ads
menu
Avea Medya Merkezi
Avea Her Yerde Kazandırır
Avea Konserleri
Avea Müzik
Avea Labs
Avea İş Ortağı

Günlük Şebeke İçi Sınırsız Paketi

Bugünün sohbeti yarına kalmasın, tüm Avealılarla günlük sınırsız konuşun!

Paket Bilgisi

Günlük Şebeke İçi Sınırsız konuşmak için hemen SEBEKEICI yazıp 2460 'a gönderin, sadece 2 TL karşılığında gün boyu doya doya konuşun!

Ücretlendirme

Hangi Paket?  Günlük Şebeke İçi Sınırsız Paketi
Ne Alırım?

Avealılarla Sınırsız Konuşma

Ne Öderim?  2 TL / Gün  
Nasıl Alırım? SEBEKEICI yaz 2460 'a ücretsiz SMS gönder 

Tüm Ücretlendirme Detayları

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Avea Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar

Paket Üyeliğinizi Hemen Başlatın

Avealı olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Avea bayilerine gelin.

Faturasız Avealılar
S
E
B
E
K
E
I
C
I
yazıp

2
4
6
0
a gönderin

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Faturasız Standart Tarife ve Kontör Ofiste Tarifesi haricindeki bireysel faturasız tarifelerde bulunan abonelerin faydalanabilecekleri Günlük Şebeke İçi Sınırsız Paketi 2 TL karşılığında sunulacaktır.
 • Günlük Şebeke İçi Sınırsız Paketi abonelerin günlük kullanabilecekleri Şebeke içi sınırsız konuşma içermektedir.
 • Müşterilerimizin, ünlük Şebeke İçi Sınırsız konuşma paketinden faydalanabilmek için  SEBEKEICI  yazıp 2460 ’a kısa mesaj göndermeleri gerekecektir.
 • Paketlerde sunulan dakikalar o gün içinde 22:00’a kadar kayıt olan aboneler için 23:59’a kadar, 22:00 sonrasında kayıt olanlar için ise ertesi gün 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu sebeple Günlük Şebeke İçi Sınırsız Paketini alan abonelerin sınırsız konuşması için, o gün içinde 22:00’a kadar kayıt olmaları durumunda 23:59’a kadar geçerli 1440 dakika (24 saat x 60 dakika), 22:00 sonrasında kayıt olmaları durumunda ise ertesi gün 23:59’a kadar geçerli olan 1560 dakika (26 saat x 60 dakika) verilecektir.
 • Paket kullanım süresi sona erdiğinde kalan dakikalar bir sonraki güne devretmeyip silinecektir.
 • Müşterilerimiz paketlerden gün içinde bir kez faydalanabilecek, aynı gün içinde ikinci bir paketi satın alamayacaktır.
 • Paket otomatik olarak yenilenmeyecek, abonelerimiz dilerlerse bir sonraki gün yeniden kayıt olarak paketi satın alabileceklerdir.
 • Faturasız müşterilerimizin paketi satın alabilmesi için hattında en az 2,5TL bakiyesi olmalıdır.
 • Paket kapsamındaki dakikalar devredilemeyecek ve transfer edilemeyecektir.
 • Paket aboneliği başarılı bir şekilde tamamlandığında ve paket kapsamındaki dakikalar tüketildiğinde abonelere Avea tarafından bilgi mesajı gönderilecektir.
 • Günlük konuşma paketlerinden faydalanan aboneler aynı anda başka paketlerden faydalanabileceklerdir.
 • TTNET Mobil'e, Avea'ya ve Taraftar hatları arasındaki geçişlerde üyeliğinizin bulunduğu tüm paketler iptal olmaktadır. Bu paketlerden yararlanmak için geçiş yapılan taraftar,Avea, TTNET Mobil hattında tekrar satın alınması gerekmektedir.

Ücretsiz Kalan Dakika Sorgusu

Paket kapsamındaki dakikaların kalan kullanım miktarları KALAN SEBEKEICI yazıp 2460 ’ a ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilecektir.

Ayrıca kalan kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

2 TL / Gün
 • Şebeke içi Konuşma
  SINIRSIZ

Faturasız Avealılar

SEBEKEICI yazıp
2460 e gönderin.