ads
menu

Güzel Şehrim Ses Paketi

Kampanya Bilgisi

Artık TT Mobil'de çok daha avantajlısınız! Siz de İzmir, Ankara, Zonguldak, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Konya’daki ile İstanbul’un Esenyurt, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sultangazi, Sancaktepe, Arnavutköy, Beylikdüzü, Başakşehir, Büyükçekmece, Avcılar, Bayrampaşa, Fatih ve Kağıthane ilçelerindeki TT Mobil yetkili satış noktalarından yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine kayıt olun veya mevcut müşterimizseniz Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine geçiş yapın, 12 TL’ye her yöne 300 dakika konuşmanın keyfine varın! 

Ücretlendirme

Paketin tanımlanmasıyla birlikte, müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır ve  hatlarından 12 TL düşecektir. Bu kapsamda 12 TL’ye her yöne 300 dakika paketinden faydalanmaya başlayacaklardır. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir yükleme koşulu olmayıp, Avantaj Şehrimde tarifesine kayıtlı olunması ve müşterinin hattında yeterli bakiye olması durumunda, paket her ay yenilenecektir. 

20 TL ve üzeri yüklemelerde ise, kampanya faydasına ek olarak her yöne 2 dakikası 20 kuruşa konuşulabilecek ve tarife içi 2000 dakika konuşma hakkı kazanılacaktır. 20 TL altında yükleme yapılması durumunda, grup içi konuşma hakkından faydalanılamayacak olup, her yöne dakikası 43,89 kuruşa konuşulabilecektir. 

Detaylar

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir

Kampanya’dan, lansman tarihi ve sonrasında İzmir, Ankara, Zonguldak, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Konya’daki ile İstanbul’un Esenyurt, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sultangazi, Sancaktepe, Arnavutköy, Beylikdüzü, Başakşehir, Büyükçekmece, Avcılar, Bayrampaşa, Fatih ve Kağıthane ilçelerinde yer alan yetkilendirilmiş TT Mobil satış noktalarından, yeni hat alarak ya da numarasını taşıyarak Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine kayıt olan veya mevcut müşterimiz olup Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine geçiş yapan müşterilerimiz yararlanabilmektedir.

 

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır

Kampanyaya katılmak için, Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine kayıt olan müşterilerin, kampanya kapsamındaki TT Mobil bayilerinden alınan şifre kart üzerindeki şifre ile birlikte SEHRIMSES (Örnek: SEHRIMSES 12345678)  yazıp, 5555’e ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için, şifrelerin kampanya süresi sonundan itibaren 15. günün mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir. 

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanya yalnızca bireysel müşterilere açıktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, şifrelerin kampanya süresi sonundan itibaren 15. günün mesai bitimine kadar gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan, İzmir, Ankara, Zonguldak, Sakarya, Kocaeli, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Konya’daki ile İstanbul’un Esenyurt, Bahçelievler, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sultangazi, Sancaktepe, Arnavutköy, Beylikdüzü, Başakşehir, Büyükçekmece, Avcılar, Bayrampaşa, Fatih ve Kağıthane ilçelerindeki TT Mobil yetkili satış noktalarından, Avantaj Şehrimde tarifesine geçen mevcut müşterilerimiz ve numara taşıma veya yeni hat tesisi ile Avantaj Şehrimde faturasız tarifesine kayıt olan müşteriler  yararlanabilmektedir. 
 • Avantaj Şehrimde tarifesi kapsamındaki grup içi 2000 dakikanın, geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • Güzel Şehrim ses paketi kapsamındaki 300 dakika, yurt içi her yöne geçerli olup; her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. 
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket kapsamında sunulan tüm faydaların geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar 30 gün sonunda silinecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir yükleme koşulu olmayıp, Avantaj Şehrimde tarifesine kayıtlı olunması ve müşterinin hattında yeterli bakiye olması durumunda, paket her ay yenilenecektir.
 • Müşteriler istediği anda otomatik paket yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda Güzel Şehrim Ses Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SEHRIMSES yazıp 5555'e göndererek, Güzel Şehrim Ses Paketi'ni alabilirler.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL SEHRIMSES yazılarak 5555'e gönderilmesi gerekmektedir.  İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir. 
 • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.
 • Kampanya, kapsam dışında başka bir tarifeye/faturalı hatta geçilmesi, hattın iptal olması veya hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi halinde geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanyaya kaydolunan TT Mobil hattı ile yalnızca 1 adet şifre kartı alınabileceği gibi, her bir şifre kart yalnızca 1 kere kullanılabilir. 
 • Kampanyaya kayıt için gerekli olan şifre kartlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Güzel Şehrim Ses paketi kapsamında  hak kazanılan ses faydasından kalan kullanımları öğrenmek için “KALAN SEHRIMSES”; yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

12 TL
 • Her YöneKonuşma
  300 Dk