menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

100'lük SMS Paketi

Rahat rahat mesajlaşmak isteyenlere Avea'dan her yöne 100 SMS Paketi ayda sadece 4 TL!

Paket Bilgisi

"SMS" yazıp 5555'e SMS göndererek kalan SMS kulanım hakkı bilgisinizi ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Paketiniz kapsamındaki SMS kullanım hakkınızın %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden kısa mesaj ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirme 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Ücretlendirme

Hangi Paket?   100'lük SMS Paketi
Ne Öderim?  4 TL
Ne Alırım?  Ayda sadece 4 TL'ye her yöne 100 SMS!

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Paket kapsamında yurt içi her yöne kullanılabilecek 100 SMS verilmektedir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan ücretsiz SMS hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
  • Paket her fatura dönemi sonunda otomatik olarak yenilenecektir, paketini iptal etmek isteyen müşterilerin 500 Avea Müşteri Hizmetlerini aramaları gerekmektedir. Paket kapsamında geçerli olan SMS hakları yurtdışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numaraları yönlerine yapılan gönderimler ile web ve wap üzerinden yapılan gönderimleri kapsamamaktadır.
  • Paket kapsamında geçerli olan SMS hakları tükendikten sonra gönderilecek SMS'ler, başka paket/kampanya yoksa kayıtlı bulunulan tarifede geçerli olan SMS fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.
  • 100'lük SMS Paketinden tüm bireysel faturalı ve kamu tarifelerinde bulunan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
  • 100'lük SMS Paketinden faydalanabilmek için müşterilerimizin 500 Avea Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
  • Faturalı bir hat müşterisi, bir fatura dönemi içerisinde 100'lük SMS Paketini sadece bir kez satın alabilecektir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama

Fatura döneminizde kalan SMS adedinizi SMS yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Tarife dahilindeki kullanım haklarının %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu servis Ses ve Sms kullanımları için 6 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Paket İptali

Paketinizin iptali için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. İptal talebi yapılmasının ardından pakette kalan SMS'ler içinde bulunulan fatura dönemi içerisinde kullanılabilir.

100 SMS Paketinizi iptal etmek için IPT 100LUK SMS yazarak 5150 ‘ye ücretsiz mesaj gönderin. İptal işlemi gerçekleştiğinde SMS ile bilgi verilecektir.

4 TL / Ay
  • Her YöneMesajlaşma
    100 SMS