ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Hepsi Faturalıda Kampanyası

Faturalıya geçmek için HİÇ DÜŞÜNMEYİN!

Kampanya Bilgisi

Faturasızdan faturalıya geçmek için HİÇ DÜŞÜNMEYİN!

Siz de hemen faturasızdan faturalıya geçin, en uygun fiyata her yöne rahat rahat konuşurken, doyasıya mesajlaşma ve sınırsız internet keyfi yaşamaya başlayın!

Hepsi Faturalıda kampanyasından yararlanmak için hemen son 2 aydan herhangi birine ait bir faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gelmeniz yeterli.

Ücretlendirme

Aylık Ücret 27 TL*
Her Yöne Görüşme Süresi 500 Dk
Her Yöne SMS 5000 SMS
Yurt İçi Cepten İnternet Sınırsız İnternet**
Ücretsiz Süreler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne 43,89 Kr/Dk
Ücretsiz SMS'ler Bittikten Sonra Yurt İçi Her Yöne 41,5 Kr/SMS

Kampanya 18 Haziran 2013’e kadar geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerimizin 17 Haziran 23:59'a kadar Kampanyaya başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçerli olmayacaktır.

(*) Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapıp Avea’nın faturalı tarifelerinde 12 fatura dönemi boyunca kalma sözü veren müşterilerimizin Hepsi Faturalıda kampanyasından yararlanmaları durumunda geçerli olan fiyattır. Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapıp Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen müşterilerimizin Hepsi Faturalıda kampanyasından yararlanmaları durumunda geçerli olan fiyat aylık 32 TL’dir.

(**) Her fatura döneminde 1 GB’ın üzerindeki kullanımlarda internet erişim hızı 96 kbps’a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir.

Tüm fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.

Detaylar

Kampanyadan Hemen Faydalanmak İçin

Kampanyadan yararlanabilmek için Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapılan tarih itibariyle ilk 60 gün içerisinde HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak, Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi ise 12 fatura dönemi boyunca %50 indirimli olarak sunulacaktır.

Faturasızdan Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapmak için son 2 aydan herhangi birine ait faturanız ve kimliğinizle Avea bayilerine gelmeniz yeterli.

Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesiyle ilgili detaylar için tıklayınız.

Yeni S.E.Ç. Bağlan paketiyle ilgili detaylar için tıklayınız.

Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş paketiyle ilgili detaylar için tıklayınız.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanya, 28.03.2013 – 18.06.2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan 28 Mart 2013 tarihi ve sonrası Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapan müşterilerimiz faydalanabilirler. Bu tarih öncesinde faturasızdan faturalıya geçiş yapmış müşterilerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinde olup ilk dakika, SMS veya internet kullanımını 28 Mart 2013 tarihinden önce gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.İlk dakika, SMS veya internet kullanımını 28 Mart 2013 tarihinden sonra gerçekleştirmiş olan müşterilerimiz arasından kampanyadan yararlanılmak istenilen tarih itibariyle:
  • Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha uzun süre geçmiş olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabileceklerdir.
  • Faturasızda İlk kullanımını gerçekleştirdikten bu yana 90 günden daha kısa süre geçmiş olan müşterilerimiz ise kampanyadan yararlanamayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi 12 fatura dönemi boyunca ücretsiz olarak, Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi ise 12 fatura dönemi boyunca %50 indirimli olarak sunulmaktadır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren paketler otomatik olarak ilgili tarihteki fiyatları üzerinden yenilenmeye devam edecektir. Paketler ücretli olarak yenilenmeden önce SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapılan tarih itibariyle ilk 60 gün içerisinde HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderilmesi ya da Avea Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Paket indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlayacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir taahhüt verme şartı bulunmamaktadır. Avea, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine geçiş yapıp taahhüt veren & vermeyen tüm müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilirler.
  • Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü veren ve Hepsi Faturalıda kampanyasından faydalanan müşterilerimiz ayda 27 TL’ye her yöne 500 dakika konuşabilir, her yöne 5000 SMS gönderebilir, sınırsız internet keyfi yaşayabilirler.
  • Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesine kayıt olup 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen ve  Hepsi Faturalıda kampanyasından faydalanan müşterilerimiz ayda 32TL’ye her yöne 500 dakika konuşabilir, her yöne 5000 SMS gönderebilir, sınırsız internet keyfi yaşayabilirler.
  • Faturalı S.E.Ç. 500 tarifesinde 12 fatura dönemi boyunca Avea’nın faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihini takiben ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 1415’e ücretsiz SMS gönderilmesi gereklidir.
 • HEPSI yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeden önce hattınıza hali hazırda Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş ve/veya Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi tanımlıysa, HEPSI yazılıp 5555’e ücretsiz SMS gönderildiğinde:
  • Hattınıza Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi tanımlıysa:
   • Hattınıza Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi tanımlanır.
   • Hattınıza Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi için %50 indirim tanımlanır.
   • Hattınıza Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi için %100 indirim tanımlanır.
  • Müşterinin hattına Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi tanımlıysa:
   • Hattınıza Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi tanımlanır.
   • Hattınıza Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi için %50 indirim tanımlanır.
   • Hattınıza Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi için %100 indirim tanımlanır.
  • Müşterinin hattına Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş & Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi tanımlıysa:
   • Hattınıza Yeni S.E.Ç. Bağlan Paketi için %50 indirim tanımlanır.
   • Hattınıza Faturalı S.E.Ç. Mesajlaş Paketi için %100 indirim tanımlanır.
 • HEPSI yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermeden önce hattınıza hali hazırda ilgili paketler tanımlı değilse, HEPSI yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderildiğinde hattınıza hem ilgili paketler hem de ilgili indirimler tanımlanır.
 • Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. 1000, Faturalı S.E.Ç. 1500, Faturalı S.E.Ç. 3000 tarifelerine geçiş yapan müşterilerimiz geçiş yaptıkları tarifede paketlerden kampanya kapsamında indirimli olarak faydalanabilmeye devam edeceklerdir.
 • Kampanyadan yararlanmakta iken Faturalı S.E.Ç. 1000, Faturalı S.E.Ç. 1500, Faturalı S.E.Ç. 3000 haricinde diğer faturalı tarifelere ya da faturasız tarifelere geçiş yapan müşterilerimiz geçiş yaptıkları tarifede kampanyadan faydalanmaya devam edemeyeceklerdir. Geçiş yapılan fatura döneminde de paket indirimleri müşterilerin hattına tanımlanmayacaktır. 
 • Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi SES yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderek, kalan SMS miktarınızı SMS yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek, kalan internet miktarınızı INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz.
27 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Sınırsız
  İnternet