlar için ArayanıBil servisiniz aktifse, telefonunuz kapalıyken ya da ulaşılamaz durumdayken ArayanıBil servisi devreye girer ve telefonunuzu açar açmaz size kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını bir SMS'le bildirir. Aynı zamanda ŞimdiAra servisi sayesinde karşı tarafa şimdi kendisini arayabilirsiniz mesajı iletilir.

Detaylar

Aktivasyon Ayarları

SMS ile:

SMS ile ArayanıBil servisini ulaşılamayan durumlarda aktif etmek için ACIK yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Numara değişikliği yapıldığı durumlarda ArayanıBil servis aboneliği sonlanacaktır. Numara değişikliği yapan abonelerimizin servisten yararlanabilmesi için servise tekrar abone olmaları gerekmektedir.
  • Mevcut durumda bu tarifede olup ücretli abone olanlar ilk abonelik yenilemesinde ücretsize geçerler.
  • Aboneliği bulunmayan ve bu tarifede bulunan kişiler abonelik başlatma isteği gönderdiğinde ücretsiz olarak abonelikleri başlar.
  • Abone olmayan ve abonelik başlatma isteği göndermeyen kişiler için herhangi bir işlem yapılmaz, servis otomatik tanımlanmaz.

Ücretlendirme

18 Temmuz 2013 tarihinden itibaren Emniyet Genel Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü_VPN2, Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi ve Kamu Mega Tarifeleri’ne ArayanıBil Servisi ÜCRETSİZ!

İptal İşlemleri

Ulaşılamayan durumlar için kullandığınız ArayanıBil servisini iptal etmek için ARAYANIBIL IPTAL yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

EGM Abonelerine ÜCRETSİZ!

    ACIK yazıp
    5555 e gönderin.