ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Standart Heryöne 100SMS Paketi

Rahat rahat mesajlaşmak isteyenlere Avea'dan Standart Heryöne 100SMS Paketi ayda sadece 4 TL!

Paket Bilgisi

"SMS" yazıp 5555'e SMS göndererek kalan SMS kulanım hakkı bilgisinizi ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Paketiniz kapsamındaki SMS kullanım hakkınızın %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden kısa mesaj ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirme 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ücretlendirme

Hangi Paket?   Standart Heryöne 100SMS Paketi
Ne Öderim?  4 TL
Ne Alırım?  Ayda sadece 4 TL'ye her yöne 100 SMS!

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • 24.10.2016 itibariyla gecerli olacak sekilde Her Yone 100 SMS Paketinizin ismi Standart Heryone 100SMS Paketi olarak degistirilmis ve paket fiyatinizda 3 TL indirim yapilmistir.
 • Paketten Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, Ortak Tarife, data tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturalı tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 100 SMS verilmektedir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz SMS hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Paket her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir, paketini iptal etmek isteyen müşterilerin 500 Avea Müşteri Hizmetlerini aramaları gerekmektedir. Paket kapsamında geçerli olan SMS hakları yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan gönderimler ile web ve wap üzerinden yapılan gönderimleri kapsamamaktadır.
 • Paket kapsamında geçerli olan SMS hakları tükendikten sonra gönderilecek SMS'ler, başka paket/kampanya yoksa kayıtlı bulunulan tarifede geçerli olan SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Standart Heryöne 100SMS Paketinden tüm bireysel faturalı ve kamu tarifelerinde bulunan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
 • Standart Heryöne 100SMS Paketinden faydalanabilmek için müşterilerimizin 500 Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Faturalı bir hat müşterisi, bir fatura dönemi içerisinde Standart Heryöne 100SMS Paketini sadece bir kez satın alabilecektir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Paketinizin iptali için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. İptal talebi yapılmasının ardından pakette kalan SMS'ler içinde bulunulan fatura dönemi içerisinde kullanılabilir.

100 SMS Paketinizi iptal etmek için IPT 100LUK SMS yazarak 5150 ‘ye ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

4 TL / Ay
 • Her YöneMesajlaşma
  100 SMS