ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

EGM Cihaz Kampanyaları

Emniyet Genel Müdürlüğü çalışanlarına özel bu teklifleri kaçırmayın!

Kampanya Bilgisi

Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi, Kamu Mega ya da Kamu Prestij Tarifelerinden birinde olup, bu tarifelerde 36 ay kalma sözü veren müşterilerimiz, eski telefonlarını birbirinden avantajlı cihaz teklifleri ile yeniliyor!

36 ay taahhüt verip,

Nokia 208 almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 7 TL,

Samsung Galaxy Ace almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 15 TL,

Samsung Galaxy S3 Mini almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 29 TL,

Samsung Galaxy Note2 almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 62 TL,

Samsung Galaxy Young almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 11 TL,

Samsung Galaxy Trend Plus almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 18 TL,

Samsung Galaxy Grand almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 30 TL,

Samsung Galaxy S4 Mini almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 36 TL,

iPhone 5C 16GB almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 64 TL,

Nokia Lumia 625 almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 25 TL,

Nokia Lumia 925 almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 47 TL,

Sony Xperia Z almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 67 TL,

Avea inTouch 3 almak isteyenler tarifelerine ek ayda sadece 17 TL ödüyorlar.

Detaylar

Kimler Faydalanabilir?

Taahhüt alınan kampanya kurguları için;
 • Abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 6 ay geçen ve 6 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren ortalama 30 gün içinde ödeyen veya aktif otomatik ödeme talimatı olan ve son 3 aydır faturalarını otomatik ödeme ile ödeyen veya,
 • Numara Taşıma ile gelen ve geldiği operatörde faturalı olup şirketimizle abonelik sözleşmesi imzalaması üzerinden en az 3 ay geçen, 3 aydır faturalarını düzenli olarak son fatura ödeme tarihinden itibaren en geç 7 gün içinde ödeyen ve her bir faturasının tutarı en az 20 TL olan veya, 
 • Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu Avea tarafından olumlu değerlendirilen bireysel faturalı müşterilerden,
  • Hattı son 12 ay içinde çift yönlü olarak kapanmamış olan ve herhangi bir hattından ötürü ödenmemiş borç problemi yaşamayan,
  • Aynı TCKN’ye ait hatlar ile yararlandığı toplamda cihaz kampanyası sayısı 3’ten az olan
  • Kampanyadan yararlanılmak istenen hat  üzerinde mevcutta devam eden bir cihaz kampanyası bulunmayan,
  • T.C. uyruklu olan,
  • Taksitlendirilmiş borcu bulunmayan müşteriler,

Kampanya kapsamında 36 ay süreli taahhütname imzalayıp, cihaz bedelini 36 ay boyunca fatura aracılığı ile ödeyerek kampanyadan faydalanacaktır.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanya, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3 Mini, Samsung Galaxy Note2, Nokia 208, Samsung Galaxy Young, Samsung Galaxy Trend Plus, Samsung Galaxy Grand, Samsung Galaxy S4 Mini, iPhone 5C 16GB, Nokia Lumia 625, Nokia Lumia 925, Sony Xperia Z ve Avea inTouch 3 cihazları için geçerlidir.
 • Kampanya, 30 Haziran 2014’e kadar geçerli olup, cihaz stoklarıyla sınırlıdır. Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Bu kampanyadan 36 ay boyunca Kamu Mini, Kamu Midi, Kamu Maksi, Kamu Mega ya da Kamu Prestij Tarifelerinden birinden yararlanma sözü verilmesi durumunda faydalanılabilir.
 • Aylık Cihaz taksiti taahhüt süresi boyunca her fatura döneminde AVEA faturalarında “tahsilatına aracılık edilecek tutar” kapsamında ayrı bir kalem olarak gösterilerek AVEA tarafından tahsil edilecektir. Söz konusu bedel, AVEA tarafından, cihazın satın alındığı bayi adına tahsil ediliyor olması nedeniyle abone faturasında “tahsilatına aracılık edilen hizmetler” kalemi altında gösterilecektir.
 • Bu kampanyadan yararlanan abonelerin 3G aktivasyonu da otomatik olarak gerçekleştirilecektir. Müşteriler dilerse ”IPTAL 3G” yazıp 5555’e SMS göndererek 3G aboneliğini iptal edebilirler.
 • Taahhüt süresi dolmadan önce, müşterinin kendi isteğiyle hattını kapatması, faturasız bir tarifeye geçmesi, hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi, AVEA tarafından ilgili mevzuat ya da abonelik sözleşmesi uyarınca kapatılmasına sebebiyet vermesi, hattını başka üçüncü gerçek ya da tüzel kişiye devretmesi, numarasını bir başka operatöre taşıması veya Kampanyanın iptalini direkt olarak talep etmesi hallerinde; müşteri, kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir. Fesih/devir/taşıma/faturasız tarifeye geçirme tarihinden itibaren kalan cihaz taksitleri toplamı ve ek olarak taahhüdüne bağlı kaldığı sürece aylık olarak yansıtılan tarife indirim bedellerinin toplamı ile kalan ay tarife bedelleri toplamlarından müşteri lehine olanı da faturaya yansıtılacaktır.
 • Mevcut durumda Avea tarafından sunulan taahhütlü bir cihaz kampanyasından aktif olarak yararlanan müşterilerimiz ve Avea tarafından tarife ücretine Kampanya öncesinde indirim verilmiş ve tarife ücreti ile önceden verilen indirimi arasındaki farkı bu Cihaz Kampanyası’nda verilecek indirim miktarından düşük olan müşterilerimiz söz konusu hatları ile bu Kampanya'dan yararlanamayacaktır.
 • Müşterilerimiz Şirketimizce sunulmakta olan cihaz kampanyalarından, her bir hattı ile sadece bir defa faydalanabilir. Kampanya aboneliği, müşterinin farklı bir hattına devredilemez.
 • AVEA'nın Cihaz sayısını Bireysel müşterileri için 3 (üç) adet ile sınırlama hakkı bulunmaktadır. Bireysel abonelerde TC kimlik numarasına karşılık gelen hat sayısı dikkate alınmaktadır.
 • Avea inTouch 3 Cihaz kampanyasından faydalanan müşteriler; Avea Müzikten 3 ay süreyle aylık 50 Şarkı Paketi ve Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı kazanacaktır. Avea Müzik’ten 3 ay süreyle ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi üyeliği hakkından yararlanabilmek için müşterilerin Kampanya kapsamında hediye edilen Avea Müzik promosyon kartı üzerinde belirtilen şifreyi başına MUZIK yazarak 5555'e kısa mesajla göndermesi gerekmektedir. Kısa mesaj gönderen müşteriler, şifreyi kullandıkları günden itibaren 3 ay süre ile ücretsiz Aylık 50 Şarkı Paketi (üyeliği kazanacaklardır. Müşteriler, Paket kapsamında AveaMüzik portalında (aveamuzik.com ve mobil uygulamalar) yer alan şarkılar içinden 50 adet yerli mp3'ü cep telefonlarına, tabletlerine ya da bilgisayarlarına indirebilirler. Promosyon'dan faydalanma  30.06.2014’e kadardır. Bir şifre sadece bir kez kullanılabilir. Avea bu promosyonu istediği an durdurma ya da değiştirme hakkına sahiptir. Paket'in ücretsiz kullanıldığı 3 ay sonunda, abonelik ücretli olarak otomatik yenilenecektir. Aylık 50 Şarkı Paketi, aylık abonelikli bir hizmettir ve ücreti aylık 4,99 TL’dir. Cep telefonuna şarkı indirme sırasında herhangi bir bağlantı ücreti ödenmez, sayfalar arası dolaşım ücretlidir. Üyelikler, iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. Üyeliği iptal etmek için IPTAL boşluk AYLIK50 yazıp, 5555'e SMS göndermek gerekmektedir. Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık olarak yansıtılır, ön ödemeli hat sahipleri aylık olarak ücretlendirilir.Avea Bulutt'tan bir yıl süre ile 4GB saklama alanı hediyesi,  cihazdan Uygulama’ya ilk giriş yapılma tarihinden itibaren geçerli olup, bu süre sonunda uygulama alanına kaydedilen bilgilere erişilmek istenildiğinde Uygulama’ya abone olunması  ve ilgili güncel hizmet bedelinin ödenmesi gerekmektedir.

Taahhütname

Taahhütname için tıklayınız.

7 TL / Ay