ads
menu

Taahhütlü 5GB Barcelona Mobil Modem

FC Barcelona Modemlerle internete girmek şimdi çok havalı!

Kampanya Bilgisi

Özel tasarım FC Barcelona Modem'lerden birine sahip olmak için, tek yapmanız gereken bir TT Mobil bayisine gelmek. 

5GB ya da 8GB paketlerinden birine 12 ay taahhüt vererek FC Barcelona modeme sahip olabilirsiniz 

Ücretlendirme

İnternet Miktarı Modem  Kontrat Süresi Aylık Mobil Modem ve İnternet Paketi Taksidi 13.aydan itibaren İnternet Paketi Taksidi
5 GB Barcelona Modem*  12 Ay 25 TL 39 TL
 8 GB Barcelona Modem*   12 Ay  39 TL  49 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanarak yansıtılır.

Detaylar

Hemen Tarifeye Geçin

TT Mobilli Olmayanlar

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat tesisi ile bu tarifeye geçmek için TT Mobil bayilerine gelin.

Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Bu teklif yalnızca bireysel aboneliklere açıktır.
 • Tarife üzerine 5GB ve modem paketini 12 ay taahhüt vererek aldıklarında 25 TL ile ücretlenidirilir.
 • Tarife üzerine 8GB ve modem paketini 12 ay taahhüt vererek aldıklarında 39 TL ile ücretlenidirilir.
 • 13.aydan itibaren; 
  - 5GB için: 39 TL,
    - 8GB için: 49 TL ile ücretlendirilmeye devam eder.
 • Abonenin bulunulan fatura dönemi içerisinde internet paketi kullanım hakkını aşması halinde. KDV ve ÖİV dahil KB başına 0,00492KR üzerinden ücretlendirilecektir
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Abonenin veri kullanımından oluşan ücretlendirmeye fatura limiti uygulanacaktır. Abonelere, veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı paket ücreti + 99 TL olacaktır. Abonenin kullanımlarıdan oluşan tutarın bu bedelin üzerine çıkması halinde abonelere ayrıca ücret yansıtılmayacaktır. Abonenin en yüksek veri indirme hızı 128Kbps'ye düşürülecektir.
 • Bu tarife, sesli görüşmelere ve MMS gönderimine kapalı olacak; sadece veri bağlantısı ve SMS gönderimi için kullanılabilecektir.
 • Tarife kapsamında yurtiçi SMS gönderimi 41,5 Kr /adet ile ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamındaki internet ve SMS kullanım hakları yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir. KKTC ve yurt dışı data kullanımlarını kapsamamaktadır
 • Tarifein Hat açılış vergileri 12 eşit taksitle abonenin faturasına yansıtılacaktır.
 • 5GB ve 8GB'lık paketler için Kullanılmayan data miktarı bir sonraki aya devretmeyecektir.
 • Tarife değişikliklerinde abonenin mevcut fatura dönemi değişmeyecektir.
 • FC Barcelona fatura kesim tarihi her ayın 26'sıdır.
 • Müşteri kullandığı gün sayısı bazında ücretlendirilir. Örneğin fatura kesim tarihi her ayın 26'sı olan bir müşteri, ayın 16'sında tekliften yararlanmaya başladıysa, o ay için sadece 10 günlük bir kullanım yapmış olur ve bu 10 gün üzerinden ücretlendirilir. (O ayın 30 gün olduğunu düşünürsek ilk ay 10 günlük bir kullanım yapan müşteri, o ay için paketin aylık ücretinin 30 güne bölünmesi suretiyle hesaplanan günlük ücretin 10 ile çarpılmasıyla elde edilen tutar üzerinden ücretlendirilir, bu durumda müşteri 5GB'a kadarlık kullanım için 5.4 TL öder) Daha sonraki aylarda müşteriye aylık 25TL karşılığında verilen 5GB internet ve modem yalnızca ilgili fatura dönemi içinde kullanılır ve müşteri 1 aylık kullanımı için 25TL ile ücretlendirilir.
 • Müşteri Hizmetleri için 444 1 500'ü arayabilirsiniz.
 • Jet Mobil Modem'inizde SIM kiliti bulunuyorsa, cihazınızın SIM kilit kodunu IMEI numarası ile birlikte 444 1 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri'ni arayarak ya da buradan öğrenebilirsiniz.
 • 5GB internet kullanım hakkınız yalnızca Internet APN için geçerlidir. WAP APN kullanımlarınız 0.18TL/25KB ile ücretlendirilir.
 • 8GB internet kullanım hakkınız yalnızca Internet APN için geçerlidir. WAP APN kullanımlarınız 0.18TL/25KB ile ücretlendirilir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp, kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ücretlendirme

 • 51,56 TL tutarındaki hat açılış vergileri abonelerin faturasına 12 eşit taksitle yansıtılıcaktır.
 • 1,21 TL'lik TGM kullanım verigisi her ay faturaya eklenmektedir.

Taahhütname

FC Barcelona İnternet Tarifesi için taahhütnameyi buradan indirebilirsiniz.

25 TL / Ay
 • Ceptenİnternet
  5 GB