ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

1.000 + 10.000 SMS

Paket Bilgisi

Tarifenize ek olarak alacağınız 1.000 + 10.000 SMS Paketi ile ayda 12 TL karşılığında yurtiçi her yöne 1.000, tüm Avealılara 10.000 SMS ve her yöne 100 MMS gönderebilirsiniz.

Ücretlendirme

Hangi Paket?  1.000 + 10.000 SMS Paketi
Ne Alırım?
 Her yöne 1.000 SMS
Avealılarla 10.000 SMS
Her yöne 100 MMS
Ne Öderim?  Aylık 12 TL

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket üyeliğinizi hemen başlatın

KARMA yazıp 5555 'e gönderin

veya

KAYIT yazıp 3900 'a gönderin.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Faturalı 11.000 SMS paketinden tüm bireysel faturalı müşterilerimiz (TTNET Mobil Dahil) faydalanabilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde sadece 1 kez paketten faydalanılabilecektir ve kullanılmayan SMS ve MMS'ler fatura dönemi sonunda silinecektir
 • 1.000 + 10.000 SMS paketinden faydalanan müşterilerimiz aynı anda herhangi başka bir SMS paketinden faydalanamayacaktır
 • Yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler öncelikle Avea yönüne sunulan 10.000 SMS'ten düşecektir. Avea yönüne 10.000 SMS'in tüketilmesi durumunda ise 1.000 yurt içi her yöne SMS kapsamında SMS gönderme hakkı bulunuyor ise yurt içi Avea yönüne gönderilen SMS'ler, söz konusu 1.000 SMS içerisinden düşülecektir.
 • Paket kapsamındaki SMS ve MMS'ler sadece yurtiçi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde kullanılamaz.
 • Paket kapsamında sunulan toplam 11.000 SMS tüketildiğinde gönderilecek her ek SMS ve MMS'ler müşterilerimizin mevcut tarifelerindeki SMS ve MMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paket her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir.
 • Faturalı müşterilerimiz paketlerini iptal ettikleri takdirde paket kapsamında kalan SMS ve MMS'lerini bir sonraki fatura dönemine kadar kullanabilirler. Aynı fatura dönemi içerisinde, paketten birden fazla faydalanılamamaktadır.
 • Halihazırda farklı bir MMS Paketi olan müşterilerimizin gönderecekleri MMS'ler, öncelikle mevcut MMS paketlerinden düşülecektir, bu paketlerindeki hakları tükendiğinde ücretsiz 100 MMS kullanım haklarını son kullanma tarihine kadar kullanabileceklerdir.
 • Paket kapsamında sunulan MMS'ler sadece yurtiçi diğer GSM numaraları, şebeke içi ve e-mail adreslerine MMS gönderimlerinde geçerlidir.
 • Müşterilerimizin ücretsiz 100 MMS paketinin tüketilmesi sonrasında yapacakları MMS gönderimleri her bir MMS için 0,99TL ile ücretlendirilecektir.
 • Paketi kullanmakta olan faturalı müşteriler, faturasıza geçiş yaparlarsa paket kapsamında kalan SMS ve MMS'leri silinir ve paketleri iptal olur. Paketi kullanmaya devam etmek isteyen müşterilerimizin geçiş sonrası pakete tekrar kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Paket dahilindeki SMS'ler web üzerinden gönderilen SMS'leri kapsamamaktadır.
 • TTNET Mobil'e, Avea'ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan SMS ve MMS adetlerinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Mms ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

1.000 + 10.000 SMS Paketinizi iptal etmek için IPTAL yazarak 3900 ‘a veya IPTAL KARMA yazıp 5555 'e ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

Paket iptal edildiğinde; paket dahilinde kalan kullanım hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir.

Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır.
Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.

Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.

Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

12 TL / Ay
 • Her YöneMesajlaşma
  1000 SMS
 • AvealılarlaMesajlaşma
  10000 SMS
 • Her YöneMMS
  100 MMS

Faturalı Avealılar

KARMA yazıp
5555 e gönderin.