ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Haydi Faturalıya

Faturasızdan faturalıya geçenlere süper transfer teklifi!

Kampanya Bilgisi

Haydi Faturalıya Kampanyası ile şimdi faturasız hattınızdan faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçerek, sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika konuşabilirsiniz.

Haydi Faturalıya Kampanyası‘ndan yararlanmak için hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gemeniz yeterli.

Ücretlendirme

Aylık ücret 19 TL*
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 300 dk
Aylık Ücretsiz Avea İçi Görüşme Süresi 3.000 dk
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurtiçinde Her Yöne 19 Kr / dk
SMS 33,25 Kr / SMS

* İlk 6 fatura dönemi bitiminde KDV-ÖİV dahil 29 TL'dir.

Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanmak İçin

Şimdi faturasız hatlardan faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçenler sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika konuşuyorlar! 

Siz de hemen son 2 aya ait bir faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gelin, kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanın! 

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, SES yazıp 5555 'e ücretsiz SMS göndererek, kalan SMS miktarınızı, SMS yazıp 5555 'e ücretsiz SMS gönderek öğrenebilirsiniz. Bu servis 6 saat öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya 31 Mart 2014'ye kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan kampanya dönemi içerisinde Avea ve FenerCell, KARTALCELL, TrabzonCell, GSMobile faturasız tarifelerinden faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçiş yapan müşteriler yararlanabilirler.
  • Kampanyadan mevcut faturalı müşteriler yararlanamazlar.
  • Haydi faturalıya kampanyasından yararlanan müşterilerimiz için Bol Bol Avea tarifesinin 29 TL olan aylık ücreti, ilk 6 ay boyunca 19 TL, sonrasında 29 TL'dir.
  • Kampanya koşullarında 8 Temmuz tarihi itibariyle güncelleme yapılmıştır. 8 Temmuz tarihi öncesi kampanyadan yararlanan müşterilerimize hediye etmekte olduğumuz her yöne 120 dakika, 8 Temmuz tarihi itibariyle kampanyadan yararlanacak müşterilerimiz için her yöne 300 dakika olarak revize edilmiştir. Bu doğrultuda, 8 Temmuz 2011 tarihinden itibaren kampanyadan yararlanan müşterilerimize Bol Bol Avea tarifesinde kaldıkları süre boyunca her ay her yöne 300 dakika hediye edilecektir. 8 Mart-8 Temmuz 2011 tarihleri arasında kampanyadan yararlanmış olan müşterilerimiz kendilerine hediye edilmiş olan her yöne 120 dakikadan faydalanmaya devam edebileceklerdir.
  • Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan hediye dakikalar ilgili fatura dönemi sonunda silinir, başka bir hatta transfer edilemez.
  • Kampanyaya katılan müşteriler 1.000 + 10.000 SMS Paketi'ni satın alabilirler.
  • Belirtilen ücretler ve görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını ve görüntülü aramaları kapsamamaktadır.

444'lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Avea hatlarından yapılan 500 Avea Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.