ads
menu

100 MB Aylık İnternet Paketi

TT Mobil'den cep telefonlarınız için çok avantajlı internet paketleri!

Paket Bilgisi

Cepten Aylık 100 MB İnternet paketi ile tüm ay internet cebinizde!Kayit için hemen AY yazıp 5555 'e SMS göndermeniz yeterli.

3G'li 100 MB İnternet Paketinin ücreti Temmuz fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde aylık 9 TL olarak güncellenecektir.

3G'li 250 MB İnternet Paketinin ücreti Temmuz fatura döneminden itibaren geçerli olacak şekilde aylık 9 TL olarak güncellenecektir.

Detaylar

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 0,00492KR/KB'dir. Üst limit uygulamamız ile beraber cepten internet paketlerindeki paket aşım tutarınız, standart internet tarifesinde ise kullanım tutarlarınız en fazla KDV ve ÖİV dahil 99TL olarak faturalandırılacak olup, 99 TL üzerindeki kullanımlarınız için ek ücret alınmayacaktır. 99TL'den sonra bağlantı hızınız 128 kpbs'ye düşürülür.

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555 'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Standart Ücretlendirme

Paketsiz kullanımlarda hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.