ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

100 MB Haftalık İnternet Paketi

Avea’dan cep telefonlarınız için çok avantajlı internet paketleri!

Paket Bilgisi

Cepten Haftalık 100MB İnternet paketini sadece 5 TL'ye kullanmaya başlamak için HAFTA yazıp 5555 'e göndermeniz yeterli.

Detaylar

Paket Aşım Ücreti

Paket aşım ücreti 0,00492KR/KB'dir. Üst limit uygulamamız ile beraber cepten internet paketlerindeki paket aşım tutarınız, standart internet tarifesinde ise kullanım tutarlarınız en fazla KDV ve ÖİV dahil 99TL olarak faturalandırılacak olup, 99 TL üzerindeki kullanımlarınız için ek ücret alınmayacaktır. 99TL'den sonra bağlantı hızınız 128 kpbs'ye düşürülür.

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555 'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Standart Ücretlendirme

Paketsiz kullanımlarda hem Internet hem de WAP APN üzerinden gerçekleştirilen veri kullanımı için standart ücretlendirme 1 TL/100KB'dir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

İnternet paketinizde kalan kullanımlarınızı INTERNET yazıp 5555'e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. SMS ile yapılan bilgilendirmelerde bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.