ads
menu

Yeni Yıl Kampanyası

Yeni Yıl Kampanyası’ndan faydalanın; dilediğinizce konuşun, mesajlaşın, internete girin!

Kampanya Bilgisi

Woops Yeni Yıl kampanyası ile her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB internet ayda sadece 23 TL!

Ücretlendirme

Numara Taşıma, Yeni
Aktivasyon, Faturasızdan Geçiş
Taahhütlü
Aylık Ücret
Taahhütsüz
Aylık Ücret
S.E.Ç. Full 2GB 42 51
Woops Yeni Yıl
Kampanyası
23 30,67

S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verildiğinde  aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 42 TL’dir. Söz konusu müşteriler Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL olacaktır. Aylık ücret, 12 fatura döneminin bitiminden itibaren ise 30,67 TL olacaktır.  S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi ve TT Mobil, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olunup, 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü verilmediğinde aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 51 TL’dir. Söz konusu müşteriler Yeni Yıl kampanyasından faydalandıklarında aylık ücret tarifede kalınan süre boyunca 30,67 TL olacaktır.  S.E.Ç. Full 2GB tarifesi detayları için tıklayınız

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, TT Mobil Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TT Mobil, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, TT Mobil ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Hattınıza tanımlı internet paketi/internet kullanım hakkınız yoksa, GPRS kullanımı yaptığınızda geçerli Standart cepten internet tarifesi ücretlendirmelerini öğrenmek için tıklayınız

Detaylar

1 Temmuz ve sonrası Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 •  1 Temmuz 2014 itibari ile S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni aktivasyon ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan Woops üyesi müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca KDV-ÖİV 19 TL indirim verilecektir.
 • 1 Temmuz 2014 ve sonrası faturalı tarifelerden geçiş yoluyla S.E.Ç. Full 2GB tarifesine kayıt olan Woops üyesi müşterilerimize tarifenin aylık sabit ücreti üzerinden tarifede kaldıkları süre boyunca KDV-ÖİV dahil aylık 20,33 TL indirim verilecektir.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vermeyen müşterilerimiz için taahhütsüz aylık ücretler geçerli olacaktır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilerimiz 12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücretlerden yararlanacaktır.
 • Kampanyaya SMS ya da TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla katılım sağlanabilmektedir.
 • SMS ile kampanyaya katılım için YENIYIL yazılıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Aylık sabit ücret indirimleri kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle geçerli olacaktır.
 • Tarifenin içerisindeki 2 GB cepten internet kullanım hakkı tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmayacak, internet erişimi ilgili fatura dönemi sonuna kadar 128 kbps hız ile sınırsız devam edecektir.
 • Bir fatura dönemi süresi içinde kullanılmayan faydalar ilgili dönem sonunda silinir; başka bir hatta transfer edilemez.
 • Hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması, ilgili tarife dışında başka bir tarifeye geçmesi halinde tarife aylık ücret indirimleri ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.
 • S.E.Ç. Full 2GB tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Şirketimizce sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • S.E.Ç. Full 2GB tarifesi dışında Şirketimizce sunulmakta olan diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • 27 Ekim 2016 itibariyla adil kullanim kota bitimi sonrasında düşecek olan bağlantı hızı 128kbps olarak güncellenmiştir.

1 Temmuz 2014 öncesi Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Kampanyadan yararlanmak için S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olmak gereklidir. Tarifeye kayıt olduktan sonra 12 fatura dönemi boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Yeni Yıl kampanyasına kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermek gerekmektedir. Kampanyaya TT Mobil Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanya kaydı gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilmektedir.
 • 24.12.2013 ve 01.07.2014 tarihleri arasında S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilere, Yeni Yıl kampanyası ile tarifede kaldıkları süre boyunca 19 TL aylık ücret indirimi ve tarifeye ek 1 GB internet sunulmaktadır. Üstelik kampanya kapsamındaki 1 GB internet tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtılmamaktadır. İnternet erişimi, fatura kesilene kadar 128 kbps hız ile ücretsiz olarak devam etmektedir.
 • 01.07.2014 ve sonrası TT Mobil'in faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar S.E.Ç. Full 2GB Tarifesine kaydolan müşteriler ile TT Mobil'in faturalı tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Woops üyeleri yararlanabilmektedir. Woops üyesi olmayan müşterilerin üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • 12 ay boyunca TT Mobil'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermeyen müşterilere taahhütsüz aylık ücret üzerinden kampanya kapsamındaki indirim uygulanmaktadır.
 • 12 ay faturalıda kalma sözü vererek kampanyadan yararlanan müşterilere  12 ay sonrasında taahhütsüz aylık ücret uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı kampanyaya kayıt olunan fatura dönemi itibariyle başlamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek internet avantajı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek internet avantajı tarifedeki internet kullanım hakkı bittiğinde kullanılabilmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan dakika, SMS, internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda silinmektedir. Dakika, SMS ve internet avantajı başka bir hatta transfer edilememektedir.
 • Hattın iptal olması ya da faturalıdan faturasıza geçilmesi durumunda kampanya kapsamındaki aylık ücret indirimleri ve ek internet avantajı ilgili fatura döneminin sonunda iptal edilmektedir.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, TT Mobil'in faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan müşterilerimiz adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen aylık ücret indiriminin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait kampanya kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesi dışında TT Mobil'in diğer bireysel faturalı tarifelere geçiş yapıldığı durumda ise aylık ücret indiriminin ilgili tarifede kalınan gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.
 • Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanamayacaktır. Aynı şekilde Woops Yeni Yıl Kampanyasından yararlanan müşterilerimiz de Faturalıda Hepsi Var Kampanyasından yararlanamayacaktır.
 • Kampanyadan bir GSM numarası en fazla bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya bitiş tarihi 30.06.2016’dır. 
 • 27 Ekim 2016 itibariyla adil kullanim kota bitimi sonrasında düşecek olan bağlantı hızı 128kbps olarak güncellenmiştir.

444' lü Aramalar

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde TT Mobil hatlarından yapılan 500 TT Mobil Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 43,89 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına Faturalı müşterilerimiz için 45 Kuruş, Faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

23 TL / Ay
 • Her YöneKonuşma
  500 Dk
 • Her YöneMesajlaşma
  5000 SMS
 • Ceptenİnternet
  2 GB